Autor Wątek: Sezon IV  (Przeczytany 8624 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon IV
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 17, 2013, 15:55:31 »
Dziewczyny, nie wierzę w Was! Gdzie się podziały słynne fanki pary Agata&Marek? <olaboga> Kilka odcinków miał chłopak gorszych, a Wy już go przekreśliłyście?
Ja miałam pewne wątpliwości, ale ostatnie odcinki utwierdziły mnie w przekonaniu, że Marek to super facet i bardzo się cieszę, że w końcu zrozumie, że Agata jest dla niego ważna. Nadal im kibicuję, nie wiem jak teraz miałoby wyglądać ich "zejście się", ale nadal podobają mi się o wiele bardziej niż Agata z Krzyśkiem :)

Offline MJ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Sezon IV
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 20, 2013, 00:41:49 »
Pan Dębski wygrywa (prawie) wszystkim, a przede wszystkim przystojnością Lichoty.   <serduszko>

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon IV
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 20, 2013, 08:38:57 »
To fakt, że Dębski jest cholernie przystojny, ale Majewski też niczego sobie, powiedziałabym nawet, że Krzysiek jest bardziej męski. Jakoś tak pasuje mi do Agaty, ale nie podobała mi się ta relacja w ostatnim odcinku. Scenarzyści mają tendencje do psucia dobrze zapowiadających się znajomości... I kogo w końcu Agata wybierze?

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Sezon IV
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 20, 2013, 14:00:29 »
A ja na przykład nie rozumiem tego, że wszyscy "naskakują" na Marka za to, że nie walczy o Agatę? Przepraszam bardzo, a czy ona zrobiła cokolwiek w tym kierunku?? Ok, to facet powinnien walczyć o kobietę, ale ta walka wtedy jest sensowna, gdy mężczyzna wie, że ta kobieta coś do niego czuje, a patrząc na zachowanie Agaty ciężko wyciągnąć taki wniosek...

Mnie nie wkurza w tym wszystkim Marek, a właśnie Agata, która też niby coś do Marka czuje, ale tego nie okazuje. Za każdym razem, gdy Marek robił coś w kierunku tego, by się do niej zbliżyć ona go odtrącała, a jakoś Krzyśka sama pocałowała... Nie rozumiem tej kobiety i jeżeli ktoś spośród tej dwójki postępuje nie do końca okej, to jest to wedlug mnie Agata. Mogłaby okazać choć troche jakieś zainteresowanie...

Jak dla mnie Marek to bardzo fajny facet, rozumiem jego ostatnie zachowanie, miał żal do ojca, ale widać, że zrozumiał wszystko i wybaczył mu wszystko w ostatnim momencie  ;)

A jeśli zaś chodzi o Marię to ja jak nieznosiłam Kożuchowskiej tak ją uwielbiam! Jest strasznie kobieca i sexowna!  <buja_w_oblokach> <buja_w_oblokach> fizycznie Agata do mnie nie przemawia totalnie, ale ważne, że Markowi się podoba  :)

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline MJ

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Sezon IV
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 26, 2013, 23:51:27 »
Wody!
Też chcę, aby taki przystojniak stanął w moich drzwiach!
Nawet ogłabym mu tego chińczyka darować :-)