Autor Wątek: Ogólnie o naszym dziale  (Przeczytany 27647 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 28, 2012, 22:36:21 »
Nie rób ze mnie aż takiego potwora! smilie_girl_101

Niczego usuwać nie zamierzam, spokojnie! Mamy po prostu nadzieję, że to usprawni działanie tego działu. Wzięłyśmy też pod uwagę fakt, że jeśli powstanie więcej autonomicznych działów dotyczących innych seriali i w każdym z nich miałby powstawać poddiał ze screenami, zrobiłoby się niepotrzebne zamieszanie i bałagan.

Realizacja tego pomysłu zajmie nam odrobinę czasu, bo chcemy, by temat ze screenami był w miarę uporządkowany. Jednak - cierpliwości! Postaramy się uporać z tym jak najszybciej. smilie_girl_269
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 28, 2012, 22:38:49 »
Nie rób ze mnie aż takiego potwora! smilie_girl_101
Już i tak siejesz postarch na forum, poczynając od MG  :laie_67:
Nie no a tak na poważnie to ja żartowałam z tym usuwaniem, żeby potem nie było!  smilie_girl_299

Postaramy się uporać z tym jak najszybciej. smilie_girl_269
Do końca roku powinnyśmy się z tym wyrobić.  :th_girl_haha:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2012, 10:38:31 wysłana przez Klaudia »

Zołza;)

  • Gość
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 28, 2012, 22:39:49 »
Byle w tej dziesięciolatce moje drogie... ;) smilie_girl_299

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 28, 2012, 22:42:53 »
To ja jeszcze z takim pytankiem - kiedy będzie otwarty wątek z grafikami? :)
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 01:49:11 wysłana przez Donia »

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 28, 2012, 23:02:02 »
Doniu, jak sama wiesz, staramy się wszystko robić w miarę sprawnie, jednak tak jak wszyscy poza forum mamy jeszcze swoje życie prywatne, rodzinę, szkołę/pracę, problemy. I tak przez ostatnie dni spędziłyśmy tutaj sporo czasu zajmując się usprawnianiem forum. O wątku z grafikami jak najbardziej pamiętamy, mamy to na uwadze i poczyniłyśmy już pewne kroki, by jego sprawę rozwiązać do końca. Przepraszamy za opóźnienia, ale po prostu nie jesteśmy w stanie z wszystkim nadążyć, szczególnie teraz, kiedy forum się rozrasta i potrzebuje dużego nakładu pracy. Zależy nam jednak na uporządkowaniu tego wątku, by nam wszystkim wygodnie się z niego korzystało. Prosimy jeszcze o moment cierpliwości, a obiecujemy, że będziemy się starać uruchomić ten temat jak najszybciej, w końcu lepiej zrobić coś wolniej, a dobrze - nie byle jak. ;)
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 28, 2012, 23:13:36 »
Dla mnie to żaden problem, ze on jeszcze nie jest otwarty, naprawdę. Tak tylko pytałam, z czystej ciekawości. I tak, na chwilę obecną, nie mam możliwości zrobienia grafik... :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2012, 23:44:41 wysłana przez Donia »

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 28, 2012, 23:30:37 »
To cieszymy się, że brak otwartego wątku z grafikami nie stwarza problemu.  smilie_girl_253 Postaramy się to wszystko ogarnąć jak najszybciej, ale teraz musicie obejść się bez wstawiania prac! Myślimy, że ten temat jak i temat screenów został zakończony, więc zapraszamy do dyskusji w dziale jak i na całym forum!  :th_0girl_dance:

Offline Inka

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 158
  • Płeć: Kobieta
  • Rizzoli& Isles, NCIS, CSI:NY, Lekarze ?
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 29, 2012, 18:53:43 »
Dziewczyny, spokojnie, nie pali się.  :th_0girl_dance: My na wątek z grafiką spokojnie możemy poczekać.
A forum staje się coraz lepsze. Oby tak dalej.   :clapping:

