Autor Wątek: Scrubs / Hoży doktorzy  (Przeczytany 2209 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Caliente

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Wyróżnienia:
Scrubs / Hoży doktorzy
« dnia: Sierpień 17, 2012, 21:27:39 »
Serial opowiada historie kilku pracowników Szpitala Świętego Serca: marzyciela Dra Johna "JD" Doriana, neurotycznej Dr Elliot Reid, aroganckiego Dra Perry'ego Coxa, chirurga z "kompleksem boga" - Chrisa Turka, wszystkim rozkazującej pielęgniarki Carli Espinosy i woźnego, którego głównym zajęciem jest torturowanie JD. W tym surrealistycznym serialu absurdalny humor miesza się z tragedią w wielu kwestiach.





Oglądacie? :) Ja się wciągnęłam od szóstego sezonu na Comedy Central i jestem absolutnie zakochana. Humor tego serialu i jego urok do mnie przemawiają, a dr Cox i jego żona Jordan -  smilie_girl_301 Są cudowni!

Poza tym, twórcy tego serialu to również twórcy mojego ukochanego Cougar Town. Oglądanie tych dwóch seriali jednocześnie to podwójna zabawa w wyszukiwanie nawiązań, wspólnych wątków czy nawet postaci. Polecam! ;)
Każdy budował swoje życie albo je niszczył zgodnie z zasadami, które sam sobie narzucił. Albo które odrzucał.
Dla nikogo nie było ratunku.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Scrubs / Hoży doktorzy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 17, 2012, 23:11:40 »
Mega serial!
Dr Cox i jego docinki wymiatają ;)
Oglądałam starsze odcinki, więc nie pamiętam dokładnie, aczkolwiek pamiętam, że często pękałam ze śmiechu ;)
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Caliente

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Wyróżnienia:
Odp: Scrubs / Hoży doktorzy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 18, 2012, 17:45:24 »
Jeszcze Cieć jest wspaniały :D Nikt nie wie kim jest, co robi, skąd się wziął... i wszyscy go szanują, ewentualnie się go boją. Rewelacja :D
Każdy budował swoje życie albo je niszczył zgodnie z zasadami, które sam sobie narzucił. Albo które odrzucał.
Dla nikogo nie było ratunku.

Offline Maleńka

  • Przyjaciel Forum
  • *****
  • Wiadomości: 2304
  • Płeć: Kobieta
  • Don't be afraid!
  • Wyróżnienia:
Odp: Scrubs / Hoży doktorzy
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 18, 2012, 21:33:17 »
Ja do tego uwielbiałam tę blondynkę :d
Nie przeglądaj forum anonimowo :) Dołącz do nas, zarejestruj się już dziś ;) Zapraszamy <komputer>

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Scrubs / Hoży doktorzy
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2013, 15:18:30 »
Wątek nie cieszy się zainteresowaniem, więc zostaje przeniesiony do archiwum. Jeżeli znalazłyby się chętne osoby do dyskusji to proszę do nas pisać. ;)