Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 259978 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #390 dnia: Listopad 08, 2017, 19:33:20 »
Z 1238 odcinka :), możesz go zobaczyć na Internecie, pozdrawiam.
PS Kolejny odcinek z nimi to 1239 - Maria razem z Rogowskim przyjedzie do Grabiny opłakiwać Lucjana.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #391 dnia: Listopad 09, 2017, 16:00:03 »
Kasiu, to jest scena z odcinka nr 1328. Niestety w tym odcinku jest z nimi tylko ten krótki fragment z kulis, nic więcej...
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #392 dnia: Listopad 09, 2017, 21:59:04 »
Hm..W odc 1329 będzie jeszcze więcej takiego nic.. <papa>Jedna scenka w Grabinie z Artim nie trwa nawet 5 sekund.. <hahaha>
Sorki, wg mnie wszelkie znaki wskazują, że postać doktorka idzie całkiem w odstawkę.

Krótki opis streszczenia odc 1334 ze strony Tele Magazynu:
"Maria nadal pracuje u Starskiego, a biznesmen zdradza jej, że przed laty część ziem w Grabinie należała do jego rodziny i że pragnie te tereny od aktualnych właścicieli odkupić, także należące do Anny siedlisko".

A co tym scenobajarkom chodzi? Najpierw ten milioner na wózku, nakazuje tej prawniczce milczenie na temat tych jego planów odzyskania grabińskich dóbr, a teraz sam o nich Mańkę informuje.. <cwaniak> To co, Maryśka ma być takim "koniem trojańskim" w rodzinie Mostowiaków i ma ich po kolei przekonać, żeby zgodzili się to siedlisko mu spylić? Kolędę też namówi do sprzedania sadów?
Może im chodzi o to, żeby po trzecim ożenku Mańka została panią dziedziczką na grabińskiej ziemi.. <hahaha>
Książąt, hrabiów i w ogóle nikogo ze szlachty w tym tasiemcu to jeszcze nie było.. <smiech>

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #393 dnia: Listopad 10, 2017, 17:40:00 »
Może im chodzi o to, żeby po trzecim ożenku Mańka została panią dziedziczką na grabińskiej ziemi.. <hahaha>
Książąt, hrabiów i w ogóle nikogo ze szlachty w tym tasiemcu to jeszcze nie było.. <smiech>
grant1, Ty jak już coś czasem napiszesz... <hahaha>

W ŚS czytałam, że Starski jednak nie powie jej o swoich planach i nadal będzie ukrywał je przed Marysią. Więc już nie wiem... Jeśli jej faktycznie powie to przecież to trochę tak jakby sobie strzelił w kolano, bo zapewne już wie jakieMarysia ma powiązania z Anną itd... I nie sądzę, że jeśli miałaby wybierać pomiędzy lojalnością wobec Starskiego a rodziną, to wybrałaby tę pierwszą opcję.   <mysli>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #394 dnia: Listopad 14, 2017, 22:30:14 »
Dziękuję za informację dot. Rogowskiego na kanapie  :buzki:
Po dzisiejszym odcinku stwierdzam, że rozdział pt. Rogowscy został definitywnie zamknięty  <papa> długość ujęcia z Arturem była poniżej krytyki. Zero kontaktu z Marysią. Teraz pozostaje mi tylko śledzenie ŚS, żeby choć minimalnie wiedzieć co się w tym tasiemcu dzieje. Szkoda szkoda wielka szkoda.........

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #395 dnia: Listopad 27, 2017, 17:48:49 »
Taaadam! <krzykacz>

ROGOWSKI POSTANOWI ODZYSKAĆ MARYSIĘ!
Głowa do góry niedowiarki!  <buja_w_oblokach> <buja_w_oblokach>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline rozaz07

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 141
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #396 dnia: Listopad 27, 2017, 19:08:13 »
Hej! Patrycjaa właśnie weszłam tu aby dodać link :-) Super!!! Nie wiem tylko, w którym odcinku będzie ta sytuacja ??? Wreszcie jest na co czekać!!!!  <jupi>

