Autor Wątek: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami  (Przeczytany 776 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kiki

• Administrator Forum
  • Wyróżnienia:
Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami
« dnia: Wrzesień 20, 2014, 17:28:41 »
Oglądacie? Ja oglądam i zazdroszczę, że nie potrafię tak tańczyć. :D Śledziłam prawie wszystkie serie w TVNie, a ostatnio nadrobiłam też zaległości w "Tańcu z gwiazdami" Polsatu. Co do pierwszej edycji - uważam, że Klaudia Halejcio powinna była przejść jeszcze dalej. Należało jej się.

Mam ogromny szacunek do Jaśka Meli. To jakim jest człowiekiem, jaki ma dystans do siebie i jak udowadnia, że niepełnosprawność nie musi stawiać aż tak wielkich barier, jak wszystkim się wydaje... Kiedyś usłyszałam od dziewczyny na wózku inwalidzkim zdanie, które chyba na zawsze zostanie w mojej pamięci: "wytańczyłam się". Bardzo długo tego nie rozumiałam. Kiedy jednak miałam okazję zatańczyć z osobami na wózkach albo w jakiś sposób ograniczonymi ruchowo, a nawet z osobą niesłyszącą, zrozumiałam. Jasiek swoim sprawnym poruszaniem się po parkiecie również udowadnia wszystkim niedowiarkom, że naprawdę można. A rumba, którą wczoraj zatańczył z Magdą? Cudo. I tutaj zaczyna się kolejny wątek, bo...

Uwielbiam rumbę. Kobieta może być w niej delikatna, zmysłowa, by za chwilę przeistoczyć się w uwodzicielską i namiętną. Może się zmieniać. A przecież my wszystkie takie jesteśmy, prawda? ;D Mówcie sobie co chcecie o "Cichopkach", ale ich rumbę ze wszystkich edycji lubię najbardziej. W sumie nic dziwnego, że im tak wspaniale wyszła, skoro już pewnie byli w sobie zakochani.
Katarzyna Cichopek Marcin Hakiel Rumba

Wracając do Polsatu... :D Jakoś nie przypadła mi do gustu ta Miss Polonia 2011. Wiem, że pewnie zajdzie daleko, w końcu jej trenerem jest Rafał Maserak, a nie od dziś wiadomo, że jego partnerki, jeśli tylko mają odrobinę talentu do tańca, finał mają niemalże murowany. Mnie jednak wydaje się nijaka. Choć wszyscy wczoraj zachwycali się jej rumbą i zgarnęła najlepsze noty, mnie to jakoś nie porwało. Dużo bardziej podoba mi się Agnieszka Sienkiewicz, która już w pierwszym odcinku zaskarbiła sobie moje serce tak pięknym, emocjonalnym tańcem współczesnym. No i Ania Wyszkoni. Póki co to te dwie panie miałabym ochotę zobaczyć w finale. Ale przecież to dopiero początek.

No i... Kto jest bardziej gwiazdą w parze Rafała Maślaka i Agnieszki Kaczorowskiej? <haha>
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Justek

• Moderator Globalny
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 20, 2014, 18:42:03 »
Ja nie lubię wszystkich show, w których gwiazdy się wygłupiają i jeszcze zachęcają ludzi, aby wysyłać na nich smsy :P Mam nadzieję, że żadnej z osób, które kocham miłością wielką i oddaną - nigdy nie przyjdzie do głowy, aby wziąć w czymś takim udział. Przykry to dla mnie obraz, gdy - żeby zdobyć kasę i utrzymać się na rynku - aktorzy, dziennikarze, muzycy fikają po parkiecie (pół biedy jak dobrze sobie radzą, gorzej gdy...gorzej), a potem z oczami wychudzonego ratlerka pokazują na jaki numer ludzie mają słać smsy.

Natomiast do "Tańca z gwiazdami" zniechęcił mnie dodatkowo incydent z tegorocznej edycji, konkretnie z pierwszego odcinka, gdy opadła Marta Wierzbicka. Ja rozumiem, że pochodzi z konkurencyjnej stacji, ale to szczyt chamstwa, że przedstawiając ją nie wspomnieli o tym, że jest aktorką, że gra z znanym serialu - tylko że zrobiła sobie sesję do czasopisma dla mężczyzn :P No proszę! Potem było już tylko gorzej - obrzydliwy prezent w postaci pejcza, no i szok, że odpadła osoba, która ma na pewno zdecydowanie więcej fanów niż jakiś Rafał Maślak (kim on w ogóle jest?!), tańczyła o wiele lepiej niż chociażby Michał Koterski. Jeśli wygra Agnieszka Sienkiewicz to w pełni uwierzę w to, że wyniki to czysta ustawka a program nie zasługuje na uwagę. 

Offline Maleńka

• Przyjaciel Forum
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 20, 2014, 19:44:35 »
Ale Agnieszka Sienkiewicz wcale najgorzej nie tańczy ;)

Ja oglądam tę serię piąte przez dziesiąte. Za to śledziłam początkowe i przyznam rację Kiki, że Cichopka rumbę zatańczyła pięknie.
Podobał mi się również walc Anety Piotrowskiej i Rafała Mroczka ;)
https://www.youtube.com/watch?v=IWVBjjMAnOk
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Justek

• Moderator Globalny
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 20, 2014, 21:14:50 »
Ale Agnieszka Sienkiewicz wcale najgorzej nie tańczy ;)
A napisałam, że tańczy najgorzej? :P Nie tańczy najgorzej, ale i nie tańczy najlepiej, tzn. nie wyróżnia się poziomem tańca jakoś znacząco spośród pozostałych uczestników. Poza tym tu i tak nie chodzi o taniec, to chyba jasne? Tutaj w grę wchodzą głosy widzów, zaś jeśli chodzi o Polsat to uważam, że jeśli Agnieszka wygra to będzie jasny znak, że coś jest ustawione - bo co, druga edycja i zupełnie przypadkiem wygrywa kolejna gwiazda Polsatu? Rywalizacja stacji telewizyjnych to coś dla mnie niezrozumiałego kompletnie, ale mającego miejsce i niestety bardzo widocznego.

Hosting zapewnia KYLOS