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 31, 2012, 23:33:19 »
Co sądzicie o tym, żeby założyć wątek dotyczący Artura? Jako, że wrócił to wydaje mi się, że będzie pojawiał się dość często - jakby nie było, Kulczycki od zawsze był jedną z najważniejszych postaci w serialu, także myślę, że swój wątek mieć powinien. :)

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 31, 2012, 23:43:05 »
Doniu, może na razie rozwińmy dyskusję na temat jego postaci w wątku Postacie drugoplanowe i epizodyczne, z racji tego, że dział na dzień dzisiejszy świeci pustkami nie widzę konieczności zakładania kolejnego wątku, mam nadzieję, że po wakacjach kiedy to serial ponownie wróci na antenę założy się oddzielny wątek Arturowi, Kindze, bo bądź co bądź to jedni z głównych bohaterów, ale jak mówię o tym pomyślałabym dopiero po wakacjach.  smilie_girl_253 Chociaż jeżeli większość jest za tym, żeby utworzyć dyskusję i będzie dbała o ten wątek to można spróbować, to zależy tylko i wyłącznie od Waszych chęci i Waszego zapału.  smilie_girl_120

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 31, 2012, 23:51:02 »
Doniu, może na razie rozwińmy dyskusję na temat jego postaci w wątku Postacie drugoplanowe i epizodyczne
Chciałam tam napisać, tyle, że ostatni post w tym wątku jest mój, a postów pod swoimi postami pisać nie można. :P

Jak już, Klaudia, zauważyłaś - dział świeci pustkami... Niestety. Ale co się dziwić, skoro w serialu nic aż tak ciekawego się nie dzieje, ja prawdę mówiąc oglądam z przyzwyczajenia. Mam nadzieję, że po wakacjach scenarzyści wymyślą coś ciekawego i dział będzie tętnił życiem, jak jeszcze kilka tygodni temu na ifilmie. :)

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 05, 2012, 23:19:10 »
Bardzo podoba mi się rozwiązanie sprawy i galerii i grafik, naprawdę. Przede wszystkim jest przejrzyście i nie trzeba przeszukiwać stron żeby coś znaleźć. Brawo, dziewczyny! :)

Tylko... Co będzie ze screenami? Nadal będę odcinkami dodawane w dziale dla nich przeznaczonych czy będzie to inaczej rozwiązane? :)

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 06, 2012, 09:46:09 »
(...) postanowiłyśmy, że screeny najlepiej będzie zbić w jeden temat, natomiast galerię pozostawimy jako odrębny wątek (...)
Doniu, wiem, że od tego posta minęło trochę czasu, jednak sprawę screenów cały czas mamy na uwadze! Po prostu zrealizowanie tego pomysłu jest dość czasochłonne, ale ponieważ dziś z Klaudią mamy trochę wolnego czasu, mamy nadzieję, że się z tym w końcu uporamy. ;)
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 06, 2012, 11:02:51 »
Aj, zapomniałam o tym poście. Myślę, że zbicie screenów w jeden temat na pewno będzie lepszym wyjściem niż dział dla screenów, w którym zapewne byłoby kilkadziesiąt tematów z odcinkami, co już kiedyś mówiłam. :) Cieszy mnie, że tak dbacie o ten kącik, dziewczyny! :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2012, 01:30:26 wysłana przez Donia »

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o naszym dziale
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 07, 2012, 13:48:07 »
Dzięki, staramy się! smilie_girl_269
Choć tak naprawdę to chyba się trochę wcinamy Edi w robotę z tymi rozporządzeniami! smilie_girl_101

Temat screenów od wczoraj cały czas się tworzy, na razie jego próbna wersja. Zajmuje to jednak trochę czasu i mimo szczerych chęci zakończenia prac już wczoraj, nie udało nam się. Mam nadzieję, że dziś, góra jutro temat już się tutaj pojawi. ;)
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.