Autor Wątek: W poprzednim odcinku  (Przeczytany 50455 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #225 dnia: Marzec 04, 2015, 12:40:31 »
Podobne konsekwencje może mieć seks z zabezpieczeniem :)
Ponadto...no nie można robić z Natalii aż takiej ofiary losu, w końcu z nauczycielem i z kimś tam jeszcze w ciążę nie zaszła, a mogła, nawet gdyby druga strona (lub obie strony) była w zabezpieczeniach oblatana.

Owszem ładne sceny w pensjonacie a nie wspomniałam, bowiem całą energię spożytkowałam kiedyś na obronie bohaterki więc kiedy już broni się ona sama to ja odpuszczam, chociaż owszem sceny takie mnie cieszą i jestem z nich zadowolona;)

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #226 dnia: Marzec 09, 2015, 22:51:13 »
A cóż to, żałoba?
Czy zawsze musi ktoś umrzeć w tym serialu, żeby odcinek był ciekawy oraz miał skład i ład? Naprawdę od dawna mi się tak dobrze nie oglądało, zwykle przysypiam. Na końcu było mi bardzo przykro, niejako wczułam się w sytuację Marcina.
I będę świnią zapewne, ale czas z panią Muchą sie niezbyt łaskawienie obchodzi...Czas..lub ona sama.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2015, 10:10:55 wysłana przez Jean »

Offline Maleńka

  • Moderator Lokalny
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #227 dnia: Marzec 11, 2015, 09:29:17 »
I będę świnią zapewne, ale czas z panią Muchą sie niezbyt łaskawienie obchodzi...Czas..lub ona sama.
Pogłęb wypowiedź ;)

Przyznam, że i mi łezka się w oku wczoraj zakręciła - podczas rozmowy Marcina z lekarką. Wiedział do kogo uderzyć. Żadna młoda pewnie nie wpuściłaby go do synka.
Ale i tak dla mnie największą ofiarą losu jest Janeczka - jak ja nie lubię jak ktoś się tak nad sobą użala. Głupia pinda.
No i przy okazji brawa dla Pana Mikołaja - świetnie wczoraj zagrał. Jazda samochodem, rozmowa z Baśką, łamiący się głos, wcześniej rozmowa z Rafałem na działce - świetnie zagrane sceny.

I na plus - Anna i Adaś - ach  <serduszko>
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #228 dnia: Marzec 11, 2015, 11:35:04 »
I będę świnią zapewne, ale czas z panią Muchą sie niezbyt łaskawienie obchodzi...Czas..lub ona sama.
Pogłęb wypowiedź ;)

A cóż tu pogłębiać?
Pogłębiają to się zmarszczki na buzi pani M. Ma zniszczoną twarz - nie mam pojęcia czym jest to spowodowane. Cichopek przy niej wygląda dużo, nieporównywalnie lepiej a to przeciez prawie równolatki <mysli>

A mnie się w końcu podkład muzyczny (linia melodyczna, ściżka dźwiękowa...jak zwal tak zwał) bardzo podoba. W tle słychać skrzypce a nie jakieś łubu dubu. Całe dwa odcinki w tym tygodniu były jakieś szczególne, naprawdę trudno się czepiać.
I nawet pocałunki obydwa się podobały :P

Offline Ann

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • I w?nn? be somebody.
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #229 dnia: Kwiecień 02, 2015, 11:42:14 »
Odcinek walentynkowy za bardzo zalukrowany Ewą i Markiem, ale to już stanrad. :zawstydzony1: Miłe dla oka sceny między Anią i Adamem, tworzy się fajna para, a pan Rafał w tle wcale nie razi intrygujący facet jestem ciekawa jak jego wątek się rozwinie i co on takiego ukrywa. I oczywiście ponad czasowi Basia i Lucek, ale to stare pokolenie niezniszczalni <zakochany>

Offline Maleńka

  • Moderator Lokalny
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #230 dnia: Kwiecień 02, 2015, 19:04:01 »
Ewa i Marek może i trochę za cukierkowo, ale sceny w aucie z Natalką i prezentami mnie rozbawiły ;)
Mam nadzieję, że Adaś przeżył wypadek. Pokazali tylko Annę :(
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Ann

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • I w?nn? be somebody.
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #231 dnia: Kwiecień 03, 2015, 08:34:58 »
Podoba mi się postawa Ewy. Okazuje tyle serca Natalii, zachowuje się jak prawdziwa matka, tak pięknie podkreśla "nasza córka", rezyguje z przyjemności prezentów.. Taka macocha to skarb  <serduszka> a pro, mnie rozbawiła Natalka w tej scenie w samochodzie udowodniła jaka jest tępa. Każdy głupi by się skapnął, że prezenty nie były dla niej po tym jak zobaczyła ten MĘSKI zegarek.

Offline Maleńka

  • Moderator Lokalny
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #232 dnia: Kwiecień 21, 2015, 21:48:59 »
Taki piękny, czerwonawy budynek gdy pokazano Szczecin - to moje miejsce pracy! Więc można powiedzieć, że wystąpiłam w emce :D

A co do samego odcinka... Nie, nie i jeszcze raz nie! Dlaczego? :( Tomek i Agnieszka to jakaś pomyłka, po co to ciągnąć :( ?
No i Andrzejek oczywiście pewnie skoczy w bok.

