Autor Wątek: Sezon III  (Przeczytany 30413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Sezon III
« dnia: Grudzień 03, 2012, 13:55:18 »
Myślę, że to odpowiedni czas założyć temat dla III serii. Już wiadomo, że będzie, najprawdopodobniej już wiosną, ale nadal nie wiadomo jak potoczą się losy Agaty i Marka.

Dygant: "Mają mi chłopa znaleźć!"
Chłopa? Czy będzie to Marek?
« Ostatnia zmiana: Luty 15, 2013, 19:46:33 wysłana przez Klaudia »

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon III
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 03, 2012, 14:25:09 »
Nie. Chłopa, o którego mógłby być zazdrosny Marek - trzeba trochę namieszać ::)
To już się 2 sezon skończył? Nawet nie wiedziałam :P I tak strasznie nudny był, okropny po tak ciekawym pierwszym ;P

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon III
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 03, 2012, 14:52:39 »
Skończył się we wtorek, fakt, że pierwszy był o wiele lepszy. Miejmy tylko nadzieję, że trzeci sezon zbliżony będzie do pierwszego. :P

Offline Karo

  • Margatoholiczka :D
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 169
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon III
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 03, 2012, 19:16:19 »
I pierwszy, i drugi sezon miały to COŚ :P
Oba sezony uważam za udane, pomimo przykrego końca ostatniego odcinka...

A co do video o znalezieniu dla Agaty chłopa to nie zauważyłyście, że Agnieszka mówiła to tak żartobliwie? Tak samo, jak podczas konferencji jesiennej ramówki TVN-u, gdzie mówiła o łóżkowych scenach, niby pojawiające się co drugi odcinek, a tak nie było :D

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon III
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 25, 2013, 17:49:58 »
3 sezon - nowe odcinki w każdy wtorek o godz. wtorek o godz. 21.30
Prawniczy serial o zawodowych i miłosnych perypetiach Agaty Przybysz (Agnieszka Dygant) nie zmienia dnia ani godziny emisji. PRAWO AGATY 3 sezon now odcinki we wtorki o godz. 21.30.

W serii PRAWA AGATY w jednym z odcinków pojawi się gościnnie Magdalena Cielecka. Twórcy serialu rozbudowali też rolę Małgorzaty Kożuchowskiej, czyli serialowej prokurator Marii Okońskiej.


Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/seriale-w-tvn-wiosna-2013-prawo-agaty-3-przepis-na-zycie-4-w-jakie-dni-godziny-emisji_303160.html


Rozbudowali rolę Kożuchowskiej?  <lornetka> Miałam cichą nadzieję, że będzie jej coraz mniej...  :ysz:

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Sezon III
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 25, 2013, 18:34:41 »
Czyli ruszamy od wtorku powiadacie? :D
O, jak pięknie! W końcu się doczekaliśmy. ;)

Am., nawet nie mów. :( Mam nadzieję, że tak jak szybko została rozbudowana, tak szybko się zakończy. :P

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon III
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 25, 2013, 18:40:33 »
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Nawet nie wiecie jak się cieszę, że wraca PA  <zauroczony> zdążyłam się już za nimi wszystkimi stęsknić, za Agatą, Bartkiem, Markiem, Dorotą  <serduszko>
WTORKU czekam na Ciebie!  <skacze>

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon III
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 25, 2013, 19:06:55 »
Na moje oko chodzi o pierwszy wtorek marca (i potem wtorki kolejne), ale mogę się oczywiście mylić.
I skoro scenarzyści chcą tak wszystko rozbudowywać, to pewnie zamachują się na więcej serii. W międzyczasie spadnie oglądalność i będzie kończenie na szybkiego - klasyk :-)
Ja bym wolała w końcu jakiś konkretny krok w kierunku zawiązania się tej pary. A zresztą, mnie tam interesuje inna para...plus dzieci :P

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon III
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 28, 2013, 15:11:07 »
Ale tu nie chodzi o najbliższy wtorek niestety... :( Tak jak pisze Jean, chodzi o marzec.
Też już tęsknię!  <serduszko>

Edit:


TVN przyspiesza start wiosennej ramówki.

Telewizja TVN przyspiesza wprowadzenie na antenę wiosennej oferty programowej. Główne pozycje z prime-time pojawią się w ramówce już w ostatnim tygodniu lutego, a nie w marcu, jak to miało miejsce do tej pory.

Jak już informowaliśmy, TVN emisję codziennych produkcji z pasma prime-time rozpocznie 11 lutego br. Wtedy widzowie będą mogli zobaczyć pierwsze odcinki nowych serii ?Rozmów w toku? i ?Ukrytej prawdy?, a także nowych seriali scripted-docu jak ?Kocham Enter? (więcej na ten temat) i ?Szpital? (dowiedz się więcej).
Nowością jest również to, że w lutym ruszą kolejne sezony niemal wszystkich głównych programów i seriali z wieczornego pasma TVN. Już 23 lutego pojawi się pierwsze wydanie trzeciej edycji show X Factor?, który nadawany będzie w soboty o 20.00.
Dzień później wystartują nowe sezony ?Ugotowanych? (emisja w niedziele o 18.00), ?Surowych rodziców? (niedziele o 20.00) i ?Przepisu na życie? (niedziele o 21.00). W niedziele 22.00 oglądać będzie można show ?Na językach?, prowadzony przez Agnieszkę Szulim, który ruszy już 3 lutego (poznaj szczegóły).
Od 25 lutego w poniedziałki o 21.30 nadawani będą ?Lekarze?, a o 22.30 - ?Perfekcyjna pani domu?. We wtorek, 26 lutego startują trzeci sezon ?Prawa Agaty? (emisja o 21.30) oraz talk-show ?Kuba Wojewódzki? (emisja o 22.30). Zaś w czwartek 28 lutego o 21.30 widzowie zobaczą pierwszy odcinek nowej serii ?Kuchennych rewolucji?.
Natomiast trzecia edycja reality-show ?Top model? pojawi się na antenie dopiero 6 marca i będzie nadawana w środy o 21.30.
Decyzja o przyspieszeniu startu wiosennej ramówki zapadła w miniony piątek. Jak się dowiedzieliśmy w TVN, to reakcja na plany Polsatu, który rusza z nową ofertą tydzień wcześniej niż zazwyczaj, np. w niedzielę 24 lutego pokaże pierwszy odcinek show ?Tylko muzyka?, a prawdopodobnie w czwartek 28 lutego rozpocznie emisję seriali ?Na krawędzi? i ?Przyjaciółki?.
TVN nie chce też, aby finały jego najważniejszych produkcji wypadły w tzw. długi weekend, związany z Bożym Ciałem.



Także jeszcze troszkę poczekamy...

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon III
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 03, 2013, 10:57:46 »
A ja się tak ucieszyłam <zniecierpliwiony> a tutaj jeszcze prawie miesiąc trzeba czekać. No ale cóż trzeba uzbroić się w cierpliwość. Bardzo się cieszę, że od razu w pierwszym odcinku wystąpi Magda Cielecka  <zauroczony> żałuję, że to będzie tylko jednoodcinkowa epizodyczna postać, ale lepsze to niż nic. :D I oczywiście liczę, że III sezon będzie trzymał tak dobry poziom jak dwa poprzednie.  <tancze>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon III
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 09, 2013, 13:55:27 »
Agata wyląduje w szpitalu!
Zdradzamy, że Agata wyląduje w szpitalu w 1. odcinku nowej serii (emisja we wtorek 26 lutego). Tego dnia pojawi się w kancelarii mimo poważnego przeziębienia. W pewnym momencie zasłabnie i trzeba będzie wezwać karetkę pogotowia.
W szpitalu odwiedzi ją Marek Dębski (Leszek Lichota) i przyniesie jej owoce oraz czekoladę. Czy można traktować to jako deklarację uczuć z jego strony? W pewnym sensie tak. Po pocałunku, do jakiego doszło między nimi w finałowym odcinku drugiej serii, Dębski zda sobie sprawę z tego, że wspólniczka z kancelarii jest dla niego zdecydowanie kimś więcej niż tylko koleżanką z pracy.
Tyle że nie daje mu najmniejszej możliwości, by jej o tym powiedział bez owijania bawełny. Sytuacji nie ułatwia ponadto fakt, że Dębski wciąż związany jest z prokurator Marią Okońską (Małgorzata Kożuchowska). Inna rzecz, że brakuje mu odwagi, by podjąć zdecydowane kroki w sferze prywatnej.
Tym bardziej że w nowym sezonie wspólnicy z kancelarii staną w obliczu bankructwa. Do gry wróci Marczak (Dariusz Jakubowski), który przez Okońską przekaże Agacie pozdrowienia zza więziennej kraty. Jakiś czas później kancelarię odwiedzi reprezentujący go mecenas Bitner (Jan Frycz) i wręczy Agacie wezwanie do zapłaty... 4 milionów złotych za przegraną przez nią sprawę. Będzie gorąco!

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon III
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 09, 2013, 14:40:34 »
Łooooo... będzie się działo! :) I w końcu Mareczek zda sobie sprawę ze swoich uczuć. Fajnie, fajnie. Już nie mogę się doczekać :D
No i jeszcze Frycz do tego.. miodzio!  ;D

Offline Amour

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 137
Odp: Sezon III
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 13, 2013, 19:00:17 »
Uwielbiam ten serial, chociaż z początku nic nie wskazywało na to, że stanie się on jednym z moich ulubionych! Strasznie czekałam na pilotażowy odcinek, chociaż starałam się nie nastawiać, żeby się nie zawieść. Ale gdy przyszło co do czego i usiadłam przed telewizorem, to nie mogłam się przemóc, żeby wytrwać przez pierwsze 15 minut. Nie wiem o co chodziło, ale automatycznie mnie odrzucił ten serial. Za to moich rodziców wciągnął i przez kilka następnych tygodni mi opowiadali, co tracę i takie tam. No ale jak pomyślałam o obejrzeniu jakiegokolwiek odcinka, to nie mogłam no :D Aż w końcu zrozumiałam, że ten serial to fenomen i się przemogłam w wakacje, żeby zacząć oglądać od samego początku I serii. I co? I wpadłam! Natychmiast wpadłam po uszy! W niecały tydzień nadrobiłam cały sezon i odkąd go skończyłam, to latałam, skakałam i narzekałam, jak to długo jeszcze muszę czekać na II serię. A gdy się doczekałam, to wpadłam jeszcze bardziej no i tak jest do dzisiaj... :D Nie mogę się doczekać kolejnego sezonu, bardzo dobrze, że zostały niecałe już! dwa tygodnie.

I szczerze mówiąc przez cały czas byłam ogromną fanką związku Agata&Maciek. Kurde, uwielbiam ich! Ale teraz w sumie to mi Agata też pasuje do Marka. Tak wszyscy ich uwielbiają, że i ja się chyba zaczęłam zarażać. Więc jeśli ma się rozegrać "walka" między Markiem, a Maćkiem, to niech wybiera sobie kogo chce! Mi jak na razie jest obojętnie, chyba pierwszy raz ma taka sytuacja miejsce :D Ale po cichu liczę na to, że trzeci sezon przyniesie mi odpowiedź na pytanie, z kim wolałabym widzieć tytułową Agatę... :)

PS Mnie również bardzo nie podoba mi się rozbudowanie roli Małgosi Kożuchowskiej. Do aktorki nic nie mam, a nawet cenię, ale do roli pani mecenas już owszem... ::)

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Sezon III
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 13, 2013, 19:12:44 »
O, jak miło, że kolejna osoba dołączyła do grona fanów PA :)
Myślę, że każdy się domyśla, że Agata w końcu będzie z Markiem, ale nikt nie może przewidzieć kiedy to nastąpi, czy już w III sezonie coś się wydarzy? Mam cichą nadzieję, że Marek zacznie w najbliższym sezonie walczyć o serce Agaty. Oprócz scen z A&M liczę też na jakieś rodzinne sceny Doroty, Wojtka i ich dzieciaków. ;)


Edit.
Agata i Maria mają rywalkę.

W 3 sezonie PRAWA AGATY Maria Okońska i Agata Przybysz mają powody do obaw. W życiu Marka Dębskiego, którego i jedna i druga darzy uczuciem pojawia się dawna sympatia - atrakcyjna, seksowna i uwodzicielska prokurator Czerska.

Anna Dereszowska, czyli Czerska po raz pierwszy w PRAWIE AGATY wystąpi w 2 odcinku serialu. Marek Dębski i Czerska staną naprzeciwko siebie na sali sądowej w procesie Szymona R. (Michał Żurawski), który usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci kolegi podczas wyprawy w góry.

Czerska okazuje się niebezpiecznym przeciwnikiem. Jest zdolna do wszystkiego, by wygrać sprawę. Nawet przed obliczem sądu uwodzi i kokietuje Dębskiego. Sugeruje nawet, że mogliby być znów razem. Czy Marek skusi się na jej wdzięki?
W nowych odcinkach serialu PRAWO AGATY 3 sezon Marek uświadamia sobie, że tak naprawdę kocha Agatę, a nie Marię. Czy będzie w stanie zakończyć związek z Okońską i zdobyć się na odwagę, by wyznać Agacie swoje uczucia? Tymbardziej, że Agata tak naprawdę sama nie wie czego chce...

W PRAWO AGATY 3 odc. 2 wystąpi też gościnnie Kamilla Baar, czyli Hana Goldberg z NA DOBRE i NA ZŁE.


Mam nadzieję, że ta cała Czerska zniknie z serialu tak samo szybko jak się w nim pojawi.


Offline Amour

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 137
Odp: Sezon III
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 13, 2013, 19:48:05 »
O, jak miło, że kolejna osoba dołączyła do grona fanów PA :)
Myślę, że każdy się domyśla, że Agata w końcu będzie z Markiem, ale nikt nie może przewidzieć kiedy to nastąpi, czy już w III sezonie coś się wydarzy? Mam cichą nadzieję, że Marek zacznie w najbliższym sezonie walczyć o serce Agaty. Oprócz scen z A&M liczę też na jakieś rodzinne sceny Doroty, Wojtka i ich dzieciaków. ;)

W PRAWO AGATY 3 odc. 2 wystąpi też gościnnie Kamilla Baar, czyli Hana Goldberg z NA DOBRE i NA ZŁE.

Mam nadzieję, że ta cała Czerska zniknie z serialu tak samo szybko jak się w nim pojawi.
Wydaje mi się, że już na jakieś sceny A&M możemy liczyć w tym sezonie... myślę, że to będzie taki sezon, gdzie oni raz będą razem, raz nie, albo ich relacja będzie polegać tylko i wyłącznie na przyjaźni i lądowaniu w łóżku. To jest całkiem prawdopodobne...

Co do Kamilli Baar, to ogrooomnie się cieszę! Szkoda, że to będzie postać jedno-odcinkowa :(
Bardzo chętnie zamieniłabym ją z panną Dereszowską, ponieważ Ania Dereszowska to ostatnio wszędzie gra czarne charaktery i się wtrąca tam gdzie nie powinna!!! :D Wiadomo, to tylko aktorka, no ale po co ją wpychają, żeby psuła relacje w związkach? Mało to innych polskich aktorek jest? Również mam nadzieję, że równie szybko zniknie, jak i się pojawi.