Autor Wątek: Regina (od 22 do 28 czerwca)  (Przeczytany 5585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KONICZYNKA

• M&Ar-forever!
  • Wyróżnienia:
Odp: Regina (od 22 do 28 czerwca)
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 29, 2013, 00:59:00 »
Mówi. I do dziś nie wiem co miało to oznaczać, choć wielokrotnie się nad tym zastanawiałam. Chcę... Kochać? Przebaczyć? Spróbować nauczyć się na nowo żyć z ludźmi, na których mi zależy? Jestem ciekawa Waszego zdania na ten temat.

Moje zdanie nic tu nie zmieni... Dlatego zadałam to pytanie, bo myślałam, że tylko ja tak mam, że nie rozumiem o co dokładnie chodzi. Myślałam, że może Wy to rozumiecie. Czyli "chcę" Reginy jest zaakcentowaniem otwartego zakończenia. Każdy sam może sobie wymyślić czego ona może chcieć. Choć długo nad tym myślałam, to wciąż mi to słowo kompletnie nie pasowało do całości. Każde inne słowo może byłoby bardziej zrozumiałe. Pada "chcę" z ust Reginy i dla mnie jest to słowo, którego sensu zrozumieć nie mogę.

Czy to dobry objaw - nie wiem, ale miałam bardzo podobnie i jeszcze przez kilka dni wracałam do wielu scen, które lubię. Także... Pewnie jeszcze sporo tematów do dyskusji podczas oglądania wyłapiesz. :D

Ja pewnie będę do nich wracać często. Teraz na tapetę wchodzi "Ekipa", już zaczynam sobie przypominać pierwszy odcinek. Jednak to nie zmienia faktu, że chętnie sobie wrócę do niektórych scen. Zapewne będę chciała jeszcze raz zobaczyć całość (może namówię mamę na oglądanie). To mi pomoże sobie wszystko poukładać. Nie będzie sytuacji, że pamiętam, że coś się wydarzyło, że chciałabym do tego wrócić a nie pamiętam, w którym odcinku miało to miejsce. Z pewnością będę wracać do "Reginy".

Twój pomysł również mi się podoba! Ale o czym my tutaj rozmawiamy, przecież Ty mogłabyś być scenarzystką - i to naprawdę dobrą! <usmiech>

Ja? Skąd ta pewność?  <rumieniec>

Offline Nareli

• Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Regina (od 22 do 28 czerwca)
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 29, 2013, 08:24:58 »
Dla mnie to "chcę" wypowiedziane przez Reginę dotyczy jej przemiany. Wedlug mnie chodzilo jej o zaczęcie wszystkiego od nowa, od początku, ale nikt pewności mieć nie może, bo to chyba jest zależne od czyjejś interpretacji. Fajna sztuczka ze strony scenarzysty, bo oglądający się nad tym zastanawia i nigdy nie będzie mial pewności co to mialo znaczyć i jaki byl sens wypowiedzenia tego slowa przez glówną bohaterkę... ;D

W tym serialu jak widać nic nie jest do końca czarne albo biale.. i w tym caly jego urok i piękno + Dominika  <haha>

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Hosting zapewnia KYLOS