Miód na me oczy to Adam i Ania. Dobrze, że się pogodzili :)

No i duży plus za to, że nie było Kini, Piotrusia, Pawełka, wyłupiastej Basi, Marcina i Janeczki i w ogóle nudnych wątków dotyczących Zduńskich :D
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Aniaaa

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #233 dnia: Wrzesień 01, 2015, 12:02:26 »
Wątek Natalii i leśnika Franka jest na bazie historii Barbary i Lucjana.
Młoda dziewczyna z ciąży, którą zostawił facet, i Franek wrażliwy delikatny opiekuńczy, który z czasem się w niej zakocha, i da nazwisko nie swojemu dziecku, i je wychowa jak swoje. Będzie happy end, Basia będzie wzdychać, że historia lubi się powtarzać, będzie prowadzić rozmowy z Natalią i opowiadać jej o własnych podobnych doświadczeniach, a za 40 lat, albo krócej wróci Darek (Zenek) z Ameryki i czar pryśnie.

Offline Maleńka

  • Moderator Lokalny
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #234 dnia: Wrzesień 01, 2015, 14:50:35 »
Śmieszne było, że dom w Grabinie (spalony) nagle stoi gdzieś w środku pola, trawka zarośnięta, żadnej drogi pod, schodków. No chyba, że cały czas wczoraj pokazywany był z drugiej strony ;)

Asia i Tomek - cóż za piękny obrazem  <serce> Cudownie, że w końcu stworzą prawdziwą rodzinę ;)

Rozbawiła mnie Iza - och taka jestem bez makijażu, a rzęsy wytuszowane... Albo z... Albo bez ;)
I jedno wielkie - bardzo dobrze ci tak - do Arturka :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 02, 2015, 11:00:32 wysłana przez Maleńka »
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #235 dnia: Grudzień 20, 2015, 22:15:18 »
Można powiedzieć, że się nam serial co nieco rozkręcił w tym sezonie. Co prawda ostatnio sobie odpuściłam...przez Magdę, bo nawet nie chcę wiedzieć, czym się ten pobyt w szpitalu skończy (a może już skończył?). natomiast...no na pewno niezły był wątek z wystraszoną Anią i opiekuńczym Andrzejem (plus idiotką Martą); Natalia- Ula - leśniczy oraz niedoszła teściowa Natalii; Aśka - Tomek (landrynki, ale ok...tylko, w co gra RUDA?). A i jeszcze św. Barbara i jej genialne pomysły. I zdziwienie, że ktoś śmie ją za to krytykować  <smiech>
Ogólnie, można rzec że składny taki ten sezon jest.

Offline Maleńka

  • Moderator Lokalny
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #236 dnia: Styczeń 05, 2016, 19:27:24 »
Wczorajszy odcinek - nie powiem, ciekawy.
Choć śmieszne mi się trochę wydaje zachowanie Ulki. Sama jest sobie winna. Obrzydliwa wręcz momentami była tak się pchając do łóżka temu, całemu Franciszkowi.
Tak jak wczoraj - ten jej zaczyna mówić, że jej nie chce, a ona się rzuca z pocałunkami. Żałosne. Podobnie jak jej zachowanie.

Szkoda mi w tym wszystkim Natalki bo chciała da siostry zrezygnować z uczucia i jeszcze dostała po głowie.
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #237 dnia: Styczeń 21, 2016, 08:07:36 »
Ech, ech, ech.
Siostry skłócone, a z miłości dalej nici :P Na dodatek scenarzyści wymyślili, że od wypadku były chłopak będzie niezdolny do przekazywania życia, więc pewnie nic z sielanki Natalkowo - Frankowej w najbliższym czasie :(
U Chodakowskich (mówiłam już o koniecznym pomyśle spin off-u?)  też scenarzyści pojechali "po bandzie". Młody ledwo się ożenił a już bębnią o kryzysie. Starszy boi się, że zdradza swoją zmarłą dziewczynę całując się z fajną (!) koleżanką, a najstarszy zdradza żonę po wielu latach, z laską...nie do końca sprawną umysłowo :ysz:
Litości! 

Offline Maleńka

  • Moderator Lokalny
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #238 dnia: Luty 02, 2016, 18:29:47 »
Od zawsze wiedziałam, że nasz wzięty adwokacina Zduński jest nie całkiem zdrowy na umyśle, a teraz się w tym upewniam. Piotruś jest po prostu idiotą.
Cała zabawa w spotkanka z dilerami, zaplanowana intryga i podrzucenie amfetaminy - to mogło przyjść tylko do głowy takiego geniusza jak Piotr Z.
Mam nadzieję, że straci prawo do wykonywania zawodu. Przy czym całkiem mnie wczoraj rozbawił.

Arturek uparty, Marysia nieugięta. I choć jako kobieta rozumiem ją w 100% bo swego czasu potraktował ją jak śmiecia, uciekając do blond sędzi, to jako widz serialu kibicuję Arturowi i chciałabym, żeby ta dwójka znów była ze sobą.

No i byłoby miło gdyby Maciek został u Magdy na zawsze :)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: W poprzednim odcinku
« Odpowiedź #239 dnia: Luty 25, 2017, 21:57:03 »
A co tam, panie, w Emce? ;)
Strasznie jestem do tyłu - już nie nadrobię. Może znajdzie się odważny (raczej -a) do przytoczenia ważniejszych wątków?