Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 259949 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #420 dnia: Styczeń 12, 2018, 22:04:15 »
Wątek M&Ar był w ostatnim sezonie rzeczywiście pokręcony, nielogiczny ....... itd. itp. Fakt faktem, że Maryś / Pieńkowska nigdy przy nikim nawet na zdjęciach w gazetach nie była/ jest tak rozpromieniona jak przy Arturze / Moskwa.
Szkoda że nie pokazują w TV wszystkiego tego co nagrali, dużo ciekawych scena nam umyka, poza tym mogliby to umieszczać na stronie. Tak się właśnie zastanawiam czy czekać na odcinek w poniedziałek czy oglądać teraz  ?????????????

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #421 dnia: Styczeń 12, 2018, 22:14:05 »
Marysia dowiaduje się, że Rogowski nie jest z Kamilą mówi: "bardzo mi przykro" w taki sposób, jakby mówiła, że żałuje, iż właśnie minęło jej rozwolnienie :). Scena jest boska.
I własnie za takie smaczki tekstowe uwielbiam to miejsce.  <serduszko> <hahaha>

No nie będę ukrywać, że się trochę zawiodłam... :( Okej, liczyłam się z tym, że o tej mojej urojonej pomocy fizjoterapeutycznej mogę zapomnieć, ale jednak żałuję, że mimo wszystko trochę bezpłciowo to wyszło. Np. dlaczego ucięli wszystko to, co się wydarzyło między innymi w odcinku tą sceną w samochodzie? Nie mógł jej np. odprowadzić do domu i wtedy by sobie pogadali, Marysia by mu podziękowała za cały dzień, przytuliliby się i wszyscy byliby zadowoleni.  <buja_w_oblokach> A tak... Ehh. Na pewno nakręcili coś znacznie fajniejszego, tylko przez pijaństwo Pawełka okroili tak to wszystko... Zgadzam się, z Tobą rozaz07. Powinni gdzieś udostępniać nam sceny, które nie weszły do odcinka. <mowca> <haha> Apelujemy! Panie Kurski, czytaj Pan to. <brawo>

Niby nic się nie dzieje fizycznego między nimi, ale bardzo fajnie się to ogląda. Rogowski wrócił do formy - Marysia próbowała go zbyć, ale tym razem Artur się nie dał wygonić. Sama mu zaproponowała wizytę na Deszczowej :). Na koniec powiedział twardo byłej żonie, że Paweł to ich syn. A ona natychmiast zaczęła wierzyć, że uda im się pomóc początkującemu pijaczynie na zakręcie. <zauroczony> <zauroczony> <zauroczony> <zauroczony>.
Ogólnie faktycznie miło się na nich patrzy. Szczególnie fajnie się zrobiło jak weszli na Deszczową, tak w sumie naturalnie to wyszło, że przyszli tam razem. Tak jakby się nie rozstali i po prostu przyszli jako dziadkowie (to tak dziwnie brzmi w odniesieniu do ich dwojga <haha> ).

Meg, Ty już się nie zajmujesz cięciem odcinków?  <papa>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #422 dnia: Styczeń 13, 2018, 21:01:19 »
Mi się podobała scena, w której Artur mówi, że Paweł jest także jego synek. Maria tak cudnie się na niego popatrzyła: jakby właśnie przeglądała się ze spokojem swojemu przeznaczeniu - Rogowski był, jest i będzie jej Aniołem Stróżem, bez względu na wszystko,  <mowca> <mowca> <mowca>, jest jej bronią przed złem, czasem nawet przed nią samą.
Fajne było też to, jak Maria chciała wyrzucić Artura - powiedziała mu, że nie musi z nią siedzieć. A on jej na to tak celnie opowiedział: "A może ja chce!". On to zawsze wiedział, jak zasznurować usta Mańki  <lece> <lece> <lece> <piwo>.
Artur zaczął być stanowczy w słowie, teraz pora na czyny  - niech jej da swój dowód miłości.
Tak swoją drogą, to ten odcinek zawojował Pan Robert Moskwa. Zagrał świetnie. Wróciła ikra tej postaci.