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #397 dnia: Listopad 27, 2017, 19:28:54 »
Z tego co czytałam to 1338... Obejrzyjcie sobie jeszcze najnowsze kulisy. Jest tam pokazana jakaś akcja z domu Starskiego, jak zabiera go pogotowie a z Marysią jest Artur. Pewnie po tym jak Starski zjedzie Doktorka jaka to polska służba zdrowia jest beznadziejna, dojdzie do wniosku, że jednak są wyjątki. :P
Ah no i obstawiam jeszcze, że Starski to dla Marysi braciszek przyrodni albo cioteczny. <mysli>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #398 dnia: Listopad 27, 2017, 22:23:50 »
 <serduszko>Mam nadzieję, że Mańka w końcu da się pocałować jak prawdziwa kobieta. Albo Rogowski niech ją tak porządnie bzyknie. Od razu jej rozum wróci i serce na właściwe miejsce.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #399 dnia: Listopad 28, 2017, 17:12:47 »
Hm, jako ten forumowy permanentny niedowiarek, to mam nadzieję, że ten kolejny z Łagodów okaże się na tyle bliskim krewnym Maryśki, że ich ożenek nie będzie w ogóle wchodził z rachubę.. <cwaniak> No i że Arti w końcu się ogarnie i weźmie się w bardziej zdecydowany sposób za Mańkę..A nie tak jak do tej pory, tylko na paluszkach przed nią z obawy przed jej fochami, a raczej muchami w nosie.. <hahaha>  Arti powinien nomen omen wzorować się w tych sprawach na szemranym Bilskim. <tak>

Offline KONICZYNKA

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #400 dnia: Listopad 28, 2017, 20:49:19 »
Taaadam! <krzykacz>

ROGOWSKI POSTANOWI ODZYSKAĆ MARYSIĘ!
Głowa do góry niedowiarki!  <buja_w_oblokach> <buja_w_oblokach>

Taką wiadomość, to nawet ja musiałam skomentować  <szczerzy_sie>

Wieki całe mnie tutaj nie było, ale na bieżąco śledziłam co się w tym kochanym zakątku działo. Ja jakoś nigdy nie przestałam wierzyć w to, że Artur zrezygnuje z Marysi. Domyślam się jednak, że zanim Marysia się przekona miną kolejne sezony, ale tak już w tym serialu jest. Przyzwyczaiłam się...

A Starski, znaczy Łagoda-Starski, to dla mnie kolejny naciągany temat... W sumie dobrze, że nie Radosz-Starski.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #401 dnia: Listopad 29, 2017, 13:15:54 »
Ło matko, turlam się ze śmiechu, po tym, co zamieścili na stronie superseriale.pl. <hahaha

http://superseriale.se.pl/newsy/kim-jest-kamil-starski-z-m-jak-milosc_1029582.html
"Tymczasem na jaw wyjdzie jego prawdziwa tożsamość! Zacznie się od tego, że Barbara (Teresa Lipowska) zauważy na cmenatarzu, że grób Michała Łagody (Paweł Okraska) jest odnowiony i zawsze stoją świeże kwiaty. Wkrótce dowiemy się, że to zasługa Starskiego, który tak naprawdę nazywa sie Kamil Łagoda-Starski i prawodpodobnie jest ojcem zmarłego męża Małgosi Chodakowskiej..".  <hahaha>
Aha, czyli być może objawił się w tym gniocie teść Baśki Mostowiak... <hahaha>  W takim razie to kim był dla Mańki nieboszczyk Michał? A z kolei Zenek Łagoda dla tego Stadnickiego vel Łagody vel Starskiego..?

Hm, jakby to powiedzieć...Jeśli okaże się to prawdą, to scenobajarki powinny udać się jak najszybciej do lekarza, najlepiej takiego od leczenia zrypanego czerepu. Chyba że to efekt zioła, które widocznie biorą, bo całkiem już im odebrało rozum. <hahaha>
Po pijaku nikt czegoś tak absurdalnego raczej by nie wymyślił. <flaga>

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #402 dnia: Listopad 29, 2017, 17:35:55 »
Eee tam myślę, że to fantazja redaktorów superseriale, którzy zapomnieli o istnieniu Zenona. Na zdrowy rozum, Starski jest mniej więcej w wieku Marysi, a Michał był od niej młodszy ile, jakieś 15 lat?... ::) To w końcu portal brukowca, lubią pisać bajki.
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #403 dnia: Listopad 29, 2017, 21:40:05 »
Też tak myślę, że ten portal - Superseriale - nie jest zbyt rzetelny w przekazywaniu informacji. Z racji zbliżonego wieku do Marii, myślę, że może to być kuzyn Marysi lub jej przyrodni brat.

Offline grant1

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 591
  • Carpe diem
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #404 dnia: Listopad 29, 2017, 21:59:47 »
Od czasu, kiedy I.Łepkowska odeszła z tego gniota, to w "świecie" Mjm nic już nie stanowi problemu, żadnego.  <hahaha>
Mnie to mało co już zdziwi w tej operze mydlanej. Ani np przemieszczanie się "bohaterów" pomiędzy W-wą a Grabiną, w czasoprzestrzeni z szybkościa prawie nadźwiękową, ani tym bardziej coraz większa absurdalność pomysłów autorek scenariusza.
Tak więc, to co nam może się wydawać się piramidalną bzdurą i taką też jest, w Mjm może okazać się akurat prawdziwe...<hahaha>
Tzn jeśli w ogóle scenariusz tego tasiemca można w takiej kategorii rozpatrywać.  < <smiech> <smiech>