Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 262951 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #465 dnia: Marzec 15, 2018, 15:21:57 »
Dziękuję za kolejną chwilę wytchnienia.  <serce>

Ciekawi mnie niesamowicie jedna sprawa... Czy Jadzia naprawdę istnieje?
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #466 dnia: Marzec 15, 2018, 22:01:19 »
Nie, Jadzia to postać fikcyjna. Ale jest głosem w pewne ważnej sprawie.  Jakiej? Tego dowiecie się w następnej części 😊

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #467 dnia: Marzec 18, 2018, 21:23:03 »
Och, oczywiście, że nie jestem rozczarowana!  <tancze>
Każda z części niesamowicie buduje napięcie związane z wątkiem Jadzi, ale jednocześnie te ich zwyczajne chwile tak pięknie się w tym wszystkim przeplatają, że absolutnie w ogóle nie czuję zawodu.  <serduszko>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #468 dnia: Marzec 18, 2018, 22:25:28 »
Sylwio nie tylko Patrycja podczytuje to co piszesz. Również i ja z niecierpliwością wyczekuję dalszych części Twojego opowiadania. Zaglądam tu nawet kilka razy dziennie  <lornetka> z ogromną przyjemnością czytam historię Rogowskich, a ostatnia część to mistrzostwo, nie mogłam się oderwać. Czekam na kolejną porcję emocji i tak się zastanawiam czy udało mi się domyślić co będzie dalej.... Rzadko tu piszę z braku czasu na kompa ...

Czekam też do czwartku na odc 1362  <jupi>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #469 dnia: Marzec 19, 2018, 07:38:42 »
Hej, nie gniewaj się, bynajmniej nie chciałam Cię pominąć, ale Patrycja pytała o wątek Jadzi wcześniej, obiecałam jej rozwiązanie...ale wyszło inaczej, więc poczułam się w obowiązku jej odpowiedzieć :).
Bardzo Ci dziękuję za przemiłe słowa, chociaż pewnie niezasłużone, i fajnie, że lubisz to, co piszę :). I powiem Ci szczerze, że zaciekawiłaś mnie z tym stwierdzeniem, że może domyślasz się, jaki jest ciąg dalszy. Tym samym i ja jestem ciekawa, czy uda mi się Was zaskoczyć, czy w kolejnej części powieje banałem...czas pokaże.
Ja również czekam na ten odcinek 1362, ale jakoś boję się rozczarować....sama nie wiem dlaczego. Zastanawia mnie jedna rzecz - czy oni w ogóle na to zimowisko dojadą. W kolejnej okładce "Świata seriali" jest napisane, że Paweł będzie miał wypadek. Z drugiej strony boję się, że nasza zołza powie Rogowskiemu, że co prawda pojedzie, ale spać to będą oddzielnie, albo nie jedzie tylko dlatego, żeby zrobić przyjemność Basi. Trzecia rzecz, która mnie nurtuje: napisali, że ona go najpierw spławi, a później po rozmowie z mamą zmieni zdanie. To jak go o tym poinformuje? Telefonicznie? Bo przy nim to raczej nie będzie chciała wysłuchać mamusinego wykładu. No nic...wychodzę zaraz z domu, idę do kiosku po Świat Seriali...może dzisiaj więcej o tym napiszą. Bo nawet nie ma ani jednego zdjęcia z tej sceny gdzie inne zdjęcia są już dawno w internetowym obiegu.Cóż...dziewczęta, trzeba czekać....i do usłyszenia. <skacze> <skacze> <skacze> <skacze> <skacze> <skacze> <skacze>. Nawet nie wiecie, jaką radość mi sprawiłyście, że mnie czytacie :)<zakochany> <zakochany> <zakochany> <zakochany> <zakochany> <zakochany>

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #470 dnia: Marzec 19, 2018, 10:56:25 »
Sylwio! W żaden sposób nie poczułam się urażona ani pominięta  <zakochany> Po prostu wytłumaczyłam swoją rzadką pisaną obecność  <serduszko>

ŚS widziałam, szkoda gadać nasz wątek praktycznie w nim umarł, jest tylko wspominka o wypadku, przyjedzie do szpitala tylko szwagierka i brat.
Starski zadzwoni po Marysię aby przyleciała do niego do Szwajcarii - to jest w streszczeniu 1363 chyba. 

też mam obawy co do 1362 - pewnie uzasadnione  <olaboga>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #471 dnia: Marzec 19, 2018, 14:34:16 »
Tak, właśnie czytałam Świat Seriali. Ciekawe czemu Marysi tam nie będzie. Może to dlatego, że jednak będą na tych nartach z Basią, więc dopiero dojadą post factum..albo pojadą razem do Szwajcarii. Nasz wątek jest tak bezczelnie okrajany, bo wróciła znów p. Szatan do serialu , a ją bardzo promują ze względu na Telekamery, które otrzymała. Nie chce być wredna, więc ujmę to delikatnie: gra aktorska tej Pani do mnie kompletnie nie przemawia. Także, wpis dotyczący odcinka 1363 nieco mnie zaintrygował. Mamy na co czekać...oby tylko nam znowu tego nie popsuli.
A, nie wiem czy wiecie, ale Artur w tym tygodniu wystąpi w scenie trwającej 30 sekund. Szał! Oczywiście w roli idealnego zięcia. Swoją drogą, biedna Basia: tyle chłopów na podorędziu, a tylko jeden Artur zawsze chętny, aby pomóc :).

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #472 dnia: Marzec 19, 2018, 19:04:41 »
Sylwia dobrze, że piszesz. Nie planowałam w tym tygodniu tzn. dziś i jutro oglądać emki, ale jeśli napiszesz w którym to odcinku dostąpi tego zaszczytu to zajrzę. Kurcze jeszcze starą Mostowiakową spikną z Arturem  <smiech> .... bez komentarza ...

Sylwia
Cytuj
Także, wpis dotyczący odcinka 1363 nieco mnie zaintrygował.
Co dokładnie masz na myśli? Telefon Starskiego?

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #473 dnia: Marzec 19, 2018, 19:45:34 »
Może skoro jej nie będzie przy synu w szpitalu to może faktycznie gdzieś wyjedzie. Pytanie tylko gdzie. Obawiam się, że "prośbo/polecenie" szefa może okazać się ważniejsze. Chociaż jak się tak zastanowić to mogliby to fajnie połączyć- Szwajcaria zimą, coś pięknego.
Odcinek, w którym Artur dowozi teściową na Deszczową to chyba 1361. Serio, jest tam chyba z 10 sekund...  ::) Ciekawe tylko dlaczego córeczka nie mogła się pofatygować i przywieźć mamusi.
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #474 dnia: Marzec 19, 2018, 21:10:22 »
Sylwia dobrze, że piszesz. Nie planowałam w tym tygodniu tzn. dziś i jutro oglądać emki, ale jeśli napiszesz w którym to odcinku dostąpi tego zaszczytu to zajrzę. Kurcze jeszcze starą Mostowiakową spikną z Arturem  <smiech> .... bez komentarza ...

Sylwia
Cytuj
Także, wpis dotyczący odcinka 1363 nieco mnie zaintrygował.
Co dokładnie masz na myśli? Telefon Starskiego?
Odcinek z Rogowskim to 1361. Wracając do Twojego pytania: obawiam się, że Maria wybierze wyjazd do tego buca. I albo pojedzie z Arturem, albo bez....Ale naszego wątku w ogóle nie promują, więc nawet niczego się nie możemy domyślić. Kulisy są: i dzisiejsze, i jutrzejsze. Żadne z nich nie wspomina o Rogowskich....jeden z bardziej lubianych wątków, a wszędzie Chodakowscy...nie podoba mi się to, że Marcina wszędzie tak pełno.
No, ale nie ma co gdybać: musimy czekać, to się same przekonamy...

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #475 dnia: Marzec 21, 2018, 23:53:27 »
Nie uwierzycie, ale w 1362 naszych nie ma! Owszem są Mikołajki, Basia na Deszczowej i głównie Joasia i trio od tej małej Majki.
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #476 dnia: Marzec 22, 2018, 06:31:33 »
Są, Patrycjo, ale nikt ich nie promuje.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #477 dnia: Marzec 22, 2018, 06:50:35 »
Ale ja oglądałam i nic nie było! Chyba, że mi umknęło, bo faktycznie nie oglądałam całości a jedynie przesuwałam co kilka sekund. Ale nawet w napisać nie występują... Chyba, że wersja mojego odcinka to jakieś demo. <hahaha>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #478 dnia: Marzec 22, 2018, 07:47:42 »
A na pewno widziałaś dobry odcinek? Na vod.tvp.pl na razie jest 1361.

Post Merge: Marzec 22, 2018, 07:49:35
Bo w 1361 była: Basia, deszczowa, Joanna i wątek małej Majki Chodakowskiej...tylko zamiast Mikołajek, były Andrzejki.

Offline julia37123

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 20
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #479 dnia: Marzec 22, 2018, 07:59:12 »
Niestety ale na prawdę ich nie ma w tym odcinku <bezradny> musieli chyba coś pomieszać z opisami....