Autor Wątek: Marek i... Ewa czy Anna?  (Przeczytany 32194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Maleńka

  • Moderator Lokalny
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Marek i... Ewa czy Anna?
« dnia: Luty 20, 2013, 08:08:16 »
Po wczorajszych kulisach natchnęło mnie na dyskusję na ten temat... Co sądzicie?

Ja jakoś Annie nie ufam. Nie wiem co to w ogóle jest za związek? Uczucia tu nie widzę, przynajmniej ze strony Marka. Chyba tylko dużą sympatię. Poza tym dziwię się, że łączą go takie relacje z osobą, która zachowywała się jakiś czas lekko psychicznie i nie pozwalała kontaktować się z Ulą.
Z kolei Ewa - no całym sercem jestem za tą kobietą. Jest urocza. W kwestii urody (która ładniejsza) wypowiadać się nie będę, gdyż o gustach się nie dyskutuje. Jedno jest pewnie - z Ewą byłoby spokojnie i bezpiecznie, a może nasz Mareczek póki co szuka wrażeń?
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Marek i... Ewa czy Anna?
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 20, 2013, 08:36:59 »
Marek i Ewa. "Bezapelacyjnie do samego końca" - cytując klasyka :)
Ewa to pełna uroku i ciepła kobieta, taka "do rany przyłóż". Ma poczucie humoru, jest mądra, dobra i w ogóle.
Anka to zimna, wyrachowana su..... sorry..... baba.
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Maleńka

  • Moderator Lokalny
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Marek i... Ewa czy Anna?
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 20, 2013, 08:43:46 »
Żeby mi to było ostatni raz...!

Tylko widzisz... Może to Marka nie kręci - to ciepło, dobroć... Chociaż scena z wczorajszych kulis, jak go tak objęła szalikiem i pocałowała. Strasznie słodkie to było :D
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Marek i... Ewa czy Anna?
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 20, 2013, 10:51:43 »
No bo ta Ewa to daje się lubić. Taka pełna pozytywnego myślenia. Anka - szczególnie po tym co nawywijała - jest osobą raczej antypatyczną i źle się kojarzącą. Zresztą pośrednio jest winna śmierci Hanki - to ona ją z domu wyciągnęła, to ona ją obarczała swoimi wydumanymi problemami - i dziwię się, że Marek tak nad tym przeszedł do porządku dziennego, idąc z nią "w tango".
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Marek i... Ewa czy Anna?
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 20, 2013, 15:24:47 »
Ja w sumie tylko dla Marka i Ewy czasem oglądam fragmenty MjM na ipli :D bo kiedyś natknęłam się na scenę z nimi i bardzo mi się spodobali razem, mam nadzieję, że wkrótce Marek się otrząśnie, da sobie spokój z tą wariatką Anką i zobaczy jaką fajną kobietę ma obok siebie. Nie dość, że pasuje do Mareczka, to jeszcze Mateusz za nią przepada, nawet Barbara- co jest dziwne- bardzo ją polubiła :P Jej urok tkwi w tym, że jest taka...normalna. Niczego nie udaje, nie jest jakaś wyidealizowana, a jednak bardzo miła postać.

Ale będą razem, jestem tego pewna. A wiecie dlaczego Marek teraz kręci z Anką? Wydaje mi się, że to po co, aby widz zobaczył Ankę, która, jak właśnie pisze Maleńka, kiedyś dawała niezłe popisy, pamiętam jak czytałam, że po śmierci Hanki chciała zawrzeć z Markiem białe małżeństwo, rzekomo dla dobra dzieci, które potem, coś jej się popierniczyło, i traktowała jak swoje własne. I zestawił ją z Ewą, postacią od początku nieskazitelną, a jednak gdyby pojawiła się jako jedyna, to pewnie wszyscy kręciliby nosem, no bo Hanka to to nie jest. A teraz mając wybór Anka czy Ewa każdy rozsądny powie, że Ewa.

Offline Maleńka

  • Moderator Lokalny
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Marek i... Ewa czy Anna?
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 20, 2013, 16:59:55 »
Ładnie ujęte Justku :)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Ann

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 254
  • Płeć: Kobieta
  • I w?nn? be somebody.

Offline Maleńka

  • Moderator Lokalny
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Marek i... Ewa czy Anna?
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 21, 2013, 15:58:52 »
O nie... Mam nadzieję, że to będzie fałszywy alarm, który otrzeźwi Marka i zostawi wtedy Annę.
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Marek i... Ewa czy Anna?
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 22, 2013, 12:32:04 »
O nie... Mam nadzieję, że to będzie fałszywy alarm, który otrzeźwi Marka i zostawi wtedy Annę.

Wątpię ;)

Ewa jest ciepła, urocza, miła, fajna...etc. etc....
Ale ..

"Przeliczna A- A - nia
Piani - stk- aaa
lalalala"

Do pani przy pianinie ma miłość nie minie. A faceci kochają artystki  ;D


Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Marek i... Ewa czy Anna?
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 24, 2013, 20:50:04 »
Oczywiście, że Marek i... Ewa! :D

W moich oczach to niesamowita kobieta. Ciepła, szczera, z pięknym uśmiechem. Nie rozpatruję tego pod kątem co byłoby lepsze dla ich dzieci i czego one chcą, ale tego, jak widzę ich relacje. Pocałunek z kulisów cudowny! Anna może i przeszła pewną metamorfozę, ale niestety, mimo szczerych chęci, nie potrafię się do niej do końca przekonać. Zawiodła gdzieś po drodze moje zaufanie i niełatwo jest taki wizerunek zburzyć. Poza tym nie podoba mi się, że chce wskoczyć na miejsce swojej siostry. Białe małżeństwo dla dobra dzieci, seks bez zobowiązań... Co będzie następne? Mam nadzieję, że rewelacje o ciąży okażą się tylko kolejną próbą zaintrygowania widza i ściągnięcia go przed ekran telewizora, aby z niecierpliwością oglądał i ostatecznie dowiedział się, iż to tylko fałszywy alarm.

