Autor Wątek: Postacie drugoplanowe i epizodyczne  (Przeczytany 28258 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Postacie drugoplanowe i epizodyczne
« Odpowiedź #135 dnia: Styczeń 13, 2013, 14:43:38 »
Też oglądam w kratkę, ale widziałam scenę, gdzie rozmawiał z Olą, że mu to nie przeszkadza, że nie będzie się wcinał, ale mówił też, że jest pewny, że Grzegorz nic nie czuje do Grażyny... dziwna sytuacja... ja bym się źle czuła na miejscu zarówno Błażeja, jak i Grażyny i Grzegorza.

Offline mindreader

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Wyróżnienia:
Odp: Postacie drugoplanowe i epizodyczne
« Odpowiedź #136 dnia: Styczeń 13, 2013, 18:16:08 »
A ja w zasadzie chciałabym, żeby im wyszło... :) Lubię Grzegorza, lubię Grażynę...

A Aneta i Marek to jeszcze bywają? Gdzieś nie trafiam na nich...

Irytuje mnie Wadlewo. Tak strasznie, strasznie, strasznie... :( Emilka z Bartkiem są słodko-nudni, Śmiałek jest okropny, wątek z Wadlewo-Betlejem... bez komentarza... Ech!

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Postacie drugoplanowe i epizodyczne
« Odpowiedź #137 dnia: Styczeń 16, 2013, 20:41:43 »
A mnie irytuje Kaśka. Jeszcze kiedyś mnie nawet bawił, ale od dłuższego czasu głównie to mnie po prostu denerwuje... Nawiązując do aktualnych wydarzeń w serialu nie wiem jakim cudem Kinga dała się wciągnąć w ten konkurs na menadżera. Jęczenie Kaśki jęczeniem Kaśki, ale ona jako ogarnięta osoba powinna zdawać sobie sprawę, że Kaśka i funkcja menadżera nie idą ze sobą w parze i mu to kulturalnie wytłumaczyć ;) Teraz "wymyślił" sposób na podreperowanie zysków, ale wiadomo jak się ten jego okres próbny zakończy. Boże - Kaśka i menadżer, oszaleli :P

Offline Anula

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
Odp: Postacie drugoplanowe i epizodyczne
« Odpowiedź #138 dnia: Styczeń 16, 2013, 20:53:43 »
Dziewczyny może któraś z Was wie, co to za fryzura, jaką miała Aurelia w 1481 odcinku i jak się ją robi? Bardzo jest mi to potrzebne ;-)
Anula :)

Offline Kiki

  • Administrator Forum
  • *****
  • Wiadomości: 1648
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Postacie drugoplanowe i epizodyczne
« Odpowiedź #139 dnia: Styczeń 24, 2013, 16:56:41 »
Zainteresowałyście mnie tym wątkiem Grażyny i Grzegorza - tak, że aż postanowiłam sobie kilka odcinków nadrobić. Życzę im jak najlepiej! Naprawdę. Myślę, że może im się udać. Jestem oczarowana sceną w sypialni, kiedy Grażyna się rozbiera. Pięknie pokazali jak kobieta po takiej chorobie musi się przełamać, ile ją to kosztuje i jak w takim momencie potrzebuje akceptacji, czułości, zrozumienia. Swoją drogą... Tak wszyscy byli przeciwni temu związkowi, a - jak widać - nie taki diabeł straszny jak go malują.

Przy okazji tego nadrabiania zainteresowałam się też wątkiem ponownego połączenia Olki i Roberta. Ależ się cieszę! <zauroczony>

Dziewczyny może któraś z Was wie, co to za fryzura, jaką miała Aurelia w 1481 odcinku i jak się ją robi? Bardzo jest mi to potrzebne ;-)
Zaczesałabym do tyłu natapirowane włosy, odrobinę polokowała, podpięła kilkoma wsuwkami zawijając kosmyki do środka i myślę, że wyszłoby coś podobnego. :D Wystarczy tylko przy tym podpinaniu pamiętać żeby nie wszystkie kosmyki do końca zawijać - bo wtedy nie zostanie nic na takie luźne puszczenie.
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline mindreader

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Wyróżnienia:
Odp: Postacie drugoplanowe i epizodyczne
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 24, 2013, 17:27:13 »
A mnie irytuje Kaśka. Jeszcze kiedyś mnie nawet bawił, ale od dłuższego czasu głównie to mnie po prostu denerwuje...

Na Opałka... Kaśka to najbardziej irytująca postać, jaką mogli wprowadzić do serialu :D Znaczy.. postać, jak postać, ale ten, co gra... wielkie fuj. Autentycznie nie znoszę i nie wiem, czy istnieje ktoś, kto mnie bardziej denerwuje... nawet Karolak przy nim to pikuś.

Cytuj
Przy okazji tego nadrabiania zainteresowałam się też wątkiem ponownego połączenia Olki i Roberta. Ależ się cieszę! <zauroczony>
Ja też się cieszę. W sumie to miałam przerwę z w oglądaniu, kiedy leciał ich wątek, ale teraz są naprawdę fajni :D

Offline Anula

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
Odp: Postacie drugoplanowe i epizodyczne
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 24, 2013, 20:49:28 »
Dzięki za radę Kiki, wypróbuję to :*
Anula :)

Offline Anula

  • Aneta&Marek
  • *****
  • Wiadomości: 238
  • Płeć: Kobieta
Odp: Postacie drugoplanowe i epizodyczne
« Odpowiedź #142 dnia: Luty 05, 2013, 18:54:45 »
Nie wiem jak Was, ale mnie ta cała Nikola zaczęła zastanawiać. Co ona odwala, olewa Błażeja, po czym rzuca się na Radzia, niszcząc ich przyjaźń, a teraz? Laska musi mieć niezłe mniemanie o sobie, no i full kasy, no bo kto normalny wyrzuca Iphone'a w krzaki?
Anula :)

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Postacie drugoplanowe i epizodyczne
« Odpowiedź #143 dnia: Luty 06, 2013, 11:49:25 »
Ona mnie od początku zastanawia. Myślałam, że ukrywa coś bardziej takiego...nie wiem jak to nazwać, miałam nadzieję, że ukrywa coś o sobie, jakąś taką bardziej skomplikowaną prawdę, ale po streszczeniach i zwiastunach wychodzi, że pewnie po prostu gra na dwa fronty. Albo ma bogatego sponsora, coś te sprawy. I Radek się o tym dowie na tym balu/imprezie czy gdzie on tam wyląduje.

Offline mindreader

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 379
  • Wyróżnienia:
Odp: Postacie drugoplanowe i epizodyczne
« Odpowiedź #144 dnia: Luty 08, 2013, 20:19:04 »
ale po streszczeniach i zwiastunach wychodzi, że pewnie po prostu gra na dwa fronty. Albo ma bogatego sponsora, coś te sprawy. I Radek się o tym dowie na tym balu/imprezie czy gdzie on tam wyląduje.
Może ma bogatego męża w podeszłym wieku? :D

A to takie coś... łeeee :P Też myślałam, że coś ciekawszego jest na rzeczy :P

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Studenci
« Odpowiedź #145 dnia: Marzec 17, 2013, 18:10:08 »
W tym wątku od dłuższego czasu nie ma dyskusji, dlatego też scalam go z wątkiem o pozostałych bohaterach, bo jakby nie było, "Studenci" też nimi są i spokojnie można tam o nich dyskutować. ;)