Autor Wątek: Bitwa na głosy  (Przeczytany 6784 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Bitwa na głosy
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 15, 2012, 23:20:17 »
Mnie wystarczy jak zobaczyłam relacje z castingu do zespołu Juli i jak się dziewczynka, może jedenastoletnia, nią zachwycała - że to miłość największa, uwielbienie etc. Pomyślałam, że to straszne, ale przecież takich jest multum i jak tylko mają coś na karcie...
No ale cóż, takie prawa programu, kto głosuje ten zapewnia zespołowi awans...trudno. Szkoda, ale trudno.

U Zielińskiej denerwuje mnie najbardziej to, że nagle jest wielkim znawcą. Już wolałam, kiedy gadała o pierdołach...że jej się układ podobał czy kolory strojów. Błagam, niech ona nie mówi kto jak śpiewa...czysto - nieczysto, nisko za wysoko, bo we mnie się gotuje :P

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Bitwa na głosy
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 23, 2012, 13:00:07 »
Dowiedziałam się, że Gawliński odpadł i mało z fotela nie spadłam. Co za niesprawiedliwość! Nie zamierzam jakoś specjalnie rozpaczać, ale trochę to jednak nie fair, że w pierwszy odcinku programu, odpadła osoba, która, moim zdaniem, była jednym z najlepszych wokalistów. Nie oglądałam programu, ale kawałek wystĘpu jego zespołu akurat widziałam i całkiem fajnie im to wyszło.

W dziejszych czasach wszystko jest możliwe, więc nie zdziwie się jeśli w następnym odcinku odpadnie Beata Kozidrach, chociaż ja uważam, że powinna wygrać.

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Bitwa na głosy
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 26, 2012, 00:49:17 »
Robert odpadł, bo za bardzo odstawał od innych a Jego fani wolą chodzić na Jego koncerty i kupować płyty niż wysyłać smsy w jakimś programie. Był za bardzo rockowy, za mało rozrywkowy, był inny. Podzielił los Cugowskiego z pierwszej edycji.
Ale jak tradycja nakazuje uchowa się jakiś stary, jary wokalista z zespołem swym. To nawet medialnie jest trendy :P Był Kupicha kontra Dudziak, Bednarek kontra Rynkowski...to teraz będzie pewnie Farna (o żeby)/ Jula (o Jezusie) kontra pewnie Piasek ( ma większe szanse niż Kozidrak w tym pożal się Boże wyścigu i robi bardziej przyziemną, popową muzę...i tyle gdybania :p). Ot i cała tajemnica tego show. Zakłady już pozbierałam :P
I niech ktoś w końcu w tym kraju umożliwi Monice Urlik nagranie płyty, singla, zrobienia czegokolwiek. Wokalny fenomen, a musi się tułać po programach takich czy innych maści. Wstyd!!!!!!!!!!! Kiedy nawet Mandaryna miała swoją szansę...



Pisałam dłużej o Monice, coverach, Kings of Leon, ale skasowało mi, poddaję się, no trudno..szkoda życia na szereg powtórek :P Trudno :P 

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Bitwa na głosy
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 29, 2012, 22:18:50 »
No i się sprawdziło - Beata odpadła. Cóż mam powiedzieć - szkoda. Liczyłam, że zagości w programie na dłużej, bo nie ukrywam, że była jedną z dwóch osób, dla których widziałam jakikolwiek sens oglądania tego show, ale trudno - wychodzi na to, że sobotnie wieczory mam wolne  <jezyk> Nie widziałam występu jej drużyny, nie wiem czy rzeczywiście wypadła słabo, czy też nie.


"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Bitwa na głosy
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 30, 2012, 18:54:18 »
Cóż, jestem kilka dych do przodu. I cóż, pewnie teraz czas na Piaska albo tam na tych z Olsztyna, skoro Rubik tak daleko zaszedł.
Sam program jest nudny. Dobierany repertuar nie jakiś tam super. Choreografia to już całkiem poszła spać (Nie wiem czy ktoś pamięta jeszcze zespół Nataszy Urbańskiej i jego cudowne pomysły na układy, na stroje?!?).
Zielińska mnie drażni, owszem, ale chyba nie tak bardzo jak Popielewicz.
Tęsknię za I edycją, mówiłam już?
I mam nadzieję, że 4 już nie będzie :P

Offline Fanta

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 57
  • Płeć: Kobieta
  • Cuando me enamoro <3
Odp: Bitwa na głosy
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 02, 2012, 21:02:17 »
Ogólnie to jestem rozczarowana tą całą Bitwa! Dlaczego odpadają najlepsze ogniwa??

