Autor Wątek: The voice of Poland  (Przeczytany 19913 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 01, 2013, 07:52:04 »
Ja skończyłam oglądać na etapie, gdy został już tylko Ernest i Mateusz, bo wiedziałam że którykolwiek z nich wygra i tak będę zadowolona. Sercem byłam odrobinę bliżej Ernesta, ale wygrana Mateusza też mnie cieszy. Jego duet z Marią Sadowską mnie zaskakująco wzruszył i zachwycił - jak tylko pojawi się nagranie z pewnością będę do niego wracała <serduszko> Zresztą wykonanie piosenki Dżemu przez Ernesta i Marka również było rewelacyjne.
Na trzecim miejscu wśród duetów stawiam Jagodę z Anią Dąbrowską. Brzmiały jak równe sobie! Czego nie można powiedzieć chociażby o duecie Arek&Justyna Steczkowska. On serio sobie ją sam wybrał? Nigdy za nią nie przepadałam, ale teraz miałam wrażenie jakby w ogóle razem nie brzmieli - i już nie wiem czy to on nie udźwignął utworu, czy ona. Jednym słowem: kiepsko. Zupełnie nie na poziomie finału TVoP.

Offline Anuszia

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 01, 2013, 16:24:36 »
Dziś na spokojnie obejrzałam sobie powtórkę, bo wczoraj oglądałam tylko od połowy programu i tak strasznie mi szkoda, że ten program się kończy i że zwycięzca mógł być tylko jeden. Co do duetów Justyna, to jak dla mnie Steczkowska dała radę, ale Arek.. nie.
W ogóle teraz dopiero miałam okazję zobaczyć duet Ani Dąbrowskiej i Jagody, wooow! Świetne były razem, Ania z taką czułością patrzyła na Jagodę i jeszcze szeptała jej słowa jakby chciała dodać otuchy, piękne to było. Popieram Justka, że śpiewały jak równe sobie :)

Teraz tylko pozostaje nam czekać na płyty uczestników, to dopiero tak na prawdę pokaże, który z nich jest wygranym. ;)
Czas nie leczy ran.
To my w swych czynach uzdrawiamy
Nasze chore dusze,
Dzieci naszych lęków.
W Tobie tonę i
Zapominam.

music!

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 01, 2013, 16:46:45 »
Ja się chciałam jeszcze odnieść do występu Arka i Afromentalu ;)
Jak Tomson zaczął śpiewać to powiedziałam - o! ten powinien wygrać ten program ;)
Przy okazji - moi rodzice cały czas pękali ze śmiechu z tego co Arek miał na głowie. Sam sobie wybrał ten pióropusz czy to jakiś pomysł scenarzystów? ;)

No tak czy inaczej - z chęcią w finale zobaczyłabym Michała Grobelnego ;)

A i przy okazji - myślałam, że akcja - "wracasz go gry" to szansa dla jednego z uczestników, by zaśpiewać w finale i poddać się głosowaniu widzów. A tu chodziło tylko jedną piosenkę? Nie wiem po co to było w ogóle.
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 01, 2014, 21:57:17 »
Jak tam kolejna edycja?
Może zacznę...

Czy Sadowska nie potrafi siedzieć na tyłku? Musi eksponować wiecznie te nogi, robić z siebie gwiazdę od siedmiu boleści?
Strasznie mnie drażni ta jurorka.
Mam nadzieję, że Juan - zmieni trenera przez kradzież bo jego z nią jakoś sobie nie wyobrażam.
I choć Juan głos ma serio świetny to mam nadzieję, że odpadnie, nie wygra programu bo... No tak, obstaję dalej przy swoim - Voice of Poland powinien wygrać polski głos ;)
No i urzekła mnie Ania ze swoim przesłodkim głosem. Była naprawdę cudowna.
Piotr Kowalczyk miał strasznie ciekawy głos, a Kasia pięknie zaśpiewała ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Anuszia

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #79 dnia: Marzec 02, 2014, 23:17:37 »
Mnie też Basiu ona strasznie drażni!
Masakra, w poprzedniej edycji uzupełniały się w swojej upierdliwości z Edzią, a teraz ona sama jest jeszcze bardziej nie do wytrzymania. Myślałam, że Justyna mnie będzie irytować (nie oglądałam edycji z nią, zaczęłam dopiero od poprzedniej), ale mówi całkiem składnie i do rzeczy. Ale Sadowska jest tragiczna, jeszcze te jej zęby mnie dodatkowo odpychają..

