Autor Wątek: Barwy szczęścia  (Przeczytany 58365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 28, 2012, 22:12:53 »
No Natalia widać że już jest zaślepiona:P ale może już tym razem się czegoś nauczy...

Nie nauczy się Dziewczyna, która w tak młodym wieku była raz z facetem po przejściach, już raczej będzie zawsze takiego szukała/przyciągała. Dlatego odstawiła tego chłopaka, który był tak bardzo w niej zakochany - nie czuła przy nim emocji smilie_girl_356

I jest coraz ciekawsza w  dobieraniu sobie facetów. Łukasz przy Ksawerym to był anioł smilie_girl_356

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 29, 2012, 09:07:30 »
Ja myślę, że tu dużo negatywnych wrażeń tworzy aktorka. Tamta Natalia nawet jak się przy czymś upierała, była jakaś taka bardziej miła, sympatyczna. Obecna sprawia wrażenie mocno niekorzystne, jest bezczelna, wyrachowana i wręcz chamska.

Hubert zaś to po prostu fujara. Fujara, która się obudzi z ręką w nocniku ale może być za późno. Teraz wystarczy tylko, że ta cała jego Pati pójdzie "w długą" z tym mydłkiem Dawidkiem - a pójdzie, to jest pewne - i ja sobie nie wyobrażam np. jak dalej Pati będzie jego menadżerką.
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 29, 2012, 12:49:20 »
Chociaż nie powinnam tak mówić, ale zgadzam się, aktorka jest do kitu. Nawet nie wiem jak się nazywa smilie_girl_308 Ale wygląda ciągle z tym swoim spojrzeniem jakby trzeźwiała od trzech dni. No może to image serialowy, ale wczorajsza scena w Zakrzewiu, na mieście, mnie  w tym utwierdziła. Ja rozumiem, że Ksawery jest mega i po nocy z nim można wyglądać jak etka, ale bez przesady smilie_girl_356

Pati zostanie menedżerką pomimo romansu z Dawidem, raczej musi mieć na kim zarabiać kasę. Biedny Hubert będzie musiał jakoś z tym żyć. Ale co ja mówię...biedny...ma to na własne życzenie. Nie będę go żałować. Jeszcze pamiętam jak potraktował Klarę i jak się rzucał do matki, że ją zaprasza do domu.

Ciekawa jestem jeszcze co będzie z Bogdanem. To wszystko przez to, że pojawiała się konkurencja? Widać deperację. Szkoda mi go, nie dość, że interes pada, to jeszcze dzieci okazują się być dalekie od ideału smilie_girl_356


Barwy szczęścia ? polska opera mydlana emitowana przez telewizję TVP2 od 27 września 2007. Przedstawia życie młodych bohaterów i ich rodzin.

Rzuciło mi się w oczy.
Wikipedia nigdy nie była wiarygodnym źródłem wiedzy. Barszcz nie jest operą mydlaną (proszę sprawdzić hasło: "opera mydlana" w Wikipedii), a jeśli już to nie pierwszą. Już samo to, że ta mądra internetowa encyklopedia podaje, że Barszcz to pierwsza polska opera mydlana a w drugim miejscu pisze, że Emka to opera mydlana a chyba wszyscy wiedzą, który z seriali powstał jako pierwszy? smilie_girl_356

Zołza;)

  • Gość
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 29, 2012, 13:13:29 »
Dlatego niezalecane jest kopiowanie Wikipedii na tym forum- lepiej napisać coś skromniej, ale od siebie. Liczymy tu na kreatywność. :)

Obejrzałam niedawno BSz po dłuższej przerwie i zaskoczyła mnie nowa Natalia- dziwna strasznie. Na początku sądziłam, że zdążyłam się już do "starej" przyzwyczaić, ale to nie to. Ta jest faktycznie jakaś dziwna. :ysz:
Ksawcio mnie denerwuje. Czołowy playboy... no kurcze, żadnej nie przepuści?

