Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 259963 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1110 dnia: Kwiecień 07, 2019, 20:50:08 »
Były czasy kiedy fajnie grała ,nawet śpiewająco  ;D
https://www.youtube.com/watch?v=3_z7BDqd-hU

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1111 dnia: Kwiecień 07, 2019, 21:14:03 »
Cóż...nie zmusimy jej do grania na dobrym poziomie. Pozostaje żal za minionym..., ostatnio grała do pewnego momentu, w obecnych odcinkach znów nie ma na co patrzeć.

Mimo wszystko życzę jej szczęścia, chociaż rozczarowała mnie na całej linii.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1112 dnia: Kwiecień 13, 2019, 09:05:56 »
https://www.facebook.com/groups/mjakmilosc.official/320965735273535/?comment_id=322020141834761&notif_id=1555131812173316&notif_t=group_comment_follow

Kilka osób wymieniło Roberta Moskwę jako ulubionego aktora Emki, Gosia jest wymieniona tylko raz.

Odpowiedź chyba jest jasna: Gosia myśli o sobie lepiej, niż oglądający ją widzowie, którzy dostrzegają jej fuszerkę.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1113 dnia: Kwiecień 15, 2019, 16:09:10 »
Ależ szykuje się drama... <mysli>
Spoiler
W dzisiejszym ŚS opisują odc 1442 (emisja pewnie w maju). "Antek" zwabi Basię do swojego domu, wciśkając jej kit, że jest tatuśkiem "chłopaka", którego akurat czasowo oczywiście nie ma...Każe jej na niego poczekać w pokoju "syna" i ją tam uwięzi. Oczywiście przypadkiem zjawi się Kisielowa i gostek rad nierad, będzie musiał z panią sołtys pojechać do roboty...
W międzyczasie nauczycielka zadzwoni do Mańki, że córka Rogosiów nie dotarła rano do szkoły. Arti z mety popędzi do dzielnych policajów na komisariat w Lipnicy, gdzie zgłosi zaginięcie córki. A potem ruszy na poszukiwania córki i przeszukiwanie lasu. Podobno cała Grabina włączy się w te poszukiwania..W międzyczasie mister lipnickich policjantów dowie się od swojej ciotki, że jego "tatuś" to pedofil i dlatego jego matka, odkrywszy prawdę o swoim mężusi popełniła samobójstwo..Mister poinformuje o tym koleżankę Sonię
i kolegę Janka, a ci z kolei dadzą cynk panu komendantowi. Kto jest tym poszukiwanym pedofilem, w jakiś sposób dowie się Arti i pojedzie pod dom, tego niby to niepozornego do tej pory urzędnika sołectwa, który oczywiście akurat tam wróci.. Pedofil wyciągnie spluwę, którą pewnie zabrał zamordowanemu przez siebie, we wcześniejszym odcinku siostrzeńcowi księdza proboszcza. Wiadomo, że Artuś to "miszcz" sztuk walk wszelakich, więc obezwładni tego potwora, oczywiście odbierając mu przystawioną do doktorskiego czoła spluwę.
Z zamieszczonych w artykuliku fociach wynika, że zjawią się w końcu też tam i dzielni policjanci z Lipnicy.. Mister policji  własnoręcznie zaobrączkuje swojego papę, przy okazji uspokoi stojącą nieopodal roztrzęsioną Mańkę, że Basi nic już nie grozi...
Ale skąd Maryś się tam weźmie to nie napisali. Jak zwykle same przypadki i zbiegi okoliczności w tej eMce... <hahaha>
W trakcie tych dramatycznych wydarzeń, zrozpaczona i przerażona seniorka rodu Mostowiaków, będzie się modlić za wnuczkę w lipnickim kościele razem z ks proboszczem. Ale wcześniej standardowo będzie miała złe przeczucia, że stanie się coś strasznego w rodzinie..
Czytając te szumne i dramatyczne opisy odc 1442, a znając eMkową realizację, szczególnie "potencjał" scenobajarek, reżyserów i montażystów, w rzeczywistości można spodziewać się kolejnych absurdów i niezłej komedyi.. <cwaniak

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1114 dnia: Kwiecień 15, 2019, 22:02:09 »
http://mjakmilosc.vod.tvp.pl/42111106/1170-jedyny-taki-dzien-w-roku
Dziś kulisy z "naszymi". Po obejrzeniu mam mieszane uczucia, ale jedno mi się nad wyraz podobało - taniec taty i córeczki :).

