Autor Wątek: Pozostali bohaterowie  (Przeczytany 5948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 29, 2012, 20:35:07 »
Ja tam sobie już go sparowałam z Sylwią! Mimo, iż nie wiem czy się przyjaźnią, czy coś, ale wizualnie bardzo fajnie by razem wyglądali! Ona taka troszkę lekko pozytywnie postrzelona, on wydaje być się taki odpowiedzialny i opiekuńczy!  <serce> Z pewnością Sylwia nie zginęłaby z takim partnerem!  <rumieniec>
I znowu się z Tobą zgadzam ;D
Nie pomyślałam o tym, ale masz rację, pasowaliby do siebie idealnie ;) Uzupełnialiby się :D

W serialu pojawi się jeszcze Agnieszka Więdłocha. Zastanawia mnie jaka będzie jej rola. Może to jakaś dziewczyna Maksa? A może zaprzyjaźni się z Alą?
Obejrzałabym już sobie 2 odcinek <haha>

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 29, 2012, 20:41:49 »
Jak zobaczyłam Piotra w tej scenie z dzieckiem nie mogłam go nie polubić, o!  <zauroczony> 
Rozczulił mnie ten widok! Ogólnie mam słabość do facetów, którzy potrafią tak czule zajmować się dziećmi!  <serduszko> Wydaje mi się (chyba już gdzieś o tym pisałam  <haha>)
Chyba pisałaś już w dziale o PM.  <haha> Ale nie macie rację tak słodko wyglądał, że achh!

Oj będzie, będzie. Ale ja jednak myślę, że wybierze Maksa.  A Piotrek może być z Więdłocha.  :D Zresztą zobaczymy jak to się wszystko potoczy. 



Też mogliby znaleźć mu jakąś fajną partnerkę, nie chcę patrzeć jak Ala wybiera Maksa, a on taki niepocieszony.  <haha>
Ja tam sobie już go sparowałam z Sylwią! Mimo, iż nie wiem czy się przyjaźnią, czy coś, ale wizualnie bardzo fajnie by razem wyglądali! Ona taka troszkę lekko pozytywnie postrzelona, on wydaje być się taki odpowiedzialny i opiekuńczy!  <serce> Z pewnością Sylwia nie zginęłaby z takim partnerem!  <rumieniec>
Spoiler
Hmmm a czasami Sylwia w tym "zwiastunie" nie całowała się z Wojciechem Zielińskim?

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 29, 2012, 20:49:51 »
Dokładnie tak! Uzupełnialiby się na każdym kroku!  <wstydnis>

Z tego co zdążyłam wyczytać to Beata jest córką Leona i robi specjalizację z anestezjologi.

Krótka informacja o Krzysztofie, a raczej o tym co kiedyś łączyło go, albo i nie łączyło z Elżbietą.
Cytuj
Poznał też Elżbietę, jego przyjaciółkę, ale nie darzył jej szczególną sympatią. Symbioza trwała do 1981 roku, kiedy Polskę ogarnęła fala protestów. Krzysztof do polityki się nie mieszał, za to jego przyjaciele jak najbardziej. Zwłaszcza Elżbieta. Wzięła udział w strajku w WOSP, skąd 30 listopada usunęło ją wraz z innymi protestującymi ZOMO. Groziło jej relegowanie z uczelni. Leon napisał wtedy list otwarty w jej obronie, pod którym zbierał podpisy. Kiedy Krzysztof się o tym dowiedział, przestraszył się, że zostanie mu zabrane sTYPEndium. Załatwił sobie zwolnienie i położył do szpitala zakaźnego. Wyszedł, kiedy już było po wszystkim. Elżbieta została na Akademii. Po jakimś czasie przyjaciółka odkryła podstęp. Krzysztof wymusił na niej obietnicę, że nie powie o tym Leonowi. Elżbieta dała mu słowo. Nikt się nie dowie, ale niech Krzysztof nie pokazuje jej się na oczy. Tuż po studiach Elżbieta wyemigrowała, co Krzysztof przyjął z ulgą.
Czyli to nie była miłość! Przynajmniej z tej informacji nic takiego nie wynika.

Obejrzałabym już sobie 2 odcinek <haha>
2 i 3 i 4, ogólnie obejrzałabym całą serię za jednym zamachem!  <zauroczony> Chyba żaden serial od czasów MM mnie tak nie wciągną, może troszeczkę PA, ale jednak Lekarze - to jest to! <serduszko>

Spoiler
Hmmm a czasami Sylwia w tym "zwiastunie" nie całowała się z Wojciechem Zielińskim?
Spoiler
Całować się zawsze może, ale to nie znaczy, że z nim będzie.
  <haha>

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 29, 2012, 20:56:28 »
My + Kiki zapewne  <haha>
Yes, of course! :D

Klaudia, piąteczka z Sylwią i Piotrem, bo ja już dawno uknułam sobie wizję (ostatnio nic innego poza testami na prawko chyba nie robię ;D), że oni będą razem. Na pierwszy rzut oka pasowaliby do siebie i wizualnie, i charakterologicznie.

