Autor Wątek: People's Choice Awards  (Przeczytany 1716 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mindreader

• Aktywny użytkownik
  • Wyróżnienia:
People's Choice Awards
« dnia: Styczeń 09, 2013, 18:01:06 »
People's Choice Award jest nagrodą wyróżniającą osobistości i osiągnięcia w kulturze masowej. Nagroda jest wręczana od 1975 i bazuje na wynikach badań "Gallup poll", instytutu badania opinii publicznej. W 2005 po raz pierwszy możliwe było oddawanie głosu w internecie.

Wręczenie nagród odbywa się co roku w styczniu i transmitowane jest przez CBS, a produkowane przez Procter & Gamble Productions. Pierwotnym autorem show był Bob Stivers, który w 1982 sprzedał licencję na nie firmie Procter & Gamble.

Kategorie, w których są wręczane nagrody nie są stałe. W ostatnim, 35-tym wydaniu, które odbyło się 7 stycznia 2009 People's Choice Award i People Magazin stworzyły jednorazowo, z okazji 35-lecia istnienia obu firm, kategorię "Ulubiona gwiazda poniżej 35-tki". W tym samym roku stworzona została kategoria "Ulubiony serial Science fiction".

W ostatnim wydaniu zostały przyznane nagrody w 41 kategoriach, poza ulubionymi aktorami, filmami, serialami i piosenkami również w kategoriach "Ulubiony superbohater", "Ulubiony teleturniej" czy "Ulubione Reality show".

źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/People%27s_Choice_Award

PCA to jedna z moich ulubionych gali. I już nie chodzi o to, że zawzięcie kibicuję w większości kategorii (właściwie 70% jest mi obca), czy o to, że zawzięcie głosuję (chociaż w tym roku się troszkę skusiłam na głosowanie). Po prostu lubię sobie wygodnie usiąść w fotelu, pooglądać piękne panie i przystojnych panów 'na galowo', a także obstawiać, który fandom w tym sezonie miał najwięcej czasu i mógł głosować intensywnie. (Każda osoba może oddać dowolną liczbę głosów :P) Wiem, że wyniki o niczym nie świadczą, ale wyróżnienia są na pewno miłe, dużo znaczą dla aktorów/piosenkarzy/twórców... a sama gala jest dość przyjemna - już zaczynając od red carpet :) Gala odbędzie się dziś w nocy - o 3 naszego czasu rozpoczęcie, czerwony dywan zatem godzinę, dwie wcześniej. Jutro już będzie wszystko wiadomo :)

Jeżeli idzie o nominacje... muzycznie przedstawia się to tak:
Piosenkarz Roku
Blake Shelton
Chris Brown
Jason Mraz
Justin Bieber
Usher

Piosenkarka Roku
Adele
Carrie Underwood
Katy Perry
P!nk
Taylor Swift

Najlepsi Fani
Beliebers, Justin Bieber
Directioners, One Direction
KatyCats, Katy Perry
Lovatics, Demi Lovato
Selenators, Selena Gomez

Artysta Roku Pop
Adele
Demi Lovato
Justin Bieber
Katy Perry
P!nk

Artysta Roku Hip Hop

Drake
Flo Rida
Jay-Z
Nicki Minaj
Pitbull

Artysta Roku R&B
Alicia Keys
Beyoncé
Bruno Mars
Rihanna
Usher

Zespół Roku

Green Day
Linkin Park
Maroon 5
No Doubt
Train

Artysta Roku Country

Blake Shelton
Carrie Underwood
Jason Aldean
Taylor Swift
Tim McGraw

Debiut Roku

Carly Rae Jepsen
Fun.
Gotye
One Direction
The Wanted

Piosenka Roku
?Call Me Maybe,? Carly Rae Jepsen
?One More Night,? Maroon 5
?We Are Never Ever Getting Back Together,? Taylor Swift
?We Are Young,? Fun. ft. Janelle Monae
?What Makes You Beautiful,? One Direction

Płyta Roku
Believe, Justin Bieber
Blown Away, Carrie Underwood
Overexposed, Maroon 5
Some Nights, Fun.
Up All Night, One Direction

