Autor Wątek: W poprzednim odcinku  (Przeczytany 50454 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Płeć: Kobieta
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #240 dnia: Luty 26, 2017, 12:16:35 »
Cóż, ja na pytanie odpowiedzi nie znam.
Powiem za to tak: jakieś 3-4 lata (chyba się starzeję, przecież to masa czasu) nie oglądam serialu regularnie. Ostatnio dłużej byłam w domu i załapałam się na kilka odcinków. Co to się nie dzieje :D w życiu bym nie pomyślała, ze tak to się może potoczyć.

Oczywiście mniej nie wiem niż wiem, ale wątek w Grabinie wydaje mi się interesujący i raczej nieprzesadzony. Przy tej ilości odcinków jak dla mnie bardzo fajnie udaje się tworzenie scenariusza, oglądałam z zaciekawieniem. Najmłodszy Mostawiak i jego przyrodni brat wywołują uśmiech na twarzy. To, ze Marek i jego nowa żona (są po ślubie chyba?) spodziewają się dziecka, też bardzo serdecznie przyjęłam. Ktoś musi być ciepłą kluchą :D a i sposób w jaki Barbara wyciągnęła informację o ciąży zabawny, dla niej chyba też typowy. Nic tylko trzymać kciuki, żeby dziecko było zdrowe.

Zaciekawiło mnie również, co się dzieje z Pawłem Zdunśkim. Nie wiem, czym zajmuje się firma, którą rozkręca, ale prowadzenie biznesu do niego pasuje. A Ci koledzy, z których jeden to taki mięśniak, a drugi ma bodajże jakieś powiązania z Tomkiem, też są fajni. Dziwne jednak jest to, ze wspolpracownica Pawła tak łatwo zaczęła go podejrzewać o jakieś kontakty mafijne.

Widzę, że wątek Marysi i Artura najbardziej gorący, jednakże jak dla mnie bardzo naciągany. A przynajmniej chciałabym wierzyć, że w rzeczywistości ludzie nie są tak naiwni.
"Może brakować mi słów, ale nie własnego zdania"

Offline Maleńka

  • Moderator Lokalny
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #241 dnia: Grudzień 14, 2017, 20:53:09 »
Uhuhu. Trochę tu minęło czasu. Przyznam się, że i ja omijałam Mjm. Zbrzydło mi. Za dużo nowych postaci.
Ale ostatnio wróciłam i przyznam, że wciągnął mnie wątek Julki (prześliczna dziewczyna) i Pawła.
Mam nadzieję, że za jakiś czas się chłopak otrząśnie i zainteresuje koleżanką z pracy :D
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Kozak

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #242 dnia: Marzec 23, 2018, 12:03:08 »
Widzę, że wątek umarł...hallo ludziska ogląda to ktoś jeszcze ? czy tylko moja babcia została ?!  <brawo>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 12, 2018, 20:44:43 »
Ostatnio obejrzałam fragment odcinka  ;D
O, zaiste.
Dwa razy sprawdzałam, czy to aby na pewno na Emkę trafiłam. Jeestem strasznie do tyłu. Bo i rozmemłana Teresa zdążyła wrócić, jak z zaświatów niemalże, i scenarzyści  zdążyli rozwalić kolejny związek Pawła. Takie natężenie pecha to chyba nawet żywym ludziom się nie zdarza  :P

Offline a_gnieszka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 29, 2018, 11:05:19 »
Kiedyś oglądałam, ale u mnie skończyło się w momencie kiedy Hanka wjechała w kartony  :hahaha:

Offline czikitka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #245 dnia: Lipiec 03, 2018, 09:44:11 »
Ja tak samo, oglądałam oglądałam, ale w momencie/ w którym kupiłam netfilxa, to jednak sobie odpuściłam. Niestety ten serial jest już przedłużany tak bardzo na siłę, że aż boli na to patrzeć...  :(

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #246 dnia: Maj 09, 2020, 23:29:04 »
Halo, halo.  Są tu fani tego serialu? Wprawdzie lada dzień mamy ostatni odcinek przed wakacjami, ale może warto powspominać.
Nie mogę przetrawic wątku Mateusza. Tzn.  To lubię i nawet podziwiam za decyzję, ale ta jego żona to jakaś masakra.