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #423 dnia: Styczeń 16, 2018, 21:54:28 »
Jak na standardy emkowe to dużo ich było 😃 faktycznie Artur nie dał się wykurzyć z domu. Swoją drogą niezła ta nowa chatynka jakby co Artura może przygarnąć  <zakochany> mnie najbardziej podobało się retoryczne pytanie Marysi czy Artur pojedzie z nią  na deszczową  <skacze> na który odcinek teraz czekamy?

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #424 dnia: Styczeń 18, 2018, 17:41:49 »
Hej, czekamy teraz na odcinek 1348 - wiadomo, że będą wtedy oboje. Tam będą kręcone sceny  w willi Starskiego. Maria chciała się zgodzić na pracę z Rogowskim, ale później jej szefa zabiorą do szpitala i Rogowska zmieni zdanie, zostanie u dawnego pracodawcy. Artur znowu dostanie po uszach, ale chyba się specjalnie tym nie przejmie. 

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #425 dnia: Styczeń 23, 2018, 01:05:36 »
Hej, jestem na l4, więc czasu na oglądanie mam aż nadto. Dzisiaj sobie włączyłam ostatni odcinek Emki z udziałem naszej pary. Zastanowiło mnie to, że Pieńkowska ma..obrączkę na ręce - na lewej dłoni, na palcu serdecznym. W kilku scenach. Podobnie jak w odcinku 1338 widać w scenie w ogrodzie, że ją ma - przez chwilkę, a później ją cały czas przykrywa (tę dłoń właśnie). Nie chce mi się przeglądać wcześniejszych scen, ale tak się zastanawiam skąd takie niedopatrzenie scenarzystów: teorie mam trzy:
1. jest to prywatna obrączka aktorki, która wyszła za mąż na tyle dyskretnie, żeby uszło to uwadze mediów (notabene suknię z welonem nieśli Pani Gosi już kilkukrotnie, najczęściej łącząc ją z kolegami z branży), i przez niedopatrzenie dekoratorki zapomniała ją zdjąć
2. jest to zwykły pierścionek, który sobie nosi jej postać, ponieważ tak jej się podoba
3. jest to obrączka ze ślubu naszej pary - wiadomo, że oni sceny nagrywają etapami, i czasem między jednym a drugim kadrem mija kilka miesięcy.
Jak będziecie mieli czas, możecie się razem ze mną pobawić w detektywa, zobaczymy co wy myślicie na ten temat.

Post Merge: Styczeń 23, 2018, 02:02:00
no dobra...przyznaję - kiepski jednak ze mnie detektyw - to co nosi Gosia to pewnie pierścionek z firmy Apart...albo innej drogiej firmy. Szkoda tylko, że akurat na serdecznym palcu go nosi...

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #426 dnia: Styczeń 25, 2018, 11:03:11 »
Dziękuję za informację  <caluje_w_reke> chyba dopadła mnie w tej kwestii niecierpliwość, chciałabym aby częściej ich pokazywali razem, choćby coś wspominających ... <buja_w_oblokach> 3 odcinki później Marysia pójdzie na cmentarz z mamą http://m.superseriale.se.pl/newsy/m-jak-milosc-odcinek-1351-barbara-namowi-marysie-na-powrot-do-artura_1037349.html takie nic ale może ziarnko zasieje  <buja_w_oblokach>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #427 dnia: Styczeń 25, 2018, 14:54:13 »
Później jest scena, w której Starski myli dawkę leków, a Maria wzywa Rogowskiego na pomoc. Lekarz podaje mu adrenalinę, ratując tym samym życie pracodawcy byłej żony. W "Świecie seriali" jest o tym napisane. To wszystko wydarzy się w 1351 odcinku. Ja również jestem zniecierpliwiona całą sytuacją. Ileż można się boczyć? Zwłaszcza, jak się jej w takim wieku, jak Siostra Maria :).