Teledysk Roku

Boyfriend, Justin Bieber
Call Me Maybe, Carly Rae Jepsen
Gangnam Style, Psy
Part of Me, Katy Perry
Payphone, Maroon 5

W kategoriach muzycznych czuję się bardzo obco, chociaż dziwi mnie absolutny brak Lady Gagi... czyżby królowa kiczu w poprzednim roku nic nie wydała? :D Trzymam kciuki za Adele, bo chociaż jej nie słucham za bardzo, to gdzieś tam mi się jej pojedyncze - naprawdę udane - piosenki po głowie plączą. I za Alicię Keys, której zeszłoroczny album uważam za naprawdę dobry. Przypuszczam, że Gotye też wyjdzie z nagrodą... w końcu na jakimś tam etapie niemalże każdy miał go tu i ówdzie powieszonego. :)

Serialowo-programowo:
Ulubiona telewizyjna komedia:
"Teoria wielkiego podrywu"
"Glee"
"Jak poznałem waszą matkę"
"Współczesna rodzina"
"New Girl"

Ulubiony telewizyjny dramat:
"Plotkara"
"Chirurdzy"
"Grimm"
"Dawno, dawno temu"
"Zemsta"

Ulubiona komedia w kablówkach:
"Inna"
?Hot in Cleveland?
"It?s Always Sunny in Philadelphia"
?Melissa & Joey?
"Świry"

Ulubiony dramat w kablówkach:

"Tożsamość szpiega"
"Uczciwy przekręt"
"Słodkie kłamstewka"
"The Walking Dead"
"White Collar"

Ulubiony serial w kablówkach:

"Dexter"
"Gra o tron"
"Homeland"
"Spartakus: Zemsta"
"Czysta krew"

Ulubiony serial kryminalny:

"Kości"
"Castle"
"Zabójcze umysły"
"C.S.I.: Crime Scene Investigation"
"Agenci NCIS"

Ulubiony serial sci-fi/fantasy:
"Doktor Who"
"Dawno, dawno temu"
"Nie z tego świata"
"Pamiętniki wampirów"
"The Walking Dead"

Ulubiony aktor komediowy:
Chris Colfer
Jesse Tyler Ferguson
Jim Parsons
Neil Patrick Harris
Ty Burrell

Ulubiona aktorka komediowa:
Jane Lynch
Kaley Cuoco
Lea Michele
Sofia Vergara
Zooey Deschanel

Ulubiony aktor w serialu dramatycznym:
Ian Somerhalder
Jared Padalecki
Jensen Ackles
Nathan Fillion
Paul Wesley

Ulubiona aktorka w serialu dramatycznym:

Ellen Pompeo
Emily Deschanel
Ginnifer Goodwin
Nina Dobrev
Stana Katic

Ulubiona nowa komedia:
"Ben and Kate"
"Go On"
"Guys With Kids"
"The Mindy Project"
"The Neighbors"
"The New Normal"
"Partners"

Ulubiony nowy dramat:
"Arrow"
"666 Park Avenue"
"Beauty and the Beast"
"Chicago Fire"
"Elementary"
"Emily Owens M.D."
"Last Resort"
"The Mob Doctor"
"Nashville"
"Revolution"
"Vegas"

Ulubione telewizyjne show:
"American Idol"
"America's Got Talent"
"Dancing with the Stars"
"The Voice"
"The X Factor"

