Autor Wątek: Lekarze - sezon II (od 8 do 14 czerwca)  (Przeczytany 3503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Lekarze - sezon II (od 8 do 14 czerwca)
« dnia: Czerwiec 08, 2013, 12:09:16 »
LEKARZE - SEZON II
(od 8 do 14 czerwca)

Główna bohaterka, Alicja Szymańska to młoda, utalentowana i ambitna chirurg. Jest przekonana, że ma opracowany plan swojego życia - przyszłość wiąże z ukochanym Krzysztofem i wytyczoną ścieżką kariery medycznej. Jednak los szykuje dla niej niespodziankę. Okazuje się, że nie zostaje przyjęta na wymarzony staż z transplantologii, a Krzysztof zupełnie inaczej niż ona widzi ich wspólną przyszłość. Alicja porzuca życie w Warszawie i wyjeżdża do Torunia. Szpital prowadzony przez Elżbietę Bosak daje jej szanse na rozwój zawodowy. W nowym mieście Alicja poznaje pełnych pasji młodych lekarzy m.in.: chirurga Maksa, ginekologa-położnika Piotra, internistę Jivana, chirurga Ordę. Wszyscy oni na co dzień walczą nie tylko ze śmiercią, ale także z własnymi słabościami i codziennymi problemami. To z nimi przyjdzie Alicji dzielić radości, smutki, triumfy, a nawet miłość...

Zapraszam wszystkich do oglądania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami! <usmiech>
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Lekarze - sezon II (od 8 do 14 czerwca)
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2013, 15:09:07 »
I znowu ja zaczynam <haha> mam nadzieję, że dyskusja tutaj będzie się toczyła, skoro tyle osób chciało oglądać i rozmawiać to do dzieła!  <rumieniec>
Na razie obejrzałam pierwszy odcinek, i tak jak kiedyś pisałam jestem w nim zakochana, mogłabym go oglądać non stop!  <serduszko>

3 godziny dla Maksa  <serce> jeeej! genialne to było. Uroczo było ponownie ich zobaczyć takich zakochanych, takich szczęśliwych. Aż szkoda, że potem to wszystko się rozjeżdża. Skok był suuuper!  <zauroczony> całowanie, wyznanie miłości, wszystko było idealne w każdym calu, wszystko mi się bardzo podobało! Pięknie razem wyglądają!
Decyzja Maksa w sprawie tego stażu, no cóż bardzo się ucieszyłam, że z miłości do Ali, zrzekł się tego miejsca, że jednak ta miłość jest silniejsza i ważniejsza dla niego niż jakiś tam staż. Pięknie!  <serduszko>

Bardzo mi się podobała rozmowa Leona i Alicji. Taka ojcowska, udzielał jej rad, wypytywał o Krzyśka, widać, że zaczynają łapać ze sobą dobry kontakt, że świetnie się ze sobą czują, że dobrze się ze sobą dogadują. Uroczo się na nich patrzy!  <serduszko>

Ela i Krzysiek! Pocałunek w policzek był słoooodki! Tak bardzo bym chciała żeby byli razem, żeby jakoś zaczęli się do siebie bardziej zbliżać, a tutaj na razie nic, szkoda :(

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Lekarze - sezon II (od 8 do 14 czerwca)
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2013, 16:06:20 »
Ela i Krzysiek! Pocałunek w policzek był słoooodki! Tak bardzo bym chciała żeby byli razem, żeby jakoś zaczęli się do siebie bardziej zbliżać, a tutaj na razie nic, szkoda :(
Ano właśnie, jak coś między nimi zacznie się dziać, to wrócę do oglądania. <haha>
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Lekarze - sezon II (od 8 do 14 czerwca)
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2013, 16:25:07 »
Czyli czekamy na powrót Kiki za 5 lat <haha>

Offline KONICZYNKA

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Lekarze - sezon II (od 8 do 14 czerwca)
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 09, 2013, 16:53:18 »
Czyli czekamy na powrót Kiki za 5 lat <haha>

Oj nie tak za pięć lat, bo z tego co gdzieś czytałam, to Krzysiek ma już w najbliższym sezonie starać się o względy Elżbiety. I ja na to liczę <serduszko> Uwielbiam wracać do tego odcinka właśnie ze względu na Bosak i Florczyka. Pierwszy raz widać, że nie ma między nimi dystansu, że w jakiś sposób się przyjaźnią. Jak Ela zapytała Krzyśka, czy jego plany co do pracy w Toruniu są związane z Alicją, to ja od razu twierdziłam, że wcale nie chodziło mu o Alicję <haha> Do tego jeszcze scena tej dwójki z Leosiem - cudo. Muszę sobie dzisiaj jeszcze raz zobaczyć ten odcinek.  <haha>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Lekarze - sezon II (od 8 do 14 czerwca)
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 09, 2013, 16:56:00 »
Czyli czekamy na powrót Kiki za 5 lat <haha>

