Autor Wątek: Ogólnie o serialu  (Przeczytany 17099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nieprzenikniona

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #60 dnia: Wrzesień 05, 2013, 11:02:43 »
Nie śledzę serialu, ale zawsze czytam, co tam słychać w PM, za pośrednictwem streszczeń. Serial nigdy do wybitnych nie należał, ale przeważnie zachowywał jakieś tam realia, ale to, co się teraz dzieje. Zdrada zdradę pogania, do tego niepotrzebne wątki kryminalne...  Jeny, co się stało z Pierwszą miłością?<histeryk>
Gdy Marysia związała się z Hubertem, to byłam pewna, że to jej miłość do końca życia, niestety, scenarzyści niesłusznie tej wątek tak dramatyzują, uświęcają, w efekcie, narażają na śmieszność.

Offline Klaudia

  • Moderator Globalny
  • *****
  • Wiadomości: 2494
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #61 dnia: Wrzesień 05, 2013, 11:46:30 »
PM przestałam oglądać wówczas gdy Aneta rozstała się z Markiem, czyli praktycznie już poprzedniego sezonu nie widziałam, jedynie właśnie czytam streszczenia i niekiedy obejrzę jakiś odcinek, ale naprawdę momentami mam wrażenie, że to już nie jest ten sam serial, że jest zupełnie inny.
Jeżeli chodzi o Majkę i Huberta to oni w późniejszym czasie jak już przekonałam się do niego, jak już podobało mi się, że są razem byli ważną parą, można powiedzieć, że tak samo ważną jak kiedyś Majka i Paweł, a teraz (i już pod koniec poprzedniego sezonu) wszystko się rozjeżdża, a naprawdę myślałam, że będą szczęśliwi.
Teraz pojawi się Paweł no i cóż zobaczymy co przyniosą streszczenia, a jak mi się spodobają to powrócę do oglądania. ;)

Offline Nieprzenikniona

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 138
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #62 dnia: Wrzesień 05, 2013, 13:16:13 »
Co?! Nawet tą parę udramatyzowali? Scenarzystom się chyba nudzi i, zamiast dobrego serialu, mają jakąś mało rzeczywistą szopkę rodem z Mody na sukces. Życzę im powodzenia. Ludziom zbrzydnie się psucie szyków (nieustanne) bohaterów, a z tego, co się orientuję, liczba fanów serialu mocno się zredukowała.

A Kinga chociaż jest z Adamem? I co tam u Artura?

Offline donGURALesko

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Ogólnie o serialu
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 15, 2014, 16:38:18 »
nie jak dla mnie to może być spoko jest scenografia i dialogi a i jeszcze a serial najlepszy z najlepszych polskich serialów  <lubieto>