Robert? Jego drużyna zaśpiewała najlepiej.. Ale podzielam zdanie Jean. Robert ma prawdziwych fanów, którzy nie ingerują w jego życie telewizyjne.. Wolą posłuchać go na żywo.

A Beata? Też całkiem nieźle sobie radziła.. Aa tu o masz.. Sami najfajniejsi odpadają!
Jak dla mnie Tomson i Baron ( czy jak im tak) powinni odpaść na samym początku. A za nimi Liber.

Ehh.. Kaśka Zielińska jestem teraz wszędzie. Dosłownie. Czasami to już po prostu irytuje.
'- Jestem w Tobie coraz bardziej zakochany
- Ja w Tobie też
- Dlaczego?
- Bo kiedy się zakocham, czas staje w miejscu'

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Bitwa na głosy
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 07, 2012, 18:07:52 »
Wcześniejszych edycji nie oglądałam, ale ostatnio coś mnie wzięło i włączyłam. Ogólnie program trochę nudny, ale da się znieść :P
Ogromną sympatią darzę Andrzeja Piasecznego, w sumie sama nie wiem dlaczego. Chyba najbardziej urzeka mnie jego skromność, choć ostatnio w telewizji go coraz więcej. A jego piosenki niby takie zwykłe, a jednak coś w sobie mają, facet ma nieziemski głos. Bardzo mi się podoba jak śpiewa. ;)
Występ jego drużyny z ostatniego odcinka rewelacja!

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Bitwa na głosy
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 08, 2012, 09:43:34 »
Ja tam Piaska akurat przyswajam zawsze i w każdej ilości :P
I cóż, chłopaki z Afromental odpadli i nawet Urlik nie pomogła. Szkoda, ja tego zespołu lubiłam słuchać (chyba przede wszystkim ze względu na Monikę :P ale jednak).
Jestem ciekawa, kto wygra tę edycję, bo pierwsza trójka teraz wygląda dość ciekawie :P

Offline Nareli

  • Naćpana marzeniami
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 439
  • Płeć: Kobieta
  • "Nie potrzebuje marzeń, jestem spełniona" D.O.
Odp: Bitwa na głosy
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 09, 2012, 15:54:51 »
Kto wygrać może? Jula <hahaha> Zwykle wygrywają ci, którzy sami nic nie potrafią  <haha>

Ja przestałam totalnie oglądać ten program, daje sobie z nim spokój, bo odpadły wszystkie zespoły, które były warte obejrzenia. Kibicowałam właśnie Beacie, Gawlińskiemu i chłopakom z Afromental - wszyscy, niestety, odpadli... do tego Zielińska, której mądrości nie idzie słuchać... dno  <herbatka>

"Zostałam aktorką, żeby zrozumieć, dlaczego ludzie robią i mówią pewne rzeczy." D.O.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Bitwa na głosy
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 09, 2012, 16:00:01 »
Ale to ja nie rozumiem...wszyscy tutaj piszecie o osobach, którzy stoją na czele zespołów- im kibicujecie, z ich wykonań się cieszycie, smuci Was ich przegrana. A to nie jest ten program, co dany artysta przygotowuje kilkunastoosobową grupę i to oni wykonują utwór? Czy jak to jest?

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Bitwa na głosy
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 09, 2012, 19:35:30 »
Kibicujemy zespołom (szefowie zespołów czyli ich trenerzy rzadko śpiewają, więc trudno ich samych tutaj oceniać). Wymieniamy szefów, żeby sobie uprościć (nie pisać, że odpadł zespół Juli, odpadła Warszawa itd.).
Oczywiście mamy swoje sympatie, podobnie jak mają głosujący, którzy decydują kto odchodzi i raczej z obiektywizmem ma to mało wspólnego. Ja na przykład darzyłam sympatią trójkę i im kibicowałam od początku, zanim jeszcze się program na dobre nie zaczął, ale to nie znaczy, że inne zespoły w międzyczasie nie zdobyły mojego uznania. Werdykt widzów ( zwykle bardzo młodych) jest czasami bezlitosny i to wszystko. Rasowy wokalista typu Gawlińskiego nie ma szans na bycie dłużej niż dwa odcinki.
Można też poddać w wątpliwość fakt, że często na szefów zespołów wybierane są osoby ("gwiazdy"), które same dopiero zaczynają swoją wokalną karierę. Jak więc mogą uczyć i czego mogą uczyć tych 16 biedaków? Chyba jedynie obycia scenicznego... <cwaniak>