Autor Wątek: Wzór - Numb3rs  (Przeczytany 2366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Wzór - Numb3rs
« dnia: Czerwiec 28, 2012, 18:05:55 »
Agent FBI Don Eppes pracuje nad szczególnie trudnymi sprawami. Właśnie próbuje rozwikłać kolejną, ale mu się to nie udaje. Z pomocą przychodzi mu jego brat Charlie - genialny matematyk. Wspólnie udaje im się rozwikłać pierwszą sprawę. Od tej pory obaj wspólnymi siłami walczą ze złem w Los Anegeles. Don prowadzi śledzstwo, zbiera dowody, a Charlie opracowuje zebrane dane, przelicza, odszukuje ukryte schematy i algorytmy zawarte w poszlakach i w ten sposób pomaga ująć sprawców.


Bardzo lubię oglądać :) z tego co pamiętam to w poprzednich latach emitował Polsat, a w tym roku leci w piątki na tv4 od 20.00 [2 odcinki] jednak 1 sezon ;/ 
jeśli ktoś nie oglądał to polecam ;)
połączenie zagadek kryminalnych z zagadkami matematycznymi :) według mnie fajna mieszanka. ;)

Offline Gaba93

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Wzór - Numb3rs
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 25, 2012, 20:41:24 »
Przyszłam wywołana do tablicy, a co  smilie_girl_299

Co prawda dawno nie oglądałam, ale "Wzór" należy do moich ulubionych seriali i zawsze czułam się z tym odosobniona. Jakoś nigdy nie potrafiłam znaleźć osoby, która również, by to oglądała.

Bardzo lubię oglądać :) z tego co pamiętam to w poprzednich latach emitował Polsat, a w tym roku leci w piątki na tv4 od 20.00 [2 odcinki] jednak 1 sezon ;/ 
połączenie zagadek kryminalnych z zagadkami matematycznymi :) według mnie fajna mieszanka. ;)
I przez to letnie emitowanie stał się u mnie takim nieodłącznym elementem wakacji. I nie powiem, rozczarowałam się, że w tym roku nie ma. Stwierdziłam, że tak być nie może i zaczęłam sama oglądać od pierwszego odcinka. Pewnie jak obejrzę dalej, to wpadnę tutaj i napiszę coś więcej  ;D

Jak dla mnie połączenie spraw kryminalnych i matematyki wypada tutaj świetnie. Nawet tak oglądając wydaje mi się, że matematyka w cale nie jest taka zła i może być ciekawa  smilie_girl_299

Offline Amaranth

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1664
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Wzór - Numb3rs
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 26, 2012, 12:30:15 »
Też nigdy nie spotkałam osoby, która ogląda 'Wzór', nie wiem czemu, bo przecież serial świetny! Inny niż wszystkie kryminalne.
W tym roku emitowany jest w piątki o 20.05 na TV4, ale jeden odcinek na tydzień to dla mnie zdecydowanie za mało, ponieważ w tamte wakacje 'Wzór' emitowany był na Polsacie codziennie w południe. Żadnego odcinka nie ominęłam ;D
Cieszę się, że znalazł się ktoś kto podziela moją sympatię to 'Wzoru' :D

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Wzór - Numb3rs
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2013, 15:18:19 »
Wątek nie cieszy się zainteresowaniem, więc zostaje przeniesiony do archiwum. Jeżeli znalazłyby się chętne osoby do dyskusji to proszę do nas pisać. ;)