Autor Wątek: Last.fm, Spotify itp.  (Przeczytany 16414 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 08, 2014, 18:36:42 »
Oświeci mnie ktoś co w końcu ze Spotify?
Jakieś 2 miesiące temu zrezygnowałam ze Spotify Unlimited i przerzuciłam się na Wimpa i używałam tylko i wyłącznie jego, aż do wczoraj, kiedy to skończył mi się darmowy okres. Postanowiłam jednak nie wykupywać wersji premium, bo jednak Spotify wygrywa i w niego wolę inwestować, no i właśnie... miałam zamiar wykupić Spotify Unlimited, ale natknęłam się na informację, że Spotify znowu jest darmowe, dodatkowo na smartfonach i tabletach. To jak w końcu jest, bo sama już nie wiem... korzysta ktoś z tej darmowej wersji?

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 08, 2014, 19:23:35 »
Jest darmowe, bo słucham ostatnio dużo i mi żadnych limitów nie narzuca.... Tylko chyba częściej są reklamy... Przynajmniej u mnie.
I nie wiem czy nie zacząć inwestować tej dychy miesięcznie i słuchać bez reklam. W sumie wtedy też uczciwszy odbiór, bo naprawdę muzyki mają całą masę. Chociaż brakuje mi kilku, ale dodają się ciągle nowe, więc i może się doczekam. :D

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 08, 2014, 19:30:06 »
To git. :D Tęskniłam za Spotify <3
Też bym zainwestowała, bo to w sumie, żadne pieniądze za taką wygodę, ale ostatnio mam coraz mniej czasu na wsłuchiwanie się w muzykę. :(
Chyba czas zmienić telefon na nowszy, bo mój cudowny smartfon z symbianem do niczego się nie nadaje -.-

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 08, 2014, 19:34:22 »
No niestety symbianek raczej odchodzi do lamusa...

Tylko nie wiem jak jest ze spotifami na komórce. Bo na pewno darmowe mam na laptopie, ale nie wiem czy bez konta premium mogłabym mieć też na komórce. Jedna reklama poddaje mi to w wątpliwość.

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 08, 2014, 19:40:24 »
Wow, tak dawno nie korzystałam ze Spotify, że z pewnością bym tego nie zauważyła. Dzięki dziewczyny za informację :) Chyba trzeba powrócić do muzyki ze Spotifaja w tle. Stęskniłam się trochę za poznawanymi przez ten program nowościami, za tą łatwością wyszukania dopiero co zasłyszanych piosenek i wrzucenia ich na listę odtwarzania.

Tylko nie wiem jak jest ze spotifami na komórce. Bo na pewno darmowe mam na laptopie, ale nie wiem czy bez konta premium mogłabym mieć też na komórce. Jedna reklama poddaje mi to w wątpliwość.
No nie, do tego trzeba sobie wykupić pakiet odpowiedni. Poza tym słyszałam, że całkiem sporo pożera to transferu internetowego, więc dla osób z dosyć ograniczonym pakietem internetowym - to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 08, 2014, 19:43:41 »
Sam fakt, że Spotify jednak postawiło na free dla mnie jest szokujący, pozytywnie :D Korzystałam z Wimpa, więc jakieś tam porównanie mam i powiem Wam, że Spotify jest o niebo lepszy. Baza utworów jest zbliżona, ale sam design i zakładki, podsuwanie nowości w Spotify jakoś tak mnie bardziej przekonują, poza tym kolejka odtwarzania w Wimpie jest dość dziwnie skonstruowana. Ogólnie mając do wyboru Wimp a Spotify idę w Spotify! Nawet jakbym miała więcej za niego płacić. Jeszcze z Deezera muszę skorzystać :)

Offline BlackTiger

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 08, 2014, 19:51:13 »
Cytuj
Poza tym słyszałam, że całkiem sporo pożera to transferu internetowego, więc dla osób z dosyć ograniczonym pakietem internetowym - to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie.
Można sobie zapisać playlisty i słuchać offline :P
Tak przynajmniej jedna z reklam mówi. :D

Co do darmowości... Jednak nie są do końca darmowe, bo mają reklamy. I to dzięki nim nie piracimy tylko legalnie słuchamy. :D
Pewnie też wrócili do tego, bo im liczba słuchaczy spadła, znaczy użytkowników.
Z drugiej strony dużo moich znajomych ma konta premium. Dzięki którym jest jeszcze więcej możliwości. :)

Offline Justek

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2302
  • Płeć: Kobieta
  • we are only the sun
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 08, 2014, 20:07:46 »
Cytuj
Poza tym słyszałam, że całkiem sporo pożera to transferu internetowego, więc dla osób z dosyć ograniczonym pakietem internetowym - to chyba nie jest najlepsze rozwiązanie.
Można sobie zapisać playlisty i słuchać offline :P
Tak przynajmniej jedna z reklam mówi. :D
Ale to pewnie kosztem...miejsca w pamięci telefonu? <mysli> Poza tym dla mnie i tak największą frajdą jest przeskakiwanie między wykonawcami, szukanie nowości, więc w playlist rzadko korzystam. Tylko jak koniecznie chcę coś zapamiętać, ale to pojedyncze utwory są.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 08, 2014, 20:13:44 »
Ale to pewnie kosztem...miejsca w pamięci telefonu? <mysli> Poza tym dla mnie i tak największą frajdą jest przeskakiwanie między wykonawcami, szukanie nowości, więc w playlist rzadko korzystam. Tylko jak koniecznie chcę coś zapamiętać, ale to pojedyncze utwory są.
I tu wielkim plusem jest to, że możesz wybrany utwór oznaczyć gwiazdką, albo po prostu dodać do wybranej playlisty. Spotify jest wygodny w użyciu i to jest ogromna zaleta.
Ja osobiście bardzo lubię zakładkę "odkrywaj muzykę". Ile tam można perełek znaleźć! Każdy oczywiście znajdzie muzykę dopasowaną do jego gustu a nie to czym akurat karmią nas stacje radiowe.
Ależ się cieszę, że wróciłam do Spotify! :D

Offline dido

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 02, 2018, 12:57:23 »
Spotify jest naprawdę genialną aplikacją, multum muzyki i szansa na rozwój muzyczny, ma w swojej bazie również stare kawałki i co najlepsze każda płyta jest wydawana właśnie na spotify i możemy ją przesłuchac zaraz po udostępnieniu jej przez artyste
Wejdź i sprawdź, czy depilacja laserowa może ci pomóc https://pieknojestwtobie.com/depilacja-laserowa-vectus-2/

Offline antilla

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Kobieta
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 04, 2018, 13:22:40 »
Ja także używam Spotify, milion razy lepsze niż Tidal, albo applowskie programy do muzyki :D

Offline Kacha99

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 03, 2018, 15:08:24 »
Spotify jest super, ja polecam jeszcze bandcamp

Offline Gabinek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 15, 2019, 12:59:16 »
Ja zatrzymalam sie na Last.fm, szkoda ze serwis dawno ma lata swietnosci za sobą

Offline grgml

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
    • https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/
Odp: Last.fm, Spotify itp.
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 26, 2020, 13:56:18 »
ja tam jednak zdecydowanie bardziej wolę sobie sięgnąć po spotify bo i ciekawe podcasty można tam znaleźć.