Obejrzałam dopiero dziś i tak na prawdę nie było jakiś cudów, które by mnie tak urzekły, że katowałabym je cały dzień na yt. No może poza Juanem, ale jego już widziałam na yt kilka dni temu. Choć uważam tak jak Basia, to jest program promujący polaków, więc polak powinien to wygrać, tyle. ;)

Co do Ani.. gdy pierwszy raz ją usłyszałam, podobało mi się, ale po jakiś dwóch trzech minutach stała się męcząca. Nie lubię takich słodko brzmiących dziewuszek, szczególnie, że mam takie wrażenie, jakby ona specjalnie tak śpiewała, a nie dlatego, że ma tak naturalnie.
Już bardziej mi Kasia przypadła do gustu, zobaczymy co z niej będzie. :)

Oj, Piotr! Co prawda jak śpiewał "Sway" to tak mi się średnio podobało, no ale jak poleciał Joshem Grobanem.. matko, szczena mi opadła <3 Wiadomo, mogę być nieobiektywna, bo jestem mega wielką fanką Josha, ale serio, zaśpiewał na równi z Grobanem.

Jeszcze Michał Chmielewski przykuł moją uwagę. Nie wiem czemu, ale trochę wizualnie mi się skojarzył z Jamsem Arthurem. :D

Ale ogólnie odcinki bez szału, nie wiem.. mam nadzieję, że poziom poprzedniej edycji będzie utrzymany, ale jak na razie kiepsko idzie. :P

Jeszcze mnie rozwaliła ta dziewczyna, co to ma dziecko i oczywiście jest taka pokrzywdzona przez los, mam alergie na takie historyjki. Z tego co wiem dziecko to nie choroba i nie spada na człowieka znienacka, więc niech nie płacze, że zaszła w ciąże, bo szlag mnie trafia jak takie rzeczy widzę. :P
Czas nie leczy ran.
To my w swych czynach uzdrawiamy
Nasze chore dusze,
Dzieci naszych lęków.
W Tobie tonę i
Zapominam.

music!

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #80 dnia: Marzec 08, 2014, 23:57:16 »
Dzisiejszy odcinek był kompletnie bez szału. Smuty od początku do końca. Mam nadzieję, że w następnym pokażą coś ciekawego ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Anuszia

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #81 dnia: Marzec 09, 2014, 13:54:22 »
Masakra, właściwie nikt nie przykuł mojej uwagi, no może poza tym chłopakiem, co przyszedł z Arkiem. Ukraina, rak.. no spoko, to są dramaty, ale nie znoszę takiego grania na uczuciach i emocjach widzów.

Jak za tydzień też będzie tak słabo to chyba przestaję oglądać, szkoda czasu.

PS. Za trzy tygodnie idę na koncert ERNESTA <3
Czas nie leczy ran.
To my w swych czynach uzdrawiamy
Nasze chore dusze,
Dzieci naszych lęków.
W Tobie tonę i
Zapominam.

music!

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #82 dnia: Marzec 10, 2014, 09:22:15 »
Cytuj
Za trzy tygodnie idę na koncert ERNESTA <3
Podobno super koncerty daje. :P Koleżanka była :D

A ja właściwie pierwszy raz usiadłam do VoP i powiem szczerze, że podoba mi się.
Rzeczowe, kompetentne oceny jury, nie ma jakiś żenujących dogadywanek jak to w Mam Talent czy X Factor. Przyjemnie się patrzy i słucha. Owszem Marysia irytuje tym swoim mizdrzeniem się i głównym tekstem "chodź do mnie", ale cóż widocznie taką rolę w scenariuszu ma i się twardo trzyma ;D
Bardzo miło mi się patrzy na Marka Piekarczyka. Fajny z niego gościu i na Justynę. Dobre wrażenie też robią Tomson i Baron czy jak im tam.

