Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 262963 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1140 dnia: Maj 07, 2019, 23:37:54 »
Jeśli ktoś miał wątpliwości z kim lepiej w eMce gra się małej Mai, to wystarczy obejrzeć trzy scenki z serialową córką i jej ojcem w odc 1444. M.Pieńkowska za to normalka, jej Mańka to taka wyniosła, oschła żona bez odrobiny chęci zrozumienia serialowego męża. Fakt, że Arti oczywiście przesadził ze swoją nadopiekuńczością, co było do przewidzenia, ale wg mnie raczej można takie zachowanie wystraszonego ojca zrozumieć. Po takich traumatycznych przejściach, nie tylko zresztą córki Rogowskich.. Rozmowa w kuchni między nimi na ten temat, to taki przykład, że ona zachowuje się jak jakaś prawie obca osoba, teraz to również wobec niby to własnego męża. Tylko w scenach z P.Lipowską to ona jakoś w miarę gra, być może wynika to z szacunku do o wiele starszej koleżanki aktorki. Albo nie wypada jej odwalać fuszerkę na planie z Lipowską, bo ta to zauważy. Mnie nie dziwi, że ludziska za Pieńkowską nie przepadają, delikatnie rzecz ujmując.. Kiedyś potrafiła okazywać, a raczej udawać w eMce postać pełną jakiegoś wewnętrzną ciepła, teraz to szkoda o tym pisać.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1141 dnia: Maj 08, 2019, 18:04:08 »
Gośka się uaktywniła w mediach społecznościowych. Ciekawe czy to przypadek, czy nasza diwa ogarnęła, że nawaliła po całości; bo w centrum zainteresowania jest Maja i Robert.


Odcinek 1444 oglądałam...scena w kuchni nr 1 mi się podobała - ilość troski zachowana; ale druga scena: koszmar.


A sceny ojca i còrki: słodkie.


Ona ogólnie czuje się strasznie pokrzywdzona; że tam gra. I nadal ie czai, że Emka to jej jedyna opcja. Co za logika???????????

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 532
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1142 dnia: Maj 08, 2019, 19:04:43 »
https://fileshark.pl/pobierz/29620843/24663/odc-1444-wmv


Sorry ale czuwanie w nocy w pełnym rynsztunku przy łóżku córki to już przegięcie.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1143 dnia: Maj 09, 2019, 12:57:10 »
Mnie zraziła tylko Gośka. Moskwa zagrał spoko.. Straciłam do niej resztki sympatii i nie wiem, czy zdoła je odbudować.


Nawet nie chce mi się pisać tych opowiadań...od razu staje mi przed oczami ta jej niespotykana wyniosłość.


Jestem też mocno zmęczona, mam dużo nadgodzin a wypłata...ino sobie strzelić w łeb. A o fuszerce nie może być mowy. Dlatego pewnie ignorancja Pieieńkowskiej tak mnie wkurza, bo baba nawet nie wue, jakie ma szczęście.



Trzymajcie się, ja dzisiaj wracam koło północy, jeśli nie będę umiała zasnąć, coś napisze.


Trzymajcie się, kochani.



Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 532
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1144 dnia: Maj 12, 2019, 11:32:42 »
Zaczynam się zastanawiać czy jej strona na FB jest tylko dla mnie infantylnie prowadzona. Puste płaskie w większości teksty.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1145 dnia: Maj 12, 2019, 15:57:44 »
Nigdy się nad jej profilem nie zastanawiałam. W końcu to jej prywatna sprawa. Ale to pasji doprowadza mnie jej podejście do pracy: czy oni kiedykolwiek się nauczą, że ich wypłata nie pochodzi z nieba, a z oglądalności, a widzowie zaoglądanie Emki pokrywają z abonamentu. Dlatego powinna odejść i powinni ją kimś zastąpić. Dla dobra Majki i Roberta. Jeślu chodzi o życie zawodowe:nieprzeciętna z niej egoistka.

Offline adusia

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 42
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1146 dnia: Maj 13, 2019, 09:01:17 »
Zgadzam się z waszymi opiniami, dotyczącymi aktorstwa p. Pieńkowskiej, szkoda, wielka szkoda, że odwala taką chałę. Nowy look nie służy jej grze.
Co do spadku oglądalności, to należy wziąć pod uwagę internet, wpływy z VOD. Wiele ludzi wykupuje odcinki, są również reklamy przed, zapewne kasę z tego trzepią niemałą...
Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1147 dnia: Maj 13, 2019, 10:43:33 »
Mnóstwo osób korzysta ze stron pirackich to.raz, a dwa, że serial jak nie będzie miał oglądalności, to go zdejmą z anteny.


