Autor Wątek: Maria Pakulnis  (Przeczytany 13453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Marciocha

• Pink Cadillac
Odp: Maria Pakulnis
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 12, 2012, 11:37:38 »
Oglądał ktoś może serial "Marzenia do spełnienia"? Pani Maria grała tam dość intrygującą rolę. Teraz ten serial jest nadawany w TV Polonia, oglądam go tak z doskoku. Niestety nigdy nie miałam okazji go obejrzeć w całości. Może ktoś miał więcej szczęścia ode mnie?

Offline Kiki

• Administrator Forum
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 31, 2012, 21:52:06 »
Oglądał ktoś może serial "Marzenia do spełnienia"? Pani Maria grała tam dość intrygującą rolę. Teraz ten serial jest nadawany w TV Polonia, oglądam go tak z doskoku. Niestety nigdy nie miałam okazji go obejrzeć w całości. Może ktoś miał więcej szczęścia ode mnie?
Też oglądałam ten serial na Polonii, również tylko z doskoku... Za pierwszym razem natrafiłam akurat na odcinek, w którym bohaterka pani Marii całowała się ze sporo młodszym chłopakiem (Słuchaj, czy Ty dobrze pamiętasz swoją datę urodzenia? ... Bo ja chyba zapomniałam o mojej... - czy coś w tym rodzaju) :D A co do gry aktorskiej... Cóż, w każdej produkcji pani Maria daje z siebie wszystko, wiadomo to nie od dziś. Nie potrafię się szerzej wypowiedzieć, bo podobnie jak Ty, Marciocha, widziałam zaledwie fragmenty, niewielki skrawek całości. Ale chciałabym to kiedyś nadrobić. Wiem, że Marzenia do spełnienia nadal są emitowane (przynajmniej jeszcze niedawno temu były), ale... Jowita została uśmiercona, więc jakoś mnie do tej produkcji nie ciągnie.
A kto pamięta serial "Fitness club" z połowy lat dziewięćdziesiątych?
Tego akurat nigdy nie miałam szczęścia obejrzeć, nawet malutkich fragmentów.
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Kiki

• Administrator Forum
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 31, 2012, 13:49:40 »
No co Wy? Nikt nic nie widział, nikt nie ma nic nowego do powiedzenia? Jullcia, z tego co mi wiadomo, byłaś w teatrze, więc podziel się wrażeniami! :D

W serialu Prawo Agaty pani Marysia miała może i małą rólkę, ale za to bardzo wyrazistą. Sympatyczna ta mamusia, co to sama z siebie w szafie w sypialni syna i synowej bez ich wiedzy sprząta. <haha>
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2013, 21:47:12 wysłana przez Kiki »
Jeśli "plan A" nie zadziała, alfabet ma jeszcze 31 innych liter. Nie martw się.

Offline Jean

• Ekspert
  • Wyróżnienia:
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 02, 2013, 01:27:51 »
W programie poświęconym twórczości H. Warsa słyszałam i widziałam przez chwilę "Miłość Ci wszystko wybaczy" w wykonaniu Pakulnis (między innymi, bo ta piosenka doczekała się już ich setek). Oryginalne wykonanie, dość ciekawa interpretacja. Samo zdarzenie miało miejsce parę ładnych lat temu, nie pamiętam daty, ale było widać ..no po kilku rzeczach. Gdyby kiedyś ktoś trafił w sieci niech się pochwali ;)

Hosting zapewnia KYLOS