Jestem bardzo, bardzo ciekawa postaci granej przez Agę Więdłochę! Chyba już ją lubię, chociaż nawet jeszcze nie poznałam :D

Czyli to nie była miłość! Przynajmniej z tej informacji nic takiego nie wynika.
E tam, nie była. Ale MOŻE być <haha>
Nie psuj mi pięknej wizji, Klaudia! O, może on pojedzie przepraszać Alicję i błagać ją o wybaczenie, a tu... Bum! Dawna znajomość przerodzi się w uczucie!
Tak, tak, wiem, powinnam się leczyć :D
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Jullcia

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 339
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 29, 2012, 21:00:09 »
No, ale z jednej strony fajnie by było gdyby połączyli Sylwie i Piotrka.

Czyli jednak nie mamy co węszyć czy ją zranił bo z nią nie wyjechał itp. Ale i tak coś w tym jest.  ;)

Spoiler
Hmmm a czasami Sylwia w tym "zwiastunie" nie całowała się z Wojciechem Zielińskim?
Spoiler
Całować się zawsze może, ale to nie znaczy, że z nim będzie.
  <haha>
Spoiler
W sumie takie podejście też można mieć.Ty to masz zawsze jakieś wytłumaczenie.  <hahaha>Ale ja jednak myślę(chociaż nie chcę, żeby tak było), że między nimi coś będzie.

No ba najlepiej cały sezon za jednym zamachem.  <zauroczony> Bo nie chcę mi się czekać do poniedziałku na kolejny odcinek. Chciałabym go teraz i zaraz  <slucha>

Czyli to nie była miłość! Przynajmniej z tej informacji nic takiego nie wynika.
E tam, nie była. Ale MOŻE być <haha>
Nie psuj mi pięknej wizji, Klaudia! O, może on pojedzie przepraszać Alicję i błagać ją o wybaczenie, a tu... Bum! Dawna znajomość przerodzi się w uczucie!
Tak, tak, wiem, powinnam się leczyć :D
E tam zaraz leczyć.  <haha> Bardzo ładna wizja, bardzo mi się podoba.

My + Kiki zapewne  <haha>
Yes, of course! :D
+ Ja  :D

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 29, 2012, 21:00:49 »
Jestem bardzo, bardzo ciekawa postaci granej przez Agę Więdłochę! Chyba już ją lubię, chociaż nawet jeszcze nie poznałam :D
Ja tak samo! Myślę, że ta postać przypadnie nam do gustu. Niezależnie jaka będzie. ;D

A byłam pewna, że chodzi o zranione serce Eli, hmm...

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 29, 2012, 21:05:11 »
Kiki, heeeeeeeeloooooooł... powinnyśmy się leczyć!  <haha>

Jestem bardzo, bardzo ciekawa postaci granej przez Agę Więdłochę! Chyba już ją lubię, chociaż nawet jeszcze nie poznałam :D
Nie wiem czy polubię jej postać, mam nadzieję, że nie będzie nadętą córeczką tatusia, myślącą, że jak ma ojca wysoko postawionego to jej wszystko wolno, ale jednak fajnie, że Agnieszka również jest w obsadzie! Ubóstwiam Jej urodę!  <rumieniec>

Czyli to nie była miłość! Przynajmniej z tej informacji nic takiego nie wynika.
E tam, nie była. Ale MOŻE być <haha>
Nie mam nic przeciwko temu, żeby połączyło ich uczucie! Ba! Nawet bardzo bym sobie tego życzyła, Ela zasługuje na kogoś fajnego, przy kim będzie mogła się taaaak ładnie uśmiechać!  <serce> I nie obraziłabym się gdyby tą osobą był właśnie Krzysiek, przecież od razu dostrzegł, że Jej syn ma po niej uśmiech.  <haha>

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 29, 2012, 21:17:04 »
Skoro w młodości Krzysztof nie chciał Eli to niech to teraz nadrabia! :D
Alicję niech zostawi dla Maksa, a on niech się bierze za panią dyrektor :) Zdecydowanie bardziej by do niego pasowała ;)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Pozostali bohaterowie
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 02, 2012, 21:32:01 »
Kocham Elżbietę, Maksa, uwielbiam Alicję, lubię Leona...ale ostatnimi czasy stwierdziłam, że często pomijaną postacią jest...Jivan! A to przecież świetny facet ;) Bardzo ciepły, otwarty, pozytywny bohater, to nie ulega wątpliwości, że swoją "normalnością" i otwartością wprowadza dużo dobrego do serialu. Poza tym jest oddanym przyjacielem, a jego ciche kibicowanie Maksowi w zdobywaniu Alicji...rewelacja :D Bardzo miło wspominam sceny w jego mieszkaniu, z żoną i dziećmi. Nie dziwię się Alicji, że zazdrości mu tego domu, tej rodziny :) Dobrze, że wśród tych wszystkich postaci, mających stale jakieś problemy, niepowodzenia, on jeden jest taki szczęśliwy i spełniony.

Za to Piotr jest dla mnie...dziwny. Na początku myślałam, że go polubię, w końcu Szymon Bobrowski wciela się zwykle w fajne postaci, a tymczasem Piotr jest taki nijaki jak dla mnie. Kompletnie nie wyobrażam go sobie, jako ewentualnego partnera którejkolwiek z kobiet w tym serialu, a Alicji to już w ogóle. Jest bohaterem pozbawionym takiego prawdziwego charakteru. Może to wina tej tajemniczej sprawy, pamiętacie pewnie, co wyjechał do Warszawy, a Alicji powiedział, że kiedyś jej o tym opowie...