Autor Wątek: W poprzednim odcinku  (Przeczytany 20264 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asia

• Użytkownik
  • **
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #240 dnia: Luty 26, 2017, 12:16:35 »
Cóż, ja na pytanie odpowiedzi nie znam.
Powiem za to tak: jakieś 3-4 lata (chyba się starzeję, przecież to masa czasu) nie oglądam serialu regularnie. Ostatnio dłużej byłam w domu i załapałam się na kilka odcinków. Co to się nie dzieje :D w życiu bym nie pomyślała, ze tak to się może potoczyć.

Oczywiście mniej nie wiem niż wiem, ale wątek w Grabinie wydaje mi się interesujący i raczej nieprzesadzony. Przy tej ilości odcinków jak dla mnie bardzo fajnie udaje się tworzenie scenariusza, oglądałam z zaciekawieniem. Najmłodszy Mostawiak i jego przyrodni brat wywołują uśmiech na twarzy. To, ze Marek i jego nowa żona (są po ślubie chyba?) spodziewają się dziecka, też bardzo serdecznie przyjęłam. Ktoś musi być ciepłą kluchą :D a i sposób w jaki Barbara wyciągnęła informację o ciąży zabawny, dla niej chyba też typowy. Nic tylko trzymać kciuki, żeby dziecko było zdrowe.

Zaciekawiło mnie również, co się dzieje z Pawłem Zdunśkim. Nie wiem, czym zajmuje się firma, którą rozkręca, ale prowadzenie biznesu do niego pasuje. A Ci koledzy, z których jeden to taki mięśniak, a drugi ma bodajże jakieś powiązania z Tomkiem, też są fajni. Dziwne jednak jest to, ze wspolpracownica Pawła tak łatwo zaczęła go podejrzewać o jakieś kontakty mafijne.

Widzę, że wątek Marysi i Artura najbardziej gorący, jednakże jak dla mnie bardzo naciągany. A przynajmniej chciałabym wierzyć, że w rzeczywistości ludzie nie są tak naiwni.
"Może brakować mi słów, ale nie własnego zdania"

Offline Maleńka

• Moderator Lokalny
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #241 dnia: Grudzień 14, 2017, 20:53:09 »
Uhuhu. Trochę tu minęło czasu. Przyznam się, że i ja omijałam Mjm. Zbrzydło mi. Za dużo nowych postaci.
Ale ostatnio wróciłam i przyznam, że wciągnął mnie wątek Julki (prześliczna dziewczyna) i Pawła.
Mam nadzieję, że za jakiś czas się chłopak otrząśnie i zainteresuje koleżanką z pracy :D
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Kozak

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #242 dnia: Marzec 23, 2018, 12:03:08 »
Widzę, że wątek umarł...hallo ludziska ogląda to ktoś jeszcze ? czy tylko moja babcia została ?!  <brawo>

Offline Jean

• Ekspert
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #243 dnia: Maj 12, 2018, 20:44:43 »
Ostatnio obejrzałam fragment odcinka  ;D
O, zaiste.
Dwa razy sprawdzałam, czy to aby na pewno na Emkę trafiłam. Jeestem strasznie do tyłu. Bo i rozmemłana Teresa zdążyła wrócić, jak z zaświatów niemalże, i scenarzyści  zdążyli rozwalić kolejny związek Pawła. Takie natężenie pecha to chyba nawet żywym ludziom się nie zdarza  :P

Offline a_gnieszka

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #244 dnia: Maj 29, 2018, 11:05:19 »
Kiedyś oglądałam, ale u mnie skończyło się w momencie kiedy Hanka wjechała w kartony  :hahaha:

Offline czikitka

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #245 dnia: Lipiec 03, 2018, 09:44:11 »
Ja tak samo, oglądałam oglądałam, ale w momencie/ w którym kupiłam netfilxa, to jednak sobie odpuściłam. Niestety ten serial jest już przedłużany tak bardzo na siłę, że aż boli na to patrzeć...  :(

Hosting zapewnia KYLOS