Autor Wątek: EURO 2012  (Przeczytany 47772 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Alden

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 755
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 01, 2012, 14:22:04 »
To wyjście, o którym ja wspominałem stosuje się głównie gdy drużyna już np. po kwalifikacjach czy na góra kilka m-cy przed danym turniejem się wycofa. Bo w 6 dni nie da się przygotować do takiego turnieju - trzeba by ściągać sztab fizjoterapeutów, psychologów, ćwiczyć i to dużo różne momenty gry, scenariusze zachowań...Masa jest tego.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 01, 2012, 19:05:29 »
Ogólnie to cieszę się, że będzie Euro - fajnie będzie usiąść z chipsami i piwem, tudzież colą i pokibicować.
Szczerze mówiąc to nie wiem czy wygrają, ale szanse jakieś zawsze są ;)

Ale ja nie o tym.
Póki co się nie cieszę - bo wszędzie, gdzie się nie pójdzie - Euro, Euro, Euro - w serialach, w reklamach... Jeszcze się nie zaczęło, a już go wszędzie pełno :P
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Pat Mariah

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 06, 2012, 20:46:06 »
Całe Euro 2012 mnie osobiście PRZE-RA-ŻA!
To co się dzieje w Poznaniu przed piątkowym meczem, to jest jakieś istne szaleństwo! Szaleństwo, w - niestety - negatywnym znaczeniu....
Mam już dosyć, bo jeszcze się nie zaczęło, a już jakieś cuda się wyrabiają :D

Ale generalnie, to fajnie, że takie coś się dzieje. Może i nie lubię piłki nożnej, ale jakieś fragmenty meczu na pewno obejrzę, toż to byłby grzech nie obejrzeć! :D Ale na piątkowy mecz Polski mam zacny plan - idę na basen, bo na pewno będą pustki przez to ważne wydarzenie  :th_0girl_dance: Ale później nadrobię jakieś fragmenty, nie ma co :D

Praktycznie każde auto ma u mnie po dwie chorągiewki Polski.. niby fajnie, ale ilościowo - przesada :D

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 06, 2012, 22:23:14 »
Właśnie, Pat nie zazdroszczę! ;)
W takich momentach cieszę się, że mieszkam na zadupiu i nie ma takiego szału z euro. :P
Jeśli chodzi o chorągiewki, to u mnie też mają założone + w Kauflandzie sprzedają takie "pokrowce" na lusterka z flagą Polski. Szaleni!
Jestem bierna w tym wszystkim, o co tutaj w ogóle chodzi... Nanana.

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 06, 2012, 23:13:29 »
A mnie się to strasznie podoba :)
To całe zamieszanie, flagi na samochody, flagi na lusterka, gadżety, strefy kibica - jestem w kibicowskim raju :D Najchętniej wykupiłabym wszystkie gadżeciory ze sklepów, nakręca mnie takie coś :D


I wow, to już za 2 dni. Fajnie! ;D

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 06, 2012, 23:27:48 »
I wow, to już za 2 dni. Fajnie! ;D
Jeszcze niedawno był miesiąc. :D Myślałam, że to wolniej zleci, a tu proszę... TO JUŻ W PIĄTEK! <3 Nie mogę się doczekać, naprawdę.

A ten cały szał mi się podoba, czego ukrywać nie będę. Co prawda u mnie w mieście aż tak nie szaleją, ale widziałam dość dużo osób z pokrowcami na lusterka samochodowe+ flagi powywieszane w oknach. ;D EURO nie jest aż tak często, w Polsce pierwszy raz, to szał jest zrozumiały. :)

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 06, 2012, 23:37:24 »
A co mi tam - sprezentowano mi pokrowce na lusterka więc też sobie założyłam.
Fajnie to wygląda, czarne auto i takie biało-czerwone lusterka :D ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 07, 2012, 00:17:24 »
Już jutro zaczyna się Euro! Szczerze, nie wierze że tak szybko zleciało, jak pamiętam zawsze w wiadomościach sportowych mówiono, że pozostało 624 dni, a teraz? Tylko doba dzieli Nas od pięknych wrażeń!  smilie_girl_149
Na kibicowanie jestem gotowa, tylko nie wiem jak moje nerwy, zobaczymy jacy sędziowie wtedy pogadamy!  smilie_girl_101