A teraz spoiler ze "Świata Seriali", tym razem w skrócone przeze mnie, ciekawych zapraszam. Dysponuję fotkami, ale, brak mi umiejętności, z związku z powyższym, jakby co - mogę wysłać komuś na email, a ten ktoś udostępni na forum.

Spoiler
Dramat Rogowskich rozegra się w odcinku 1442. Basia umówi się na randkę z kolegą z Internetu. Uda się na pierwsze w swoim życiu wagary. W domu, gdzie ma czekać na nią Antoś, zastanie mężczyznę podającego się za ojca chłopca. Podstępem zmusi ją, aby weszła do pokoju, po czym zamknie ją na klucz. Szczęściem w nieszczęściu będzie Kisielowa, która wpadnie...po kolegę do pracy, ponieważ, jak się okazuje, pedofilem jest jej bezpośredni przełożony - cichy, niepozorny urzędnik. Zwyrodnialec idzie na szychtę (po śląsku to inaczej zmiana w pracy :P), a mała Rogowska zostaje w klatce. Tymczasem wychowawczyni dzwoni do Marii i informuje ją, że jej córka nie dotarła do domu. Artur zgłasza sprawę na policji, ci ostatni, analizując materiał operacyjny wiedzą już, kto jest zboczeńcem. Wyruszają na ratunek dziewczynki, a wraz z nimi spanikowany Rogowski. Wszyscy, łącznie z ochotnikami z miasteczka, udają się przed dom pedofila. Ten ostatni, złapany w pułapkę, przystawia interniście pistolet do skroni. Lekarz, który jeszcze przed urodzeniem Basi wiele lat trenował karatę, obezwładnia napastnika oraz odbiera broń. Dzieła dokończy jednak syn, który zakuwa ojca w kajdanki. Wszyscy oddychają z ulgą. Basia, cała i zdrowa wraca w ramiona rodziców. Wiesz, Grandt1, wcale mnie nie dziwi, że Maryś też się tam pojawiła, bo w tekście jest informacja, że dziecka szuka cała Grabina, więc pewnie i ona się w to włączyła. W przypadku tego chwytu karate - ja bym nie była taka sarkastyczna, w końcu zostanie to zagrane wiarygodnie. Robert Moskwa przecież w rzeczywistości ćwiczy sztuki walki. Co do tego, jak zagra Gosia...tu już mam obawy, biorąc pod uwagę, co ona ostatnio wyczynia  <bezradny>, i obym się przyjemnie, tym razem rozczarowała
.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1115 dnia: Kwiecień 15, 2019, 22:42:57 »
Oj, Sylwio nie neguję rzeczywistych umiejętności walki wręcz P.Roberta, to tylko lekka ironia jest z mojej strony. Przynajmniej akurat w jego przypadku będzie to wiarygodnie zagrane. <tak>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1116 dnia: Kwiecień 15, 2019, 23:19:43 »
Zaoszczędzą na dublerze, to Robert sam sobie poradzi  <brawo>. Fajnie, że dadzą mu szansę coś pokazać. To chyba jedna z nielicznych scen, kiedy nie jest mężem swojej żony tylko prawdziwym bohaterem swojej córeczki.

No nic, ja nurkuję w świat opowiadania, bo obiecałam, że się pojawi, a później....proza życia, czyli 3 zmiany po 12 godzin :(, i czemu to ja nie mam talentu aktorskiego?  <smiech>. Eh, nie każdy może być sławny i bogaty, przyszło mi przywyknąć, spokojnej nocy wszystkim.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1117 dnia: Kwiecień 16, 2019, 22:04:06 »
http://mjakmilosc.vod.tvp.pl/42111179/1171-to-nie-skonczy-sie-dobrze

Mała gra super!

A Gośka...cóż, mam ochotę nią potrząsnąć, żeby się "księżniczka" obudziła.

Nawet się nie wypowiedziała w kulisach: co raz częściej prezentuje w  mediach postawę zimnej ryby. Dawno mnie tak nikt nie rozczarował. A te jej niby "strach", to na poziomie: "oczko mi się w rajstopach zrobiło...nosz, matko! Tak bardzo ją lubiłam, a teraz co raz częściej nie mam jej nawet ochoty oglądać w scenach, bo przecież łaskę mi robi, że tam gra.