Tu mam troszkę więcej do powiedzenia. Z komedii życzyłabym sobie "Jak poznałem waszą matkę". Ulubiony telewizyjny dramat: "Once upon a time" - jeden z najlepszych seriali, jakie widziałam. Chociaż wiem, że ma godnego przeciwnika w "Revenge", który jest bardzo lubiany. "Chirurdzy" już się raczej 'przejedli' - zauważyłam widoczny spadek zainteresowania, ale to już przecież 2-3 sezony temu. Oczywiście niezmiennie uwielbiana "Plotkara" może namieszać, ale... oby nie. "Once upon..." to mój zdecydowany faworyt. Komedie w kablówkach nic mi nie mówią, ale z dramatów w kablówkach "The walking dead". A co! Serial w kablówkach, to 5 mocnych propozycji... uwielbiany "Dexter", świetnie realizowany "Homeland", genialna "Gra o tron". Właśnie na "Grę..." stawiam, aczkolwiek zobaczymy. Serial kryminalny... w zeszłym roku "Castle" i nie zdziwię się, jak i w tym wygra. Ma mocny fandom - to przede wszystkim, poza tym za oceanem jest bardzo lubiany. U nas się aż tak nie przyjął. Osobiście postawiłabym na "Bones", ale wiem, że nie mają większych szans - ostatni sezon mieli krótki, rozwleczony w czasie i mało kto go odczuł. Ten sezon wymiata, ale... no wiadomo, szanse mniejsze. Pozostałe seriale są mi obce... ale może, może... :) W sci-fi/fantasy znowu moim faworytem jest "Once upon a time", chociaż właściwie mam pewność, że wygra "The walking dead"... tak jakoś mi się wydaje ;) Chociaż "Pamiętniki..." wciąż mają fandom silny i potężny. Zobaczymy :) Z komediowych aktorów jest mi absolutnie obojętnie, kto wygra. Aktor w serialu dramatycznym właściwie też.. W zeszłym roku był to Nathan Filion i pamiętam jakie wywołało to zdziwienie. Zwłaszcza fanki wampira się pytały, kim jest ten starszy pan, który wygrał z ich faworytem :D Ulubiona aktorka... Nina już była w zeszłym roku i mimo całej sympatii, jej podziękuję. Era Ellen się skończyła dawno temu. Ginnifer jest dla mnie największym zaskoczeniem, bo akurat z całego "Once.." jest najsłabsza i wydawało mi się, że nie ma najmniejszych szans Laną Parillą, która w ogóle nie została nominowana (największy szok, jak dla mnie) i z Jennifer Morrison, która raz, że w "Once.." ma główną rolę, to jeszcze ją dodatkowo ludzie kojarzą z House'a. Nie przepadam i jak życzę dobrze "Once...", tak jej wśród zwycięzców widzieć nie chcę. Emily mogłaby wygrać, na ukoronowanie tylu wspaniałych lat pracy przy serialu - w końcu jej Bones, to jedna z najlepiej kreowanych postaci serialowych... tak generalnie. Wiem, że nie ma szans, ale dyskretnie kciuki trzymam. Za to całkowicie oficjalnie trzymam za Stanę, której się należy za genialny 4 sezon, za całokształt twórczości i za wszystko inne. Pozostałe kategorie mnie właściwie ni parzą, ni ziębią.

Trzecią grupą kategorii, są kategorie filmowe.
Ulubiony film
    The Amazing Spider-Man
    The Avengers
    The Dark Knight Rises
    The Hunger Games
    Snow White and the Huntsman

Ulubiony film akcji
    The Amazing Spider-Man
    The Avengers
    The Dark Knight Rises
    The Hunger Games
    Men in Black 3

Ulubiony film komediowy
    21 Jump Street
    Dark Shadows
    Pitch Perfect
    Ted
    What to Expect When You're Expecting

Ulubiony dramat
    Argo
    The Lucky One
    Magic Mike
    The Perks of Being a Wallflower
    The Vow

Ulubiony film na licencji
    The Avengers
    The Dark Knight
    The Hunger Games
    Madagascar
    Spider-Man

Ulubiony fandom filmowy
    Potterheads, Harry Potter
    Ringers, The Lord of the Rings
    Rum Runners, Pirates of the Caribbean
    Tributes, The Hunger Games
    Twihards, Twilight

Ulubiony aktor filmowy
    Channing Tatum
    Johnny Depp
    Joseph Gordon-Levitt
    Robert Downey, Jr.
    Will Smith

Ulubiona aktorka filmowa
    Anne Hathaway
    Emma Stone
    Jennifer Lawrence
    Mila Kunis
    Scarlett Johansson

Ulubiony dramatyczny aktor
    Bradley Cooper
    Channing Tatum
    Jake Gyllenhaal
    Liam Neeson
    Zac Efron

Ulubiona dramatyczna aktorka
    Charlize Theron
    Emma Watson
    Keira Knightley
    Meryl Streep
    Rachel McAdams

Ulubiony aktor filmu akcji
    Chris Evans
    Chris Hemsworth
    Christian Bale
    Robert Downey Jr.
    Will Smith

Ulubiony superbohater
    Andrew Garfield as Spider-Man, The Amazing Spider-Man
    Chris Evans as Captain America, The Avengers
    Chris Hemsworth as Thor, The Avengers
    Christian Bale as Batman, The Dark Knight Rises
    Robert Downey Jr as Iron Man, The Avengers

Ulubiony aktor komediowy
    Adam Sandler
    Ben Stiller
    Channing Tatum
    Will Ferrell
    Zach Galifanakis

Ulubiona aktorka komediowa
    Cameron Diaz
    Emily Blunt
    Jennifer Aniston
    Mila Kunis
    Reese Witherspoon

Ekranowa para z największą chemią między bohaterami
    Emma Stone / Andrew Garfield, The Amazing Spider-Man
    Jennifer Lawrence / Josh Hutcherson / Liam Hemsworth, The Hunger Games
    Kristen Stewart / Chris Hemsworth, Snow White and the Huntsman
    Rachel McAdams / Channing Tatum, The Vow
    Scarlett Johansson / Jeremy Renner, The Avengers

Ikona filmu
    Emma Thompson
    Maggie Smith
    Meryl Streep
    Michelle Pfeiffer
    Susan Sarandon

Żeński superhero
    Anne Hathaway, The Dark Knight Rises
    Emma Stone, The Amazing Spider-Man
    Jennifer Lawrence, The Hunger Games
    Kristen Stewart, Snow White and the Huntsman
    Scarlett Johansson, The Avengers

Filmowe kategorie zazwyczaj opuszczam, chociaż w tym zestawieniu z całych sił kibicuję Meryl Streep - w obu kategoriach ;)

Macie jakichś swoich faworytów? :) Jak Wam się podoba zestawienie? Kogo brakuje?
Mnie przeraża ilość Biebera :P Zastanawia brak Lady G., która zazwyczaj króluje... Trochę mnie smuci, że moje seriale przestały się liczyć, została mała garstka.. najpewniej za rok nie będę miała komu kibicować :P Poza tym jestem bardzo ciekawa, czy mocniejszych fanów ma Harry Potter czy Zmierzch :)

Zapraszam do dyskusji. :)

Offline Jean

• Ekspert
  • Wyróżnienia:
Odp: People's Choice Awards
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 09, 2013, 19:08:31 »
Ja się tam na zagranicznych nagrodach nie znam i plebiscytach. Nie znam i nie śledzę, ale...mam swoje typy - jakieś mam, bo większości nawet nie kojarzę.  Otóż jak najbardziej jestem za "Grą o tron" jako jakimś tam najlepszym serialem w kablówce. Dopóki się nie zaraziłam to też mnie mało obchodziło. Nie porównam, bo reszty kandydatów nie znam w sumie.
Zabawne tylko wydało mi się zestawienie  ulubiony aktor filmowy:
 Channing Tatum
    Johnny Depp   <smiech>

Ale ok, to wszystko przez zeszłoroczne hity: "I że Cię nie opuszczę" (dotąd nie widziałam) i "Dziennik zakrapiany rumem" (który uwielbiam bez dwóch zdań! - byłam w kinie nawet dwa razy).

Offline BlackTiger

• Zaawansowany
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 10, 2013, 01:24:20 »
Za artystę roku pop dałabym Adele za piosenkę Skyfall... Bardzo mi się podoba. :) Ogólnie Adele raczej nie słucham, ale ta piosenka mnie ujęła.
"Gra o Tron" jak najbardziej. Ponadto nie mogę się doczekać, kiedy wyjdzie DVD z 2 sezonem. Chciałabym w końcu móc obejrzeć. <3

W ogóle w PCA są czasem takie zestawienia nominowanych, że nie wiadomo czy śmiać się, czy płakać. :P Dobry aktor z kimś przeciętnym..., dobry serial z gniotem, niezły film z czymś co nie da się oglądać. :D

Telewizyjny dramat dałabym "Dawno dawno temu". Zdecydowanie jeden z lepszych projektów ostatniego czasu :)
Serial kryminalny to Kości albo Caslte... Chociaż chyba Kości jednak, bo Castle ma gorszy 5 sezon, za to Kości ruszyły z kopyta.

Aktorzy serialowi to Stana Katic i Nathan Fillion.

Aktor filmowy to Johnny Deep......... on jak zwykle za całokształt :D
No i aktorka Meryl Streep :D Booo dla mnie to najlepsza aktorka wszech czasów. :) No dobra może ostatnich wieków :D

Tyle ode mnie... :) Lubię oglądać zagraniczne produkcje. Co prawda wolę polskie, ale jak coś niezłego z zagranicy przychodzi, to chętnie się przyglądam. :)

Offline Jean

• Ekspert
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 10, 2013, 08:53:55 »
Aktor filmowy to Johnny Deep......... on jak zwykle za całokształt :D
No i aktorka Meryl Streep :D Booo dla mnie to najlepsza aktorka wszech czasów. :) No dobra może ostatnich wieków :D

No ale chyba oni tam nie są nominowani za całokształt?! Są nominowani w odpowiedniej kategorii za osiągnięcia ostatniego roku. To tylko my sobie dopowiadamy, że za całokształt się należy. bo to aktorzy przez duże "A". Nawet gdyby położyli całkowicie ostatnią rolę to i tak się za całokształt należy. 
A zresztą, o czym tutaj mówić - tam gdzie wybierają ludzie, zawsze pierwsza będzie sympatia jako kryterium wyboru :)

Offline sysunia

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 10, 2013, 15:49:50 »
Jeśli chodzi o PCA, to no cóż, wg mnie tego plebiscytu poważnie traktować nie można ;) Chociażby dlatego, że można oddać dowolną liczbę głosów, no i wystarczy spojrzeć na zwycięzców...

W kategorii filmowej, w zdecydowanej większości kategorii triumfowały "Igrzyska Śmierci". Rozbawiły też wybory aktorskie - Emma Watson lepsza od Meryl Streep? Albo Zac Efron aktorem dramatycznym? ::) Wybaczcie, ale...

Co się zaś tyczy seriali, to... Nie obyło się bez paru niespodzianek, ale tak jeszcze ogólnie, włącznie z nominacjami. Nominacje w kategoriach aktorskich, szczególnie męskich to chyba jakiś żart. "Pamiętniki Wampirów" + "Supernatural" + nawet "Castle"? No przepraszam, ale to wygląda jak głosowanie jak pod nastolatki... Co z "Breaking Bad", "Boardwalk Empire", "Mad Men", o "Homeland" nie wspominając? ::) A brak Claire Danes w kategorii Aktorka już w ogóle jak dla mnie dyskwalifikuje całe to głosowanie.

Ironia z wynikami jest też taka, że Nathan Fillion zwyciężył w kategorii aktor dramatyczny, w swoim serialu grając rolę bardziej jednak komediową, natomiast Chris Colfer, który dostał statuetkę dla najlepszego aktora komediowego, w "Glee" rolę ma zdecydowanie bardziej dramatyczną? W ogóle, żeby Glee nominować do serialu komediowego, a Lea Michele aktorką komediową (nie ujmuję nic dziewczynie, bo głos ma niesamowity, gra nie najgorzej, ale kurczę, nie aż taką... nagrodową).

Nie rozumiem też różnicy między serial w kablówkach/dramat w kablówkach, ale dobra ;] I dziwię się, serio, że "Walking Dead nie zwyciężyło, jako największy hit jesieni...

Jedyny plusik to wyróżnienie dla "The big bang theory" ;)

Jean - nie tyle sympatia, co też ilość fanów, którzy klikają ile mogą ;)

Offline Jean

• Ekspert
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 10, 2013, 18:51:41 »
Jean - nie tyle sympatia, co też ilość fanów, którzy klikają ile mogą ;)

Ale to chyba w dalszym ciągu jest sympatia. Klikają chyba w coś , co lubią - prawda?

I bardzo chciałabym się jeszcze tutaj wypowiedzieć i coś mądrego na temat powiedzieć, ale niestety prawie wszystkie tytuły są mi obce.

Offline BlackTiger

• Zaawansowany
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 10, 2013, 19:04:47 »
W końcu to takie nasze telekamery. Też się swego czasu klikało ile wlezie byle ulubiony serial czy aktor wygrał. :P
Pamiętam np. akcję "Kryminalni"  <jupi>

Trochę wyniki mnie rozczarowały..., ale co tam. Miał ktoś ochotę klikać, to zwycięstwo ulubieńcom wyklikał.

Swoją drogą, dobrze słyszeć, że "Dziennik zakrapiany rumem" jest dość fajny... Dotychczas raczej negatywne opinie słyszałam..., ale może jednak warto obejrzeć. :)

Offline sysunia

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 10, 2013, 20:13:40 »
Ale to chyba w dalszym ciągu jest sympatia. Klikają chyba w coś , co lubią - prawda?

Nie no, jasne jasne, ale mam wrażenie, możliwe, że mylne, ale że czasem to już nie do końca sympatia, a fanatyzm :P
Bo co z tego, jak jakiś serial czy film jest lubiany i w ogóle, jak inny ma grupę 'agresywnych' fanów, klikających dzień i noc? :P

BlackTiger - a co rozczarowało cię najbardziej? ;)
No wiem wiem, że to takie jakby TK, co nie zmienia faktu, że przy takich zasadach ciężko uznać ten konkurs za sprawiedliwy ;)

Offline BlackTiger

• Zaawansowany
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 10, 2013, 20:24:28 »
Bo to nie jest sprawiedliwy konkurs.

Rozczarowało mnie, że właśnie Walking Dead nic nie dostało..., że Once upon a time chyba też nie dostał nic albo się mylę... No a najbardziej, że Ellen P. dostała dla najlepszej aktorki serialu dramatycznego a nie Emily albo Stana :P

Offline El

• Ekspert
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 10, 2013, 20:56:44 »
Niestety tak się dzieje we wszystkich rywalizacjach, w których głos należy do Ludu <jezyk>

A czy może ktoś zaznaczyć na powyższej liście, kto wygrał w poszczególnych kategoriach?

No przepraszam, ale to wygląda jak głosowanie jak pod nastolatki... Co z "Breaking Bad", "Boardwalk Empire", "Mad Men", o "Homeland" nie wspominając? ::)
Bo chyba w większej części tak właśnie wyglądało to głosowanie. Dołączyli do nich ci, którzy lubią "łatwo, pięknie i przyjemnie". Jak już trochę trzeba pogłówkować, poodkrywać, poanalizować to serial jest kiepski <zniecierpliwiony>
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Offline mindreader

• Aktywny użytkownik
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 12, 2013, 20:08:26 »
Piosenkarz Roku
Blake Shelton
Chris Brown
Jason Mraz
Justin Bieber
Usher

Piosenkarka Roku
Adele
Carrie Underwood
Katy Perry
P!nk
Taylor Swift

Najlepsi Fani
Beliebers, Justin Bieber
Directioners, One Direction
KatyCats, Katy Perry
Lovatics, Demi Lovato
Selenators, Selena Gomez

Artysta Roku Pop
Adele
Demi Lovato
Justin Bieber
Katy Perry
P!nk

Artysta Roku Hip Hop

Drake
Flo Rida
Jay-Z
Nicki Minaj
Pitbull

Artysta Roku R&B
Alicia Keys
Beyoncé
Bruno Mars
Rihanna
Usher

Zespół Roku

Green Day
Linkin Park
Maroon 5
No Doubt
Train

Artysta Roku Country

Blake Shelton
Carrie Underwood
Jason Aldean
Taylor Swift
Tim McGraw

Debiut Roku

Carly Rae Jepsen
Fun.
Gotye
One Direction
The Wanted

Piosenka Roku
?Call Me Maybe,? Carly Rae Jepsen
?One More Night,? Maroon 5
?We Are Never Ever Getting Back Together,? Taylor Swift
?We Are Young,? Fun. ft. Janelle Monae
?What Makes You Beautiful,? One Direction

Płyta Roku
Believe, Justin Bieber
Blown Away, Carrie Underwood
Overexposed, Maroon 5
Some Nights, Fun.
Up All Night, One Direction

Teledysk Roku

Boyfriend, Justin Bieber
Call Me Maybe, Carly Rae Jepsen
Gangnam Style, Psy
Part of Me, Katy Perry
Payphone, Maroon 5