A między Patrycją a Dawidem już do czegoś doszło? Hubert sam się o to prosił- to prawda. Dobrze, że teraz Klary samej nie zostawił. Trochę za późno, ale zawsze :)

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 29, 2012, 13:21:49 »
Chociaż nie powinnam tak mówić, ale zgadzam się, aktorka jest do kitu. Nawet nie wiem jak się nazywa smilie_girl_308 Ale wygląda ciągle z tym swoim spojrzeniem jakby trzeźwiała od trzech dni. No może to image serialowy, ale wczorajsza scena w Zakrzewiu, na mieście, mnie  w tym utwierdziła. Ja rozumiem, że Ksawery jest mega i po nocy z nim można wyglądać jak etka, ale bez przesady smilie_girl_356
Powiem tak - tamta poprzednia Natalia miała w sobie taką..... ciężko mi określić.... taką "dziewczęcość", że nawet jak wbrew wszystkim łaziła za Łukaszem to jakoś człowiek ją starał się rozumieć. Ta obecna - nie wiem jak Wam - przyprawia mnie o takie uczucia, że na miejscu jej ojca to bym zdjął pasa i zwyczajnie przyłożył klapa w d....... Normalnie irytuje na max.

Cytuj
Pati zostanie menedżerką pomimo romansu z Dawidem, raczej musi mieć na kim zarabiać kasę. Biedny Hubert będzie musiał jakoś z tym żyć.
No.... ale sytuacja będzie mocno "nie tego". Coraz bardziej podejrzewam, że Patrycja zwyczajnie go wykorzystała - zobaczyła, że chłopak ma talent i jednocześnie daje się sterować, omotała go, że niby "miłość bla-bla-bla", skłóciła z kolegami - po to aby "czesać kasę".

Cytuj
Ciekawa jestem jeszcze co będzie z Bogdanem. To wszystko przez to, że pojawiała się konkurencja? Widać deperację. Szkoda mi go, nie dość, że interes pada, to jeszcze dzieci okazują się być dalekie od ideału smilie_girl_356
No nie tylko konkurencja. Nadziany klient zrobił go - delikatni mówiąc - na szaro, dodatkowo facet zapożyczył się u jakichś "szemranych" ludzi, teraz ta Natalia i jej cyrki - nie zdziwię się jak będzie chciał się zastrzelić czy coś....  ???
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Jean

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2669
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 29, 2012, 20:49:25 »
Mintek - 100% racji smilie_girl_020

Jaaakiii dzisiaj był fajny odcinek, a niby nic takiego się nie działo. Co prawda to Jeleniowej - "jadę", "nie jadę" było zbyt długie i niepotrzebne (no i nie wiem po co teraz Remkowi znaleźli córkę), ale reszta super. Szybko, zgrabnie. No i...zaloty Jaworskiego do Róży i zazdrość Zdzicha :laie_67:
Kurcze, siedziałam i się śmiałam. Po prostu zwyczajnie się śmiałam. Zazdrość Zdzicha jest urocza, ale w sumie spuścić manto Jaworskiemu mógłby smilie_girl_307 Już ludziom dość krwi napsuł. Szkoda, że pokazali tylko to jak się Zdzisio zabiera do spuszczenia tego manta.
Narada wcześniej też była mocna smilie_girl_101
No i nowy znajomy Pyrkowej...bardzo, bardzo mi się podoba. Tyle, że pewnie teraz ona będzie miała muchy w nosie, wzdychać za Borysem i takie tam historie smilie_girl_356
Miny czasem robi takie i mlaska, że zaczynam ja nazywać "barszczową sędziną" smilie_girl_356








Zaczynam łapać wątek gazetowy. To znaczy na razie wiem jedynie tyle, że Piotr zbałamucił Igę,.
Ale ulga, coś wiem smilie_girl_356
Dawidek szybko Patti wyleczył z przeziębienia, nie wiem czy kilka godzin minęło. Kolejna idiotka po Aśce Z.
I Marlena ech..."Ojciec Cię zaprosił na obiad, ojciec to ojciec tamto". Już myślałam, że Kaśka powie, że jej ojciec chce Marlenę adoptować :laie_67:
Tylko Tymonowi się teraz dostanie:)



Scaliłam oba posty w jedną wypowiedź. Na przyszłość w podobnych sytuacjach uprzejmie prosimy o stosowanie opcji modyfikacji.
MG
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2012, 07:10:03 wysłana przez Dodi »

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 31, 2012, 06:30:06 »
Zaczynam łapać wątek gazetowy. To znaczy na razie wiem jedynie tyle, że Piotr zbałamucił Igę,.
Ale ulga, coś wiem smilie_girl_356
Też niby coś łapię - że jakoby Piotrek - oj, przepraszam - PIOTR (zapomniałem, że oni do sebie mówią pełymi imionami) sabotował gazetkę, którą robi Robert, a Martusia się tym gryzie... Cos w ten deseń, nie?
 