Marek zwariował! Nawet pomimo bólu jaki zadał Hance zdradą, nigdy wcześniej nie podejrzewałabym go o to, że będzie skłonny wyzbyć się wszelkich wyższych uczuć, wplątać w luźny związek i czuć się z tym całkiem dobrze. Kto by pomyślał, że to Anna jako pierwsza przestanie traktować to tak lekko?

Co ukochana, to łańcuszek w prezencie...
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Marek i... Ewa czy Anna?
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 25, 2013, 09:13:44 »
O nie... Mam nadzieję, że to będzie fałszywy alarm, który otrzeźwi Marka i zostawi wtedy Annę.
Chyba ich pogięło! Nie, no litości..... jej miejsce jest w więzieniu, a nie przy boku Marka.
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Marek i... Ewa czy Anna?
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 25, 2013, 09:29:48 »
Ludzie, litości.
Marek jest akurat facetem, który nie leci na osobowość, ciepło i iskierki w oczach.
Wróćmy do zarania dziejów.
Marek ma Kaśkę - dziewczyna dobra, wierna i niebrzydka. Czekała aż się łaskawie przywlecze z Niemiec do domu, zamiast po prostu znaleźć sobie faceta na poziomie. A Mareczek co? Przyjeżdża i daje się złapać Haneczce na łóżko -  Kaśka w tym temacie taka szybka nie była.
Potem Hanka uskutecznia swoją zemstę, Mareczkowi się oczęta otwierają...no ale końcem końców scenarzyści Hankę rehabilitują.
Mija chwila czasu, Marek ma żoneczkę, rodzinę i...jakimś dziwnym trafem ląduje w łóżku Grażynki. Ze względu na jej pociągającą osobowość, rzecz jasna. A żonę zostawia samą z jej problemami. 
Teraz scenarzyści robią ten sam numer co zawsze i prędzej Ankę zrehabilitują niż Marek będzie z Ewą. Marek i tak Ankę zdradzi, wcześniej czy później.

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Marek i... Ewa czy Anna?
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 25, 2013, 18:15:43 »
W sumie to nigdy nie spojrzałam na to w ten sposób. Marek kojarzy mi się raczej z długim małżeństwem z Hanką, z adopcją dziewczynek (tak, wiem, to była inicjatywy jego żony), z rodziną... Mimo wszystko czuję, że w przyszłości Mostowiak będzie z Ewą. Na szczęście! :D
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Marek i... Ewa czy Anna?
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 01, 2013, 18:54:38 »
Świetne były te sceny z Ewą i Markiem w 969 odcinku!  <serduszko> Po raz kolejny przekonałam się, że Ewa jest przeuroczą i ciepłą kobietą, za to Marek w chwili obecnej kompletnie na kogoś takiego nie zasługuje. Jemu póki co na razie znów "fiu-bziu" w głowie, rozumiem że dawno nie był z żadną kobietą, a śmierć Hanki była dla niego wielkim szokiem, ale romans z Anką jest skrajnie nieodpowiedzialny :P Skoro kompletnie nie wiąże z nią przyszłości to niepotrzebnie zawraca jej głowę. Zwłaszcza że kto jak kto, ale Anka znana jest z tego, że nie odpuszcza i jak widać w powyższym newsie niejeden numer mu wywinie.

Za to wspomniane sceny...ach! Przepięknie wyglądali na tych zdjęciach, które Baśka z Luckiem oglądali, szczególnie na tym z chłopakami, jak prawdziwa rodzina :) A Ewa była taka radosna i uroczo Marka kokietowała <rumieniec>

- Boli?
- Aha
- Do wesela się zagoi...
- Do naszego?

- Szkoda, że obejmujesz się mnie tylko wtedy jak się potykam...


...aż wparowała Anka i czar prysł. W sumie szkoda mi w tym wszystkim Ewy, szczególnie że dowiedziała się o wszystkim dopiero wtedy, gdy się zaangażowała, gdy powzięła decyzję, że spróbuje walczyć o szczęście, bo dla Marka warto. Kto wie, może jednak Marek wkrótce przejrzy na oczy i sytuacja się odwróci :) Ja jestem pełna nadziei!

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Marek i... Ewa czy Anna?
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 01, 2013, 19:19:29 »
Cytuj
Skoro kompletnie nie wiąże z nią przyszłości to niepotrzebnie zawraca jej głowę.

A może to ona jemu głowę zawraca?  :D
A może to taki fajny układ bez zobowiązań? Co najwyżej będziemy mieć powtórkę z "Fatalnego zauroczenia"...jak tak pomyśleć, to Arciuch jest trochę do Close podobna :)

A im dłużej oglądam Marka na ekranie w tym popularnym serialu tym bardziej przekonuję się, że w przypadku związku: Anna - Marek, trafił swój na swego. I zaiste, chcę tego związku <ok>