Co do Gośki: żałuję, że wróciła, bo wszystko zepsuła. Całą ciepłotę szlak trafił. To już w reklamie positivum lepiej gra niz w Emce...

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 532

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 532
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1149 dnia: Maj 16, 2019, 11:53:12 »
Zgadzam się z waszymi opiniami, dotyczącymi aktorstwa p. Pieńkowskiej, szkoda, wielka szkoda, że odwala taką chałę. Nowy look nie służy jej grze.
Co do spadku oglądalności, to należy wziąć pod uwagę internet, wpływy z VOD. Wiele ludzi wykupuje odcinki, są również reklamy przed, zapewne kasę z tego trzepią niemałą...
Pozdrawiam i życzę miłego poniedziałku.
VOD był lata świetlne wcześniej,tak samo jak pirackie stronki. I była duża oglądalność.Były też konkursy dzięki,którym była możliwość bycia na planie.Teraz niema nic.
 
Z emki zrobił się gniot i dlatego ludzie odchodzą.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 532
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1150 dnia: Maj 23, 2019, 16:04:59 »
https://fileshark.pl/pobierz/29985009/9b206/odc-1448-wmv

Maryś lecąca na ukochanego p Sołtys,który według niej jest rozchwytywany przez baby  :hahaha: :hahaha:

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1151 dnia: Maj 23, 2019, 19:06:32 »
Przyjemny dość ten odcinek.


Sprawę miłostek tych czy innych starszej pani...pominę, bo na to po prostu brakuje słów  <smiech>.


Nawet Królowa Lodu, czyt. żona była jak na siebie w miarę ciepła.


Artur jako pan doktor to fajna postać i miło się  ogląda tak empatycznego doktora.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1152 dnia: Maj 28, 2019, 05:57:18 »
Dzisiaj nie spałam całą noc, więc dla urozmaicenia bezsenności włączyłam sobie stare odcinki. I wiecie co? Jakież one były urocze :).

Już zapomniałam jak magia z nich płynęła i dlaczego zachwycili taką rzeszę fanów: akurat włączyłam okres od pierwszego pocałunku do wypadku Marka.

Te spojrzenia - wyjątkowe, ale nieuświadomione pewnie do końca, dotyk dłoni...no i zazdrość: taka rasowa i porządna zazdrość, którą nawet Gosia zagrała wiarygodnie, kiedy koło Artura zaczęła się kręcić Dorota.

Piękne są również dialogi - mają swój rytm, są inteligentne, a przy tym zwyczajne - można uwierzyć tej parze, że istnieć by mogła w świecie realnym.

Myślę, że Łepkowska ma talent - ogromny, i mogę się tylko od niej uczyć, jak z codzienności uczynić coś wyjątkowego.

Szkoda tylko, że obecnie Pieńkowska nie chce nam przemycić choć jednego słowa z dawnej bajki - bajki, do której tak chętnie się wraca.

I to, co jest wyjątkowe, to siła rodziny Mostowiaków przy łóżku Marka: wszystkie siostry, rodzice, przyjaciele.

Eh, rozmarzyłam się... a tu czas wracać na ziemię - do pracy.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 532
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1153 dnia: Maj 30, 2019, 19:40:15 »
https://fileshark.pl/pobierz/30156816/9bba4/odc-1450-wmv

Odcinek fajny,zazdrosna Kisielowa i uwodzicielska Maryś-wymiatają.
Na małym marginesie- jak rodzice w tym tata lekarz i mama pielęgniarka nie zauważyli że z dzieckiem dalej jest coś nie tak?
Ksiądz zauważył  :o

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1154 dnia: Maj 31, 2019, 18:58:33 »
 Meg, czy ty nadal doszukujesz się cienia logiki w scenariuszu?

Podziwiam Twoją nadzieję.

Jestem po odcinku 1451..dochodzę do wniosku, że będzie tylko gorzej - tak smutnego ślubu i zarazem tak zimnej Marii, to ja jeszcze nie miałam okazji oglądać.

Czas pożegnać się z tym wątkiem....bo od tak zagranych scen, to tylko głowa puchnie...i oczy ze wstydu.