Cytuj
Dawidek szybko Patti wyleczył z przeziębienia, nie wiem czy kilka godzin minęło. Kolejna idiotka po Aśce Z.
No kurde, czekałem tylko kiedy się nasz poliglota-podrywacz pojawi w drzwiach :)
Cytuj
I Marlena ech..."Ojciec Cię zaprosił na obiad, ojciec to ojciec tamto". Już myślałam, że Kaśka powie, że jej ojciec chce Marlenę adoptować :laie_67:
Kiedyś w którymś poście pisałem, że Górkowie w zasadzie prowadzą takie schronisko dla zabłąkanych dusz :) Pewnie za niedługo zamieszka tam i Marlena.... :)

Cytuj
Tylko Tymonowi się teraz dostanie:)
Jak zwykle. Niech mu Kaśka wreszcie powie, że woli sukinsynów i drani, niech chłopak wie na czym stoi.
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Zołza;)

  • Gość
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 31, 2012, 07:07:29 »
Bardzo proszę nie umieszczać dwóch swoich postów jeden pod drugim. Istnieje możliwość modyfikowania swoich postów, dlatego też nie ma sensu tworzyć tego rodzaju dyskusji. To prosta droga do spamowania. W przyszłości (po opublikowaniu regulaminu) tego typu posty będą usuwane.
 

Offline Mariatta

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Kobieta
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 31, 2012, 09:29:56 »
Ponieważ nie oglądałam kilku odcinków - powiedzcie jakie miało znaczenie to, że Dawid i Patrycja zabalowali?Tylko impreza w klubie czy doszło już do czegos więcej?

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 31, 2012, 09:36:19 »
Ponieważ nie oglądałam kilku odcinków - powiedzcie jakie miało znaczenie to, że Dawid i Patrycja zabalowali?Tylko impreza w klubie czy doszło już do czegos więcej?
Na razie sa na etapie "podchodów" - z grubsza jest to sytuacja odpowiadająca momentowi gdy oszołomiony Hubert-Anioł napisał dla Pati kawałek pt "Spacer". Czyli niby nic ale coś tam widać na horyzoncie.
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Zołza;)

  • Gość
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 31, 2012, 09:41:12 »
Czyli jeszcze do niczego wielkiego nie doszło? Bo też się zastanawiałam nad tym kiedy wczoraj fragment BSz widziałam. To zreszta chyba kwestia niedługiego czasu- widać, że na siebie lecą...

Offline Mintek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polski faszysta
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 31, 2012, 10:01:05 »
Czyli jeszcze do niczego wielkiego nie doszło? Bo też się zastanawiałam nad tym kiedy wczoraj fragment BSz widziałam. To zreszta chyba kwestia niedługiego czasu- widać, że na siebie lecą...
No ewidentnie lecą. Sam Hubert-Anioł zauważył, że Pati coś nabrała chęci do odwiedzin u D&B. Czyli już wiemy co będzie dalej...  smilie_girl_318
"Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Możesz być lepszy ale gołąb i tak poprzewraca figury, nasra na szachownicę i będzie się cieszył, że wygrał"

Offline Jagna

  • peczu94
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 31, 2012, 18:42:13 »
No i nowy znajomy Pyrkowej...bardzo, bardzo mi się podoba. Tyle, że pewnie teraz ona będzie miała muchy w nosie, wzdychać za Borysem i takie tam historie smilie_girl_356
Miny czasem robi takie i mlaska, że zaczynam ja nazywać "barszczową sędziną" smilie_girl_356

Mi też się Marek bardzo podoba. Nie ma nic z Borysa, który pewny siebie i przebojowy zaskarbia sobie serca wszystkich. No, oczywiście Marek też zdobywa sympatię (w moim wypadku serce już także...  smilie_girl_159), ale w inny sposób. On jest prostym, szczerym i uśmiechniętym człowiekiem. Jest trochę nieporadny w sprawach damsko-męskich, ale tak w tym uroczy, że nie potrafiłam się nie zakochać.  smilie_girl_308 No i jego fizyczność- nie tak oczywista, nie jest świetnie zbudowany i nie ma pięknej twarzy. Jest intrygujący i przyciąga do siebie. Ach...
Cieszę się, że znaleźli Maryśce nowego chłopa.  smilie_girl_014
Kolekcjonujesz swój słoik serc
 i rozrywasz miłość...

