Autor Wątek: Przywitaj się i opowiedz o sobie  (Przeczytany 42008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zuz

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 47
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 12, 2012, 18:26:58 »
Oj Justyś, Justyś. Mi również  :buziak:

Dodi.. jak coś będę wiedziała o Czesławie to na pewno dam znać :D
;-)

Zołza;)

  • Gość
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 12, 2012, 18:31:38 »
3mam Cię za słowo! :D

Luluś

  • Gość
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 12, 2012, 21:54:35 »


Dodi.. jak coś będę wiedziała o Czesławie to na pewno dam znać :D


A Czesław to twój chłopak???

Emi

  • Gość
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 12, 2012, 21:58:40 »
Zuuuzaku, Hope - witajcie :D :)

Luluś- vel Rune vel Różowa Landrynka vel Mystery (było tych nicków, mogłam poprzekręcać więc z góry przepraszam!) -  Ciebie też witam! Zdecydowanie brakowało tu Ciebie!  :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2012, 22:09:26 wysłana przez Emi »

Luluś

  • Gość
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 12, 2012, 22:47:18 »

Luluś- vel Rune vel Różowa Landrynka vel Mystery (było tych nicków, mogłam poprzekręcać więc z góry przepraszam!) -  Ciebie też witam! Zdecydowanie brakowało tu Ciebie!  :)

 :laie_67: :laie_67: :laie_67:


-----------------------
Każdy kolejny post nie wnoszący nic do tematu będzie usuwany Luluś.
Proszę nie spamować- póki co ostrzeżenie słowne.
Proszę stosować się do regulaminu.
MG
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2012, 08:12:42 wysłana przez Dodi »

Offline Donia

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 1149
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 12, 2012, 23:04:18 »

Luluś- vel Rune vel Różowa Landrynka vel Mystery (było tych nicków, mogłam poprzekręcać więc z góry przepraszam!) -  Ciebie też witam! Zdecydowanie brakowało tu Ciebie!  :)

 :laie_67: :laie_67: :laie_67:
Nie wiem, może i mam jakieś problemy z głową czy z czymś, ale kompletnie nie rozumiem Twojego postu, Lulusiu. Śmiejące się buźki. Okej. Ale jaki to ma związek z tematem? :)

Przepraszam za OT. :)

Offline eM

  • Kryminalny Zuch
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Płeć: Kobieta
  • upadły anioł
    • M.O
  • Wyróżnienia:
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 13, 2012, 11:35:25 »
Dzień dobry baaaaardzo!   :buziak:
Ładnie tu - świeżo, a mimo to znajomo.  ;)
Bardzo się cieszę, że jesteś  :)

Innych przybyłych też witam  :th_0girl_curtsey:
Jeszcze tak niedawno było nas tu o wiele mniej  ;D

Hey, little rich girl!

Offline Zuz

  • Pink Cadillac
  • *****
  • Wiadomości: 47
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 13, 2012, 11:55:25 »


Dodi.. jak coś będę wiedziała o Czesławie to na pewno dam znać :D


A Czesław to twój chłopak???

Odpowiedziałabym tym samym co Ty, ale się powstrzymam :-)
Skąd taki wniosek? Nie można się już umawiać na koncert? :D Ajć.

PS Gdyby był moim chłopakiem to na pewno już bym coś wiedziała :]

Offline sysunia

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 84
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 13, 2012, 17:21:39 »
Witam wszystkich i ja ;)

To tytułem wstępu... Natalia, lat 21 i pół, studentka zarządzania i inżynierii produkcji tudzież business&technology ;] Oglądam bądź oglądałam tyle seriali, że wstyd wymienić je wszystkie :P
Aktualnie (jeszcze przez jakieś 2 tygodnie) na erasmusie w Antwerpii. I aktualnie, jeszcze przez jakieś 2 tygodnie, jaram się EURO i nie mogę przeboleć, że nie ma mnie w tym czasie w kraju :P

Miło widzieć tu tak wiele znajomych osób ;)