Hm, mam dziwne przeczucie przed spotkaniem z Grecją, że może być remis w postaci 0-0 lub 1-1.. Mam nadzieje, że Nasze trio 'niemieckie' postara się o piękne bramki, i co najważniejsze zwycięskie bramki!
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 07, 2012, 09:15:44 »
Mam nadzieję, że przez calutki miesiąc dzień w dzień nie będą "bębnić" w radio i tv o euro, bo momentami nie da się tego słuchać. :P
Jutro jest mecz, to niech gadają, grają etc. Ale nie tydzień przed, bo już mnie to nudzi. ;D
Ohh, niedobra ja.

Offline karolina0255

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 79
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 07, 2012, 10:01:05 »
Kocham piłkę nożną i z przyjemnością będe oglądać jutrzejszy mecz Polska-Grecja. Jedyne co mnie denerwuje to ciągłe gadanie o tym w tv i radiu... Ciekawa jestem jak spiszą się nasi. Jestem totalnie za Hiszpanią, bo nie oszukujmy się nawet gdybyśmy doszli gdzieś dalej to i tak myślę, że byśmy prędzej czy później odpadli. Kurcze martwi mnie to, że na Euro nie będzie Puyola i Villi... Ale mimo wszystko będe oglądać.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:53:06 »
Dałam się ponieść ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 07, 2012, 11:57:08 »
Eee, Maleńka! :D U Ciebie to wygląda całkiem nieźle! ;)

Ja pewnie też będę oglądać jutrzejszy mecz z czystej ciekawości, no! ;D

Offline Sylwia

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Kobieta
  • #siatkówka
    • Siatkówka najpiękniejszym sportem
  • Wyróżnienia:
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 07, 2012, 12:05:28 »
Ja o 17.30 oglądam LŚ, a w przerwach będę oglądać Euro, no i oczywiście jak nasi pokonają Kanadę 3:0, to też będę kontynuować oglądanie nożnej. Też z czystej ciekawości :)

Nie wiem jak Wy, ale ja już mam dość tego Euro, wszędzie o tym huczą, aż boję się co będzie jutro. Byle do 1 lipca. :)

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 07, 2012, 12:11:17 »
Może wielką fanką piłki nożnej nie jestem, ale coś tam na pewno obejrzę.
Jak ktoś już wspomniał mnie też to przeraża niby nie mieszkam w wielkim mieście, ale to co widzę jest naprawdę zadziwiające.  Na jakie auto bym nie spojrzała jest flaga. Praktycznie w każdym sklepie wisi motyw biało-czerwony. No ja nie wiem jakieś szaleństwo :th_0girl_impossible: Nie mówię takim rzeczą nie, ale to już jest lekka przesada. Ja osobiście mam już troszeczkę dość. Jeszcze jak zobaczyłam u mojego taty wielki plakat z rozgrywkami co się piszę wyniki i przykleja flagi to naprawdę :P :P

Offline Anuszia

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 335
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: EURO 2012
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 07, 2012, 12:14:13 »
Mam nadzieję, że przez calutki miesiąc dzień w dzień nie będą "bębnić" w radio i tv o euro, bo momentami nie da się tego słuchać. :P
Jutro jest mecz, to niech gadają, grają etc. Ale nie tydzień przed, bo już mnie to nudzi. ;D
Ohh, niedobra ja.
Haha, marzenia. ;P będą pewnie 24h na dobę o tym gadać, jak już przez rok tyle trąbią to teraz będzie jeszcze gorzej ;P

Ale jutrzejszy mecz też obejrzę, z ciekawości. Chociaż takie rozgrywki państwo - państwo to jest mogę obejrzeć, nie znoszę natomiast klub-klub, nigdy nie wiem kto jest skąd i w ogóle nie ogarniam co to za różnica, być za Bayernem, Juventusem czy Realem Madryt. ;P
Czas nie leczy ran.
To my w swych czynach uzdrawiamy
Nasze chore dusze,
Dzieci naszych lęków.
W Tobie tonę i
Zapominam.

music!