Nawet nikt z was się już nie wypowiada - a to o czymś świadczy. Kiedyś to forum żyło. Ale nie dziwi mnie to, jak się tak perfidnie strzela do stałych fanów, to nie może być inaczej.

Czekam już tylko na sceny Roberta i Majki, bo na nią to tylko szkoda czasu.

Offline SpiretDoom

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1118 dnia: Kwiecień 17, 2019, 14:31:13 »
Dzień dobry. Jestem tu nowa i mam nadzieję ożywić choć trochę te forum  ;).

Więc tak... Po obejrzeniu wczorajszych kulis również odczułam, że pani Gosia ma to wszystko gdzieś. No, ale cóż trudno się mówi. Nic na to nie poradzimy.

Teraz jestem ciekawa co będzie dalej po tej całej akcji z pedofilem. Basia będzie miała jakieś hm...zaburzenia psychiczne czy coś? Co myślicie? Teraz wszystko w rękach scenarzystek.

Co do scenek Majki i Roberta. Faktycznie są bardzo udane.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1119 dnia: Kwiecień 17, 2019, 21:20:59 »
Hej, witaj, wśród nas.

Co do Gośki...cóż, jak nie miała co grać, to się obraziła i odeszła z serialu. Jak jej napisali scenę rozpaczy matki, to nawet nie raczy w kulisach się wypowiedzieć? Czasem mam wrażenie, że ma manierę wielkiej gwiazdy, która musi być w centrum. Cóż, szkoda, że nie dociera do niej, że ludzie lubią wątek Marii i Artura, a nie jej postać, i to do tego tak olewającą własną córeczkę.

Bez zaangażowania Gośki, cały wątek nie ma sensu. No, ale tak jak stwierdziłaś, SpretDoom, nic na to nie poradzimy.

Wracając do Twojego pytania: uważam, że może z tatą będzie miała jakąś wzruszającą scenę, bo na naszą "diwę" nie mamy co liczyć. Ale prawda jest taka, że oglądalność Emki spada na łeb na szyję, i może się okazać tak, że serial zniknie szybciej, niż się aktorom wydaje. Bo oni ciągną na sukcesie sprzed 18 lat. Zdają się nie zauważać, że od tej pory świat bardzo się zmienił, a wielu młodych ludzi wybiera Netflix, i inne platformy, a nie Produkcję, która stała się parodią samej siebie.

https://www.instagram.com/robertmoskwa/

Robert dał zdjęcie odbicia Basi. U Pieńkowskiej cisza. Szkoda na nią słów.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1120 dnia: Kwiecień 17, 2019, 21:44:20 »
http://mjakmilosc.vod.tvp.pl/42227259/zostala-modlitwa

Lipowska super, a Gośka? Jakby jej ktoś drut w szczękę włożył - jedna zarozumiała baba i wszystko szlak trafia. Cały fajny wątek. Ciekawe tylko po co wracała, skoro to dla niej "za niskie progi".

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1121 dnia: Kwiecień 17, 2019, 22:21:17 »
P.Lipowska to jest Aktorka, bez żadnego zadęcia i zadufania w sobie. Podobnie jak Rożniatowska, stara szkoła aktorska, tzn ich podejście do gry, one na fuszerkę sobie nie pozwolą nawet i w takim gniocie. Może się mylę w ich ocenie, może są w rzeczywistości inne, ale na ich tle P.Małgosia wypada w eMce słabo.
Mnie razi, że ona nie potrafi grać z małą Mają, właściwie już od początku, kiedy ona zastąpiła poprzednią "odtwórczynię" roli Basi, chociaż wcześniej też nie było z grą roli matki dużo lepiej. Pieńkowska jest kompletnie niewiarygodna jako matka swojej serialowej córki. Znowu się powtórzę, wg mnie wynika to z braku dobrych relacji, kontaktu pomiędzy nimi. Pewnie jakieś one są, ale raczej nie takie, jak ma z tą dziewczynką R.Moskwa. Widać, że oboje się lubią, szczerze mówiąc to lubię oglądać te ich wspólne sceny, szkoda tylko, że jest ich tak niewiele. Tym bardziej, że Maja ma dużo wdzięku, talent i spory potencjał, tylko niewykorzystywany przez tfurców tego gniota.
Sylwio, a jaką scenę rozpaczy matki Masz na myśli...? Bo ja tam nie widzę żadnej takiej.. <mysli> Ale może niedowidzę...Chyba, że chodzi o scenę z odc 1439 z P.Lipowską i rozpacz Barbary...