Oj nie tak za pięć lat, bo z tego co gdzieś czytałam, to Krzysiek ma już w najbliższym sezonie starać się o względy Elżbiety. I ja na to liczę <serduszko>
aaa! Poważnie?  <serduszko> Jeeej, to ja już chcę kolejny sezon. <haha>

Uwielbiam wracać do tego odcinka właśnie ze względu na Bosak i Florczyka. Pierwszy raz widać, że nie ma między nimi dystansu, że w jakiś sposób się przyjaźnią.
Właśnie! Ten dystans z pierwszej serii pierwszego odcinka został już przełamany i teraz uroczo się na nich patrzy!  <serduszko> Nawet jak mamy okazję zobaczyć tylko jednego buziaka to i tak na takie chwile warto czekać. <haha>

Offline KONICZYNKA

  • M&Ar-forever!
  • *****
  • Wiadomości: 380
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Lekarze - sezon II (od 8 do 14 czerwca)
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 09, 2013, 17:19:39 »
aaa! Poważnie?  <serduszko> Jeeej, to ja już chcę kolejny sezon. <haha>

Tak mi się wydaje. Chyba, że mi się przyśniło, że czytałam gdzieś taka informację <haha> Im dłużej nad tym myślę, tym większe mam wątpliwości. Pewności nie mam, ale wydaje mi się, że gdzieś taka informacja była. 

Właśnie! Ten dystans z pierwszej serii pierwszego odcinka został już przełamany i teraz uroczo się na nich patrzy!  <serduszko> Nawet jak mamy okazję zobaczyć tylko jednego buziaka to i tak na takie chwile warto czekać. <haha>

Dokładnie! I to zaskoczenie Eli, jak Krzysiek ją pocałował.  <zauroczony> Szkoda, że w kolejnych odcinkach było już ich mniej. Ten odcinek należy do moich ulubionych.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Lekarze - sezon II (od 8 do 14 czerwca)
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 09, 2013, 20:54:07 »
Ten odcinek należy do moich ulubionych.
Do moich też! Nie dość, że sporo Ali i Maksa, to jeszcze urocza scena z Elą i Krzyśkiem  <serduszko> dystans się zmniejszył i bardzo liczyłam na to, że to wszystko się jakoś potoczy w tym sezonie, że skoro Krzysiek zacznie pracować w Toruniu to coś ruszy się do przodu, a tutaj znowu stopa przyjacielska. Już nawet zadowoliłabym się jakąś kolacją we trójkę z Leosiem jako paczka przyjaciół, a tutaj nie było nic, wieeelka szkoda.

Zapomniałam napisać o Piotrze. Poniekąd rozumiem jego zachowanie przy tej pacjentce, ale nie rozumiem jego zachowania w stosunku do Alicji. Przecież się przyjaźnią, więc powinien powiedzieć dlaczego zareagował tak a nie inaczej, dlaczego w ten sposób postępuje. Dlatego bardzo się cieszę, że później o wszystkim z nią porozmawiał. ;)

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Lekarze - sezon II (od 8 do 14 czerwca)
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 09, 2013, 20:59:19 »
Scenę Eli i Krzyśka z tego odcinka oglądałam... no... nie wiem ile razy... <haha> Czy mi się śniło, że kiedyś, gdzieś, Piotr Polk wypowiadał się na temat relacji jego bohatera z panią Bosak i dawał do zrozumienia, że coś będzie się między nimi działo? Dlaczego zatem przez całą serię taka posucha? Mam nadzieję, że coś się jednak rozwinie... <serduszka>
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Lekarze - sezon II (od 8 do 14 czerwca)
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 09, 2013, 21:04:55 »
Kiki, nic Ci się nie śniło <haha> był nawet króciutki fragment video rozmowy z Piotrem i właśnie wtedy mówił o relacjach jego bohatera z Elą.  <rumieniec> 
A może scenarzyści czekają na ten odpowiedni moment i z wielkim powerem wkroczą w następny sezon rozpoczynając go od jakiś ładnych scen Eli z Krzyśkiem?  <serduszko> Przecież na koniec I sezonu nikt nie przypuszczał, że II sezon zacznie się dla Ali i Maksa tak uroczo, prawda?  <serce>

tutaj znalazłam video Krzyśka, ale nie jestem pewna czy to właśnie o to mi chodziło <haha>