Post Merge: Styczeń 25, 2018, 14:58:16
Na profilu FB Emki założono grupę dyskusyjną. Ja dałam post, czy Maria i Artur powinni być razem. Jak na razie, na kilkadzisiąt osób, tylko dwie są na nie :)

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #428 dnia: Styczeń 25, 2018, 23:28:42 »
Właśnie przeczytałam wszystkie komentarze  <serduszko> cieszę się, że poza kilkoma wyjątkami wszyscy są na TAK!!!!!!! Wydaje mi się jednak że 1348 będzie Starski i Rogowski z zastrzykiem, a w 1351 cmentarz i wykład mamusi :-D. Teraz odpłatnie dostępny jest już odc. 1347.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #429 dnia: Styczeń 29, 2018, 21:39:08 »
https://www.facebook.com/groups/mjakmilosc.official/?multi_permalinks=147768445926599&notif_id=1517222574879092&notif_t=feedback_reaction_generic&ref=notif


Zapraszam Was do nowej zabawy na FB. Jak na razie opcja nr 4 pt." Zaręczyny  znienacka" wygrywa :D. Wy macie fajne pomysły, może jakiś dorzucicie?

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #430 dnia: Luty 01, 2018, 09:57:16 »
Właśnie przeczytałam wszystkie komentarze  <serduszko> cieszę się, że poza kilkoma wyjątkami wszyscy są na TAK!!!!!!! Wydaje mi się jednak że 1348 będzie Starski i Rogowski z zastrzykiem, a w 1351 cmentarz i wykład mamusi :-D. Teraz odpłatnie dostępny jest już odc. 1347.

Hej, oglądałam już odcinek 1348. Niestety nie wiem, jak zaznaczyć "spoiler", więc jeśli ktoś nie chce wiedzieć, co było, to proszę, nie czytajcie dalej. Ewentualnie proszę o łopatologiczną instrukcję, jak się takowy spoiler zakłada.

A więc, Rogowscy występują w czterech scenach wspólnie:
scena nr 1: Maria razem z Basią przyjeżdża do Grabiny do pracy. Nie wie, że seniorka rodu zaprosiła Rogowskiego nieco wcześniej. Kiedy wita się z mamą, dostrzega wychodzącego z domu byłego męża - jej mina jest bezcenna: jak pomieszanie bezradności z rozbawieniem. Na ten nieco kwaśny wyraz twarzy Artur odpowiada tylko słodkim buziaczkiem rzuconym w stronę byłej żony.
Szanowna mamusia nie omieszkała powiedzieć córce, jak wspaniałym lekarzem jest dr Rogowski, wyjaśniając przy tym, że zaprosiła Artura do siebie, ze względu na problemy z ciśnieniem.
Ogólnie pan Moskwa bardzo dobrze zagrał scenę z małą Majką. Można tej dwójce uwierzyć, że są sobie bliscy.

scena nr 2: Maria przychodzi z pracy zmęczona oraz zirytowana zachowaniem bezczelnego szefa.
Kiedy pije coś na werandzie, dołącza do niej Rogowski. Pyta, czy Maria nie jest zmęczona (swoją drogą scenarzyści nie grzeszą kreatywnością,a  Pan Moskwa nie musi się uczyć dużo tekstu - o stan zmęczenia pytał już postać Marii w 1338 odcinku.
Marysia pyta go z kamienną twarzą, czy mama ma naprawdę problemy z ciśnieniem, ponieważ się o nią martwi, czy powód jego obecności jest inny.
Rogowski najpierw z miną niewiniątka mówi, że nie wie, o co byłej żonie chodzi, a ta już z rozbawieniem i z takim słodkim, ciepłym uśmiechem pyta, czy mama go zaprosiła, ponieważ naprawdę źle się czuje, czy dlatego, że bawi się w swatkę. Rogowski sypie jak z nut :) i przyznaje się od razu do plany teściowej.
Maria zaprasza Artura na spacer do lasu.
scena nr 3: Rogowscy spacerują po lesie, Maria żali się na zachowanie pracodawcy.
Rogowski sugeruje jej zmianę pracy. Maria mówi mu, że przecież musi z czegoś żyć. Rogowski mówi jej, że ma dla niej pewną propozycję. Maria odgryza mu się ze szczerym śmiechem: "nie stać cię na mnie" - mogłabym to oglądać w nieskończoność :). W kolejnym zdaniu Artur proponuje jej pracę w prywatnej klinice, gdzie i on się przenosi. Dodał tajemniczo, że jego współpracownikami będzie paru znajomych z przeszłości. Czyżby powrót Reni? Kto z Was tęskni za jej ciętym językiem? Maria natychmiast się zgadza, idzie dać wypowiedzenie, ale nie rezygnuje z pracy ostatecznie.
scena nr 4: najbardziej smutna dla naszego doktorka. Oboje stoją przy samochodzie, jest wieczór. Maria mówi mu, że nie może zostawić swojego pracodawcy teraz, jak jest w takim stanie oraz bez bliskich. Rogowski mówi, że ma wrażenie, iż Starski jest dla jego byłej żony kimś bardzo ważnym. Maria potwierdza to, ale dodaje, że traktuje go jak młodszego, złośliwego brata oraz bardzo mu współczuje. Mina Artura jest boska - zrobił się taki smutny, jakby nagle usłyszał, że święty Mikołaj jednak nie istnieje :(.
No, to tyle. Nadal między nimi można wyczuć delikatne drgania emocji, ich spojrzenia jednoznacznie pokazują, że nie są sobie obojętni, ale ostatnia scena mogłaby być niepokojąca, gdyby nie fakt, że Starski to jednak rodzina Rogowskiej, a nie kawaler do wzięcia.


