Autor Wątek: Twoja twarz brzmi znajomo  (Przeczytany 7304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maleńka

• Przyjaciel Forum
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Twoja twarz brzmi znajomo
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 18, 2014, 23:46:59 »
Tak, Kaliszuk był niesamowity, ale całkowicie nie zgadzam się z najmniejszą ilością punktów dla Kubusia. Wg mnie był świetny :)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Jean

• Ekspert
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 26, 2014, 00:21:38 »
Dzisiaj zdecydowanie najbardziej podobała mi się Chylińska w wykonaniu Basi. A wygrał Przybylski, co akurat dzisiaj było dla mnie niemałym zaskoczeniem. No powalił mnie na kolana kiedyś tym Połomskim, wtedy powinien był wygrać - wszystkie następne jego występy z tamtym porównuję. Zapewne niebawem wygra Kawalec. Już dzisiaj zaszedł wysoko a mówi się, że już pasuje by wygrał. W sumie ten Collins nie był zły.
Bohosiewicz mnie rozwaliła po raz kolejny typowaniem Kaliszuka. Dość zaskakujący sposób sobie wybrała by zdecydować o losach finału :P

Offline Maleńka

• Przyjaciel Forum
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 26, 2014, 20:28:51 »
Marcin jak dla mnie wygrał zasłużenie. Był najlepszy.
Chylińska mnie nie powaliła. Generalnie Basia podobała mi się jedynie jako Kate Bush. A tak - w reszcie jej wykonań słyszę ją i jakoś mi to przeszkadza.
Lepsza od niej wczoraj była zarówno Liszowska jak i Kuba Molęda (oryginalny Kuba, nie Maja ;)  ).
Kaliszuk karykaturalnie, Kawalec bardzo dobrze :)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Maleńka

• Przyjaciel Forum
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 23, 2014, 00:17:11 »
I jak finał? Moim skromnym zdaniem powinien wygrać Marcin Przybylski. Każdy jego występ był świetny, ale i zwycięstwem Marka nie jestem jakoś zbytnio zawiedziona ;)

Offline El

• Ekspert
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 23, 2014, 14:12:55 »
Mam podobne odczucia Maleńka.
Podobały mi się "kreacje" Przybylskiego. Ale i Kaliszuk też pokazał się pod tym względem z bardzo dobrej strony - jego pamiętna Aretha Franklin i wczorajsza Maria Callas to było  coś rewelacyjnego <brawo>

Do końca nie oglądałam, ale dziś może to nadrobię i zobaczę duety. Jak tam "Przeklnę Cię" wypadło? ;D
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Maleńka

• Przyjaciel Forum
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 23, 2014, 14:52:15 »
Mnie się podobało ;) W ogóle od tego programu polubiłam Maję Bohosiewicz. Taka pozytywna wariatka.
A Przeklnę Cię wyszło jej chyba najlepiej ze wszystkich występów.

No i bardzo podobał mi się Kuba Molęda. Zdolny, młody, sympatyczny chłopak.

Offline El

• Ekspert
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 13, 2016, 21:08:03 »
Oglądacie? Nie znudził się Wam jeszcze ten program?
Mnie się nadal podoba. I jest to jedyne show, który oglądam <jezyk>
Może inne są "ważniejsze", bądź co bądź mają znaczenie dla debiutantów, promują nowe talenty, ale jakoś mnie do nich nie ciągnie. Tu mam całkiem niezłą rozrywkę: przeboje + porównywanie charakteryzacji, choreografii no i oczywiście wokalu z oryginałem + walka na szczytny cel (a więc też ważny).

W pierwszym odcinku tej serii podobały mi się najbardziej występy tego chłopaka z Buffo (jeszcze nie zapamiętałam jego nazwiska - nowa twarz "medialna"  :)) jako Adele - rewelacyjnie wypadł i przy charakteryzacji i przy "odegraniu roli" i w śpiewie <brawo>. I uważam, że Ola Szwed też dała radę jako Reni Jusis.
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline Patrycjaa

• M&Ar-forever!
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 13, 2016, 22:27:12 »
Też oglądam i uwielbiam! :D

Na wstępie przyznam, że bardzo cieszy mnie zmiana w jury - DJ Ciekawostka był całkiem całkiem, ale Kasprzykowski trochę rozkręca towarzystwo. ;D

Za nami co prawda dopiero pierwszy odcinek, ale widać, że ta edycja ma bardzo mocny skład. Zauroczyła mnie Kasia Zielińska, nie przepadam za nią szczególnie, ale myślę, że po tym programie może się to zmienić. Ma świetny głos. <ok> To samo Szwed. Może mnie do siebie przekona.  <tak>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline El

• Ekspert
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 22, 2016, 22:41:15 »
Zauroczyła mnie Kasia Zielińska, nie przepadam za nią szczególnie, ale myślę, że po tym programie może się to zmienić. Ma świetny głos. <ok>

Mnie podobała się tak sobie, ale całkiem dobrze wyszło jej jako Toni Braxton w "Unbreak my heart" w ostatnim odcinku. Charakteryzacja była idealna a i wokalnie bardzo podobnie do oryginału <tak> Podobnie jak Darek Kordek w roli Niny Simone, śpiewający "Feeling Good" - głos niemal jak sama legenda. Na mnie zrobił wrażenie <muza> Ale największy szok to Ola Szwed jako Dawid Podsiadło :o Wizualnie to był jego klon. Wygląd, sposób poruszania się. Głos może nie idealny, ale momentami można było się nabrać.
Jury nie dało się jednak nabrać ani na Braxton, ani na Podsiadło. Za to trafiłam razem z nimi w Ninę Simone <szczerzy_sie>

Andrzej Sapkowski

Hosting zapewnia KYLOS