Mnie się atmosfera tych dwóch odcinków podobała. A to, że tam opowiadają czyjąś ckliwą historię to jest normalne dla tv i nawet mnie nie dziwi. Zresztą jak tylko ta Kasia zostasła pokazana to wiedziałam, że ma raka. Wygląda na chorą, ale nie przeszkadza mi to. Jeżeli kobita się przy końcu życia może pobawić to czemu nie. Wiadomo, że programu nie wygra, ale przygoda jest.
 
Na razie nie skupiałam się na tym kto mógłby wygrac, po prostu sobie słuchałam tych ludzików.
Bardzo podobał mi się z poprzedniego odcinka Juan. :D Jaki mega głos i szkoda, że Piekarczyka nie wybrał. Bardziej tam by pasował.

Za to z przed wczoraj podobała mi się kobitka grająca na gitarze, mimo że tam trochę nieczysto było, gostek jeden co do Marka poszedł i jeszcze ktoś tam. A! Wiedźmin :D

Ewidentnie z tego co pokazywali miałam podobne zdanie do jury, dobrze się bawilam oglądając. 

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #83 dnia: Marzec 17, 2014, 13:59:21 »
Ostatni odcinek też całkiem spoko.
Fajnie śpiewała dziewczyna, która jest kierownikiem w jakimś tam biurze. I Michał, który wybrał chłopaków.

Ale zachowanie jurorów jak usiedli wokół jednej nauczycielki i zaczęli seplenić, potem to samo za kulisami zrobiła Marika - no żenada jak dla mnie.
Sadowska dalej irytuje. Zwłaszcza swoimi zębami. Mogłaby je wybielić... :P
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #84 dnia: Marzec 20, 2014, 19:29:52 »
U nas w większości przypadków tkliwie, a tymczasem we Włoszech... :D
The Voice IT | Serie 2 | Blind 2 | Suor Cristina Scuccia - #TEAMJ-AX


Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #85 dnia: Kwiecień 13, 2014, 19:18:20 »
Bitwy mi na razie nie porywają.
W ostatnim odcinku zaskoczył mnie wybór Artura. Znaczy nie, żeby mi się to nie podobało, bo byłam za nim, ale myślałam, że Justyna (bodajże) nie postawi właśnie na niego, a tu taka niespodzianka ;)

Nie mniej jednak - ogólnie - coraz więcej osób mnie w tym programie drażni.
Boska Sadowska przede wszystkim. Nie wiem jaką częścią ciała jeszcze będzie naciskać ten grzybek - był już tyłek, w poprzednim odcinku stopa, czy przyjdzie czas na kobiecy narząd płciowy?
No i Kamel z tym swoim "Let's get ready to rambo" czy co on tam krzyczy, robi się już po prostu nudny.
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 11, 2014, 15:00:36 »
Cieszę się, że dalej przeszła Kasia Sawczuk i Kamil Bijoś :) Są moimi faworytami.
No i Juan Carlos, ale jak już mówiłam, zawsze kibicuję typowo polskim głosom i mimo, że Juan jest rewelacyjny, to jednak zagraniczny :P
Karierę i tak zrobi ;) niepotrzebny mu do tego tytuł Voice of Poland ;)
Ale Sadowska - wybaczcie, że tak się wyrażę - to chyba z chęcią zrzuciłaby z siebie ciuchy i się mu oddała podczas jego występu ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #87 dnia: Wrzesień 07, 2014, 00:37:55 »
Jak tam?
Bo mnie jakoś nikt specjalnie nie porwał.
Za to Górniaczka zaczyna drażnić. Przesada ze swoimi reakcjami, albo ja jakaś za mało wrażliwa jestem (choć nie sądzę).
Niemniej jednak. Wolę ją od Sadowskiej ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Łukasz

  • Forumowy Informatyk
  • *****
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyróżnienia:
Odp: The voice of Poland
« Odpowiedź #88 dnia: Wrzesień 18, 2015, 19:33:22 »
Na ogól nie oglądam tego programu ale słyszałem, że w tej edycji jest sporo perełek.
Jedna z nich, nawet lepsze od oryginału moim zdaniem.
https://youtu.be/Oj20f3_HMi0
"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania" Aleksander Wielki