Post Merge: Luty 02, 2018, 14:23:32
Właśnie przeczytałam wszystkie komentarze  <serduszko> cieszę się, że poza kilkoma wyjątkami wszyscy są na TAK!!!!!!! Wydaje mi się jednak że 1348 będzie Starski i Rogowski z zastrzykiem, a w 1351 cmentarz i wykład mamusi :-D. Teraz odpłatnie dostępny jest już odc. 1347.

http://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc-marysiu-wroc-do-artura,nId,2516869

Marysia tak słodko się patrzy na Rogowskiego :*, choć ten wygląda jakby szedł buszować w szuwarach w tej kamizelce, a nie jak prawdziwy Romeo, ale liczy się ciepły gest Rogowskiej - u niej ostatnio co raz mniej wieje chłodem :D.
« Ostatnia zmiana: Luty 02, 2018, 14:23:32 wysłana przez Sylwia_Kasia_Jot »

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #431 dnia: Luty 02, 2018, 15:20:54 »
No i obejrzałam! <serduszka> Nie za wiele ich razem w sumie, ale bardzo miło się to oglądało.
Coraz fajniejsze są te ich relacje. Coraz więcej takiego ciepła między nimi, szczególnie ze strony Marysi. Już nie wzdycha tak żałośnie jak dawniej choćby na sam widok Artura. Już nie zaprzecza na każdym kroku, że wszystko skończone, to nie ma sensu, nie ma do czego wracać bla bla bla...Mam wrażenie, że coraz częściej z tęsknotą wraca myślami do tego co było i jak było między nimi przed rozwodem, jak np wtedy kiedy zaproponowała spacer do lasu. Niby, że dawno tam nie była, a miałam wrażenie jakby chciała powiedzieć "Dawno tam nie byliśmy razem". Kolejna sprawa z tą wspólną pracą. Czy to nie był jeden z powodów, dla których sprzedała przychodnię? A teraz? Doktorek ma rację, ich relacje na tyle się zmieniły, że już tak bardzo by jej to tym razem nie przeszkadzało. Jeśli chodzi o ostatnią scenę to wydaje mi się, że Marysia wyczuła o co chodzi Arturowi z tym, że Starski stał się kimś ważnym dla niej. Myślę, że tym co powiedziała chciała go w jakiś sposób uspokoić. I tu znów widać jak bardzo zmieniła swój stosunek do Artura. Marysia z poprzedniego sezonu zaatakowałaby go od razu, twierdząc, że to jej sprawa, i nawet jeśli to ma prawo ułożyć sobie życie itp. itd. nawet jeśli tak naprawdę nie traktowałaby Starskiego jak potencjalnego kandydata na partnera, to zrobiłaby to po to by dopiec Arturowi. A tu proszę... Nawet sobie żartować zaczęła. Trochę tak jakby wróciła dawna Marysia. Z pazurem i tym fajnym cynizmem w stosunku do Doktorka.