Serialowo-programowo:
Ulubiona telewizyjna komedia:
"Teoria wielkiego podrywu"
"Glee"
"Jak poznałem waszą matkę"
"Współczesna rodzina"
"New Girl"

Ulubiony telewizyjny dramat:
"Plotkara"
"Chirurdzy"
"Grimm"
"Dawno, dawno temu"
"Zemsta"

Ulubiona komedia w kablówkach:
"Inna" ("Awkward")
?Hot in Cleveland?
"It?s Always Sunny in Philadelphia"
?Melissa & Joey?
"Świry"

Ulubiony dramat w kablówkach:

"Tożsamość szpiega"
"Uczciwy przekręt" ("Leverage")
"Słodkie kłamstewka"
"The Walking Dead"
"White Collar"

Ulubiony serial w kablówkach:

"Dexter"
"Gra o tron"
"Homeland"
"Spartakus: Zemsta"
"Czysta krew"

Ulubiony serial kryminalny:

"Kości"
"Castle"
"Zabójcze umysły"
"C.S.I.: Crime Scene Investigation"
"Agenci NCIS"

Ulubiony serial sci-fi/fantasy:
"Doktor Who"
"Dawno, dawno temu"
"Nie z tego świata"
"Pamiętniki wampirów"
"The Walking Dead"

Ulubiony aktor komediowy:
Chris Colfer
Jesse Tyler Ferguson
Jim Parsons
Neil Patrick Harris
Ty Burrell

Ulubiona aktorka komediowa:
Jane Lynch
Kaley Cuoco
Lea Michele
Sofia Vergara
Zooey Deschanel

Ulubiony aktor w serialu dramatycznym:
Ian Somerhalder
Jared Padalecki
Jensen Ackles
Nathan Fillion
Paul Wesley

Ulubiona aktorka w serialu dramatycznym:

Ellen Pompeo
Emily Deschanel
Ginnifer Goodwin
Nina Dobrev
Stana Katic

Ulubiona nowa komedia:
"Ben and Kate"
"Go On"
"Guys With Kids"
"The Mindy Project"
"The Neighbors"
"The New Normal"
"Partners"

Ulubiony nowy dramat:
"Arrow"
"666 Park Avenue"
"Beauty and the Beast"
"Chicago Fire"
"Elementary"
"Emily Owens M.D."
"Last Resort"
"The Mob Doctor"
"Nashville"
"Revolution"
"Vegas"

Ulubione telewizyjne show:
"American Idol"
"America's Got Talent"
"Dancing with the Stars"
"The Voice"
"The X Factor"

Trzecią grupą kategorii, są kategorie filmowe.
Ulubiony film
    The Amazing Spider-Man
    The Avengers
    The Dark Knight Rises
    The Hunger Games
    Snow White and the Huntsman

Ulubiony film akcji
    The Amazing Spider-Man
    The Avengers
    The Dark Knight Rises
    The Hunger Games
    Men in Black 3

Ulubiony film komediowy
    21 Jump Street
    Dark Shadows
    Pitch Perfect
    Ted
    What to Expect When You're Expecting

Ulubiony dramat
    Argo
    The Lucky One
    Magic Mike
    The Perks of Being a Wallflower
    The Vow

Ulubiony film na licencji
    The Avengers
    The Dark Knight
    The Hunger Games
    Madagascar
    Spider-Man

Ulubiony fandom filmowy
    Potterheads, Harry Potter
    Ringers, The Lord of the Rings
    Rum Runners, Pirates of the Caribbean
    Tributes, The Hunger Games
    Twihards, Twilight

Ulubiony aktor filmowy
    Channing Tatum
    Johnny Depp
    Joseph Gordon-Levitt
    Robert Downey, Jr.
    Will Smith

Ulubiona aktorka filmowa
    Anne Hathaway
    Emma Stone
    Jennifer Lawrence
    Mila Kunis
    Scarlett Johansson

Ulubiony dramatyczny aktor
    Bradley Cooper
    Channing Tatum
    Jake Gyllenhaal
    Liam Neeson
    Zac Efron

Ulubiona dramatyczna aktorka
    Charlize Theron
    Emma Watson
    Keira Knightley
    Meryl Streep
    Rachel McAdams