Offline El

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1261
  • Płeć: Kobieta
  • zagubiona w czasie...
  • Wyróżnienia:
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 31, 2012, 21:07:34 »
Bardzo dobry odcinek dziś był smilie_girl_269
Dobry, bo sporo emocji wzbudzał. Przede wszystkich złość na Osła 2012. Jean ją zdetronizowała w tym (przyznając to trofeum Natalii :th_girl_haha:), więc czas na inny tytuł - Księżniczka Na Ziarnku Grochu, co to wszystko jej przeszkadza. Jest przy tym wyniosła, złośliwa, niewdzięczna. Oczywiście nie ma takiej drugiej, dla której Ksawcio czekałby na zimnie przed domem. Gromkim śmiechem wybuchłam, gdy mina jej zrzedła jak zobaczyła swoją następczynię :th_girl_haha: "O! Już nie kaja się, już nie płacze po mnie, już nie dręczy mnie, już nie przeprasza mnie? No jak to?!" :laie_67:
Dalej - jakkolwiek Tymon nie powinien insynuować swojego bliskiego z Księżniczką związku, to taki wybuch, pełen arogancji i przesadzonej złości tejże był nie na miejscu. Rozmowa, proszę bardzo, ale spokojna i bez szantażu "grafik tak ustawiaj, żebyśmy się nie widzieli". No ludzie, co to miało być? Profesjonalizm? A kto to robi awanturę dotyczącą prywatnych spraw w pracy, niemal przy świadkach? A fe! :zla: Prawdę mówiąc wycisnęła chłopaka jak cytrynę (biorąc pod uwagę jej kontakty z nim w przeszłości - mówię tu o leku na problemy sercowe i o karierze telewizyjnej, którą on zapoczątkował), a teraz pianę toczy z tak błahego powodu. Mogła mieć pretensję, ale jej reakcja jest nieadekwatna do "przewinienia" ::)

Kolejna sprawa - wścibska Jola. Podziwiam Justynę za spokój, bo mnie już chyba szlag by trafił. Interwencja Jasia, nagabywanie o testy ciążowe, wciskanie Zenusia Norbertowi do opieki (w tym przeszła samą siebie - facet w pracy, ta podrzuca mu dziecko, a sama fiuuu do fryzjera, normalnie padłam jak to usłyszałam :laie_67:) Naprawdę nie zazdroszczę Justynie, a już normalnie współczuję Norbertowi. Aż się boję tylko, aby załamany chłopak z tego wszystkiego nie wyszedł z domu i więcej nie wrócił smilie_girl_305

No i nasza kochana redakcja: jak było do przewidzenia, parę komplementów, uwodzicielski (?) uśmiech i Iga , jak szara, niedoświadczona gąska wpada po uszy. Czyżby dobra koleżanka, a nawet chyba przyjaciółka Marty, nie wiedziała, że ten oto czarujący Piotr to skrzyżowanie lowelasa z farbowanym lisem? Czyżby nie wiedziała, że zdradził Martę, że zrobił dziecko innej, że miał romans z siostrą matki tegoż dziecka, że ją także skrzywdził? Czy do takiego można mieć zaufanie? ::) A nawet jak nie wiedziała, to przecież charakter Piotr ma wymalowany na twarzy, jak mało kto. Jeden rzut oka i wiadomo z kim ma się do czynienia smilie_girl_30
« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2012, 22:59:35 wysłana przez El »
Możemy nosić chińskie ciuchy, jeździć czeskimi autami, patrzeć w japońskie telewizory, gotować w niemieckich garnkach hiszpańskie pomidory i norweskie łososie. Co do kultury, to jednak wypadałoby mieć własną.
Andrzej Sapkowski

Zołza;)

  • Gość
Odp: Barwy szczęścia
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 31, 2012, 21:25:14 »
El, ja może trochę nie na temat, ale muszę to napisać... Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego postu- chyba się trochę stęskniłam  smilie_girl_241 Cieszę się niezmiernie, że jesteś z nami.  smilie_girl_149 smilie_girl_299