Offline Patrycjaa

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 423
  • Płeć: Kobieta
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #247 dnia: Maj 10, 2020, 13:47:46 »
Halo, halo.  Są tu fani tego serialu? Wprawdzie lada dzień mamy ostatni odcinek przed wakacjami, ale może warto powspominać.
Nie mogę przetrawic wątku Mateusza. Tzn.  To lubię i nawet podziwiam za decyzję, ale ta jego żona to jakaś masakra.
Niestety sam Mateusz też nie powala... Chłopak mam wrażenie cały czas jest sparaliżowany strachem, nieśmiałością, co po tylu latach na planie jest dla mnie dziwne. Wygląda to tak, jakby strasznie męczył się grając Mateusza, ale robi to, bo z jakiegoś powodu musi, więc zaciska zęby i brnie w to dalej. <mysli>
Dobrze mi tutaj, dobrze mi tutaj z Tobą...

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #248 dnia: Maj 10, 2020, 13:56:25 »
Halo, halo.  Są tu fani tego serialu? Wprawdzie lada dzień mamy ostatni odcinek przed wakacjami, ale może warto powspominać.
Nie mogę przetrawic wątku Mateusza. Tzn.  To lubię i nawet podziwiam za decyzję, ale ta jego żona to jakaś masakra.
Niestety sam Mateusz też nie powala... Chłopak mam wrażenie cały czas jest sparaliżowany strachem, nieśmiałością, co po tylu latach na planie jest dla mnie dziwne. Wygląda to tak, jakby strasznie męczył się grając Mateusza, ale robi to, bo z jakiegoś powodu musi, więc zaciska zęby i brnie w to dalej. <mysli>

Oj tak, Mateusz jest tak bezpłciowy, jakby w nim żadnego życia nie było  <bezradny>, a chłopak na ledwie 18 lat. Wątek napisany jest nawet nieźle, ale przerósł młodziutkich aktorów.

Offline Cukierek

  • Czy te oczy mogą kłamać?
  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 295
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #249 dnia: Maj 10, 2020, 16:38:49 »
Chłopak grający postać Mateusza dorastał na naszych oczach. Tak naprawdę może właśnie on nie ma talentu aktorskiego i możliwe, że gdyby nie ta rola od malekości,  to nigdy by na żadnym planie się nie pojawił. 
Z jakiś powodów gra. I staram się to nie oceniać, choć wątek myślę,  że dobrze napisany jest dla jego postaci.

Nie lubię za to wątku Olka.  Dla mnie za daleko w "znajomych " ta nasza eMka poszła. Wolę oglądać życie rodziny Mostowiaków.

Offline Sylwia_Kasia_Jot

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 619
  • Płeć: Kobieta
  • Broni Ci ktoś walczyć o marzenia?
    • https://www.facebook.com/Bardzo-lubię-pisać-szukam-Czytelników-1280838065307799/?eid=ARAyXA_cBKooQ7s8JaJGA--ZBEwwE0Wcs6spINFY-tJlSTTk9SKGlNIdnDLJlf5G-fzUNGu4_WRYGwdM
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #250 dnia: Maj 10, 2020, 20:46:44 »
Chłopak grający postać Mateusza dorastał na naszych oczach. Tak naprawdę może właśnie on nie ma talentu aktorskiego i możliwe, że gdyby nie ta rola od malekości,  to nigdy by na żadnym planie się nie pojawił. 
Z jakiś powodów gra. I staram się to nie oceniać, choć wątek myślę,  że dobrze napisany jest dla jego postaci.

Nie lubię za to wątku Olka.  Dla mnie za daleko w "znajomych " ta nasza eMka poszła. Wolę oglądać życie rodziny Mostowiaków.
Za to mała Baśka Rogowska jest słodka i naprawdę urocza. A do tego sprawia wrażenie naprawdę kochającej córeczki tatusia i mamusi. Bardzo lubię Majkę j jej grę. Szkoda, że tak mało ma do zagrania.  <olaboga>
 Też nie lubię wątków Chodakowskich, a już najbardziej działa mi na nerwy Joanna  Chodakowska, memeja, której wszyscy usługują<wsciekly>