Ulubiony aktor filmu akcji
    Chris Evans
    Chris Hemsworth
    Christian Bale
    Robert Downey Jr.
    Will Smith

Ulubiony superbohater
    Andrew Garfield as Spider-Man, The Amazing Spider-Man
    Chris Evans as Captain America, The Avengers
    Chris Hemsworth as Thor, The Avengers
    Christian Bale as Batman, The Dark Knight Rises
    Robert Downey Jr as Iron Man, The Avengers

Ulubiony aktor komediowy
    Adam Sandler
    Ben Stiller
    Channing Tatum
    Will Ferrell
    Zach Galifanakis

Ulubiona aktorka komediowa
    Cameron Diaz
    Emily Blunt
    Jennifer Aniston
    Mila Kunis
    Reese Witherspoon

Ekranowa para z największą chemią między bohaterami
    Emma Stone / Andrew Garfield, The Amazing Spider-Man
    Jennifer Lawrence / Josh Hutcherson / Liam Hemsworth, The Hunger Games
    Kristen Stewart / Chris Hemsworth, Snow White and the Huntsman
    Rachel McAdams / Channing Tatum, The Vow
    Scarlett Johansson / Jeremy Renner, The Avengers

Ikona filmu
    Emma Thompson
    Maggie Smith
    Meryl Streep
    Michelle Pfeiffer
    Susan Sarandon

Żeński superhero
    Anne Hathaway, The Dark Knight Rises
    Emma Stone, The Amazing Spider-Man
    Jennifer Lawrence, The Hunger Games
    Kristen Stewart, Snow White and the Huntsman
    Scarlett Johansson, The Avengers

Proszę :) Oto podkreślone wyniki :)

Bo chyba w większej części tak właśnie wyglądało to głosowanie. Dołączyli do nich ci, którzy lubią "łatwo, pięknie i przyjemnie". Jak już trochę trzeba pogłówkować, poodkrywać, poanalizować to serial jest kiepski <zniecierpliwiony>
Myślę, że w większej części po prostu głosowały osoby w wieku 13-15 i jakkolwiek "Castle" jara też młodszą młodzież, tak "Homeland" już nie bardzo...

Rozczarowało mnie, że właśnie Walking Dead nic nie dostało..., że Once upon a time chyba też nie dostał nic albo się mylę... No a najbardziej, że Ellen P. dostała dla najlepszej aktorki serialu dramatycznego a nie Emily albo Stana :P

"Once upon..." :( Strasznie wierzyłam, że dostanie chociaż jedną nagrodę... A tu nic. Nie rozumiem przegranej z Grey'sami. Albo nie... w sumie inaczej. Nie rozumiem zwycięstwa GA. Tak, tak, oglądałam, lubiłam, sentyment pozostał.. ale nawet wysoki poziom ostatniej serii mnie nie przekonuje... wymienili połowę obsady, ciągną, ciągną, ciągną... zabijają najlepszych, psują wątki... i jeszcze wygrywają. No kurde.

"The walking dead" to był mój pewniak. Trzymałam kciuki za "Once.." ale do głowy mi nie przyszło, że TWD nic nie dostanie... :o

No a o aktorce nie wspomnę. Znałam wszystkie, oglądałam seriale ze wszystkimi... U mnie miały kolejność:
Stana
Emily
Nina
Ginnifer
Ellen
I co? :o Szok. Nie ogarniam :P Szkoda, że Emily nie miała szans... Chociaż nie rozumiem też, dlaczego wygrał Nathan, Castle, a Stana w tyle... Wydawało mi się, że to Stana gra tam pierwsze skrzypce - widocznie tylko dla mnie :P (Jestem absolutnie nieobiektywna w tej konkurencji :P I zdaję sobie z tego sprawę.)

Dobrze, że chociaż Meryl została ikoną... I jakby się tak zastanowić - Alicia szans z Rihanną nie miała. Szkoda, bo ostatni album świetny. Nie twierdzę tym samym, że Rihanny kiepski, ale wczytując się kiedyś w jej teksty, odkryłam, że nie ma czego słuchać i w takim przekonaniu trwam do dziś.

Hosting zapewnia KYLOS