Tak na marginesie, znająć realia eMki, to za dużo nie ma się co spodziewać, że pokażą coś więcej w odc 1442. Standardowo powycinają tyle, że trzeba się będzie domyślec, o co tam w tej Grabinie biega z tym kidnapingiem młodej Rogowskiej..Jak ostatnio można było zobaczyć, wątek grabiński M&Ar pokazują po łebkach, taki margines marginesów, gdyby nie Zośka Kisielowa, to w ogóle by ich nie pokazali..Najnowszy przykład to odc 1439... :zla: Jedynie, co mnie zastanawia, to o co chodzi tym porąbanym scenobajarkom z tym młodym kardiologiem..Mańka chce się dowartościować na siłę i udaje filrt z tym dzieciuchem nawet przed Martą, a Artiemu chyba grać na nerwach. Tylko, co za dużo to...Jak się doktorek w końcu wnerwi, to też może się odegrać i szybko znaleźć pocieszycielkę, chyba nawet łatwiej i szybciej by mu to przyszło niż Mańce, łącznie ze skokiem w bok.. A swoją drogą też sobie młodzian znalazł powiernicę do zwierzeń.. <hahaha>

Następne fotki z odc 1442, zdesperowany tata w akcji:
https://www.telemagazyn.pl/artykuly/m-jak-milosc-odcinek-1442-basia-zostanie-porwana-przez-pedofila-pomoc-nadejdzie-na-czas-co-sie-wydarzy-71632.html?zdjecie=4
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2019, 22:09:12 wysłana przez grant1 »

Offline SpiretDoom

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1122 dnia: Kwiecień 20, 2019, 20:02:35 »
https://superseriale.se.pl/m-jak-milosc/m-jak-milosc-odcinek-1439-marysia-przylapana-przez-artura-z-mlodziutkim-lekarzem-w-intymnej-sytuacji-aa-AWNX-cGcs-5vb1.html

Hmm... Jak dla mnie wspólna rozmowa i picie kawy to nie jest intymna sytuacja, ale może się mylę.

Ciekawą taktykę przyjęła Mańka. Zobaczymy co z tego wyjdzie... Co do tego kardiologa. No naprawdę nikogo innego nie mógł sobie znaleźć do zwierzeń.

P.S. Zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych  :D

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1123 dnia: Kwiecień 20, 2019, 20:21:30 »
https://fileshark.pl/pobierz/29227878/19cca/odc-1439-wmv

Nie za bardzo rozumiem tej dziwnej gry Marysi,  albo do Artusia mówi- nie psuj mi zabawy z nowym doktorkiem <w domyśle> albo ten sam tekst do Marty i to samo do doktorka względem Artusia. Przecież to się kupy nie trzyma i sensu najmniejszego nie ma. Powalił mnie Sylwester w Grabinie  <hahaha> <hahaha> matko i córko co to miało być???? Trzy pokolenia na imprezie od kiedy to babcie z wnuczkami wywijają w towarzystwie rodziców wnuczki. Masakra  <smiech> ten potańc na silę miałam wrażenie że balowicze mają kule u nóg tak wywijali.Nie wiem jak dla Was ale dla mnie ten odcinek strasznie sztuczny i drętwy.Ta akcja z wparowaniem Artusia do gabinetu bo usłyszał chichot Marysi-co on myślał że ona po biurku lata z doktorkiem   <hahaha> Pieńkowska gra jakby zęby ją bolały jeszcze ujdzie w scenach z mamą bo w scenach z Artusiem  ::) ::)

Offline Meg

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 530
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1124 dnia: Kwiecień 20, 2019, 20:23:28 »
https://superseriale.se.pl/m-jak-milosc/m-jak-milosc-odcinek-1439-marysia-przylapana-przez-artura-z-mlodziutkim-lekarzem-w-intymnej-sytuacji-aa-AWNX-cGcs-5vb1.html

Hmm...Jak dla mnie wspólna rozmowa i picie kawy to nie jest intymna sytuacja, ale może się mylę.

Ciekawą taktykę przyjęła Mańka. Zobaczymy co z tego wyjdzie... Co do tego kardiologa. No naprawdę nikogo innego nie mógł sobie znaleźć do zwierzeń.

P.S. Zdrowych i spokojnych świąt Wielkanocnych  :D
Intymną sytuacją może być nawet czytanie gazety.Zależy z kim się czyta  ;D