Powiem Wam też, że bardzo się cieszę, że mają okazję spotykać się tak często w Grabinie. Sceny tam są naprawdę zupełnie inne niż w tych sztucznie wykreowanych wnętrzach! Zresztą Grabina zawsze dobrze im robiła. <tancze>
I jeszcze tak z kwestii technicznych. Nie wiem czy mi się wydawało, ale ten odcinek był naprawdę fajnie zrobiony pod względem reżyserskim. Reżyserował ktoś inny, nie wiem czy po raz pierwszy Mjm czy też nie, bo wcześniej nie zwracałam na to uwagi, ale widać trochę inne spojrzenie. I co jeszcze rzuciło mi się w oczy to fakt, że Gosia w tym odcinku naprawdę grała! Stąd może to wrażenie, że powróciła dawna Marysia- z przekorą, błyskiem w oku i tym fajnym spojrzeniem! Wzajemnie sobie świetnie partnerowali i dlatego było naprawdę co oglądać.  <jupi>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #432 dnia: Luty 03, 2018, 21:19:58 »
 <na_poduszce> To fakt. Gosia Pieńkowska zaczęła nam grać. Szczególnie ją odnalazłam w scenie, w której powiedziała: "chodźmy do lasu, dawno tam nie byłam". Miała taki ciepły głos, zupełnie jak dawna Marysia. Oby na tego scenarzyści nie zepsuli. Bardzo jestem ciekawa odcinka 1351. http://swiatseriali.interia.pl/newsy/seriale/m-jak-milosc-383/news-m-jak-milosc-marysiu-wroc-do-artura,nId,2516869 - to zdjęcie jest bardzo zachęcające. Marysia się na nim tak słodko uśmiecha - chyba pierwszy raz jest taka odkąd wróciła do Emki. Takie są moje odczucia.

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #433 dnia: Luty 04, 2018, 22:32:19 »
No i obejrzałam 1348. Wg mnie buziak Artura na początku puszczony był do teściowej w podziękowaniu za komplementy. Scena przed domem była super, widać w niej, że Marysia nie ma już żalu, nie chowa urazy do Artura o przeszłość, jest w pełni zorientowana, że mamusia ją swata z Arturem i wcale jej to nie przeszkadza, uśmiecha się, jest sytuacją rozbawiona, może nawet z niej zadowolona. Artur też jest zorientowany w sytuacji, i chyba lekko zdziwiony, że Marysia reaguje uśmiechem i spokojem, zamiast zadziornością. Z propozycji spaceru chętnie korzysta. W lesie za to Artur jest co najmniej zaskoczony natychmiastową odpowiedzią Marysi na propozycję pracy, nie kryje zaskoczenia przez dłuższy czas. Pewnie bardziej się spodziewał odpowiedzi negatywnej niż aprobaty pomysłu. Stwierdza też - widać, że już to zauważył - iż nie będzie chyba tak za bardzo jego obecność jej tam przeszkadzała.
Z kolei scena przy aucie pod domem jest smutna, miałam wrażenie że zarówno Marysia jak i Artur zaraz się popłaczą, że wspólna praca nie wypali. Tak szczerze ze sobą rozmawiają  <buja_w_oblokach>. W sumie Marysia zawsze rozmawiała z nim jak z przyjacielem a nie tylko z kochankiem.
Brakuje w tych wszystkich scenach jakiegoś przytulenia  <zakochany>, może za kilkadziesiąt odcinków .....  <buja_w_oblokach>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #434 dnia: Luty 04, 2018, 23:32:27 »
 <na_poduszce> "może za kilkadziesiąt odcinków jakieś przytulenie? Rozbawiłaś mnie do łez :D. No tak, ale w naszym wątku tak bywa :), że na jakiekolwiek sceny, trzeba sobie zasłużyć...drakońską wręcz cierpliwością.
Może Marysia okaże się szczodra w okazywaniu bliskości, kiedy Artiś zostanie bohaterem, który uratuje Starskiego? Może na początek jakiś uścisk dłoni? Jak na zbyt wiele będziemy liczyć, to się, kurcze blade, przeliczymy :). Spokojnej nocy wszystkim Czytelnikom.