I mam nadzieję na jakiś wakacyjny forumowy zlot, o :)

nanoholic

  • Gość
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 13, 2012, 21:28:22 »
Kochani forumowicze..... przyszedł czas na mój koniec na tym "naszym" forum!
Pewnie niektórzy mnie kojarzą jako "zefirek" z forum.ifilm.pl.
Zablokowanie nam przez admina tego forum (w dziale PC) możliwości kontaktu i swobodnej dyskusji w wątku "Czego dusza zapragnie" przeważyło szalę.... Ja mam tego dosyć.
Kiki nie raz już próbowała stworzyć własne forum na wzór ifilmu - bo nie potrafi zrobić nic własnego. Nadarzył się moment, który wykorzystała i zamiast uszanować Nas - iFilmowców - rozstawia nas po kątach. Ona jest zwyczajnie głupia.... Potwierdziła to dając MG Dodi.... To forum nie przetrwa do świąt Bożego Narodzenia - upadnie jak każdy inny klon iFilmu stworzony przez przez Kiki....

Ja uciekam..... w dupie mam straszenie mnie pseudo prawniczym i bełkotliwym Regulaminem.....
Róbta co chceta dziewczyny - ja się wypisuję! Pływanie w szambie to nie jest to co najbardziej lubię!

Papa!

Mysza_99

  • Gość
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 13, 2012, 21:45:33 »
A dla mnie Kiki nie jest głupia. Fajnie, że podjęła się utworzenia forum. Fajnie, że zebrała użytkowników. I chwała jej za to! Bawcie się tutaj dobrze, ale... no to jednak nie jest moje miejsce w sieci.

Tytułem wyjaśnienia:
I ja... przyszłam się pożegnać. Jest to moja świadoma decyzja, przemyślana i nie podejmowałam jej pod wpływem emocji. Przede wszystkim:
Zostawiam Cię więc z Twoją strażą przyboczną  umiłowaną, tymi, które wcale wcześniej pazurek nie pokazały. Te, które dusze diabłu potrafią sprzedać, żeby tylko gadać po jednemu. Szkoda, że ja tak nie potrafię
Wystarczająco nasłuchałam się na ifilmie, że jestem strażą przyboczną, świtą, przydupasem i nie wiem, czym jeszcze M. I dla niektórych osób zawsze będę. Nie mam ochoty tego słuchać - zwłaszcza w miejscu, które tak stanowczo odcina się od ifilmu.

Cytat: Caliente
Nikt Cię tu nie trzyma, wróć do swoich, poczujesz sie swobodnie.
Wiem, że to było do Weroniki i chociaż mnie tu trzymają ludzie, to jednak tak... planuję poczuć się swobodnie. Odetchnąć. Nie odnalazłam się tu, więc idę za radą Smerfa:

Cytuj
Załóżcie i bawcie się w swoim władnym towarzystwie, ze swoimi zasadami.

To forum istniało długo przed tym nim dowiedzieliście się, że ifilm upada.
Jak trzeba było szukać nowego miejsca, to dziewczyny przyjęły Was u siebie. Ale to, że Was przyjęły, nie oznacza że przejmiecie to forum i zrobicie z niego taki burdel, jak był na ifilmie.
To nadal jest FORUM DZIEWCZYN. I alleluja.
Mimo, że naprawdę przyszłam tu dla ludzi, z przywiązania, to widzę, że nienawiść do ifilmowego burdelu została przeniesiona. A dla mnie ten ifilmowy burdel to był kawał życia. I nie chcę być gdzieś, gdzie jedna osoba traktuje to z pogardą, a dwie inne zgadzają się z każdym słowem. :) To jest dziewczyn forum i dziewczyn rządy. Nie negowałam tego. :) Nie przyszłam przejmować władzy, ani tym bardziej robić tu burdel. Ale skoro... tak to widać, to znaczy, że czas sobie iść :)

Dziękuję za te 2 tygodnie, mimo wszystko bawiłam się tu super, jest mi tylko przykro, że stracę możliwość do dyskusji z użytkownikami, dla których tu przyszłam. No ale.. może gdzieś indziej.

Przynajmniej skończy się podział na nas (przydupasów Mariusza), Was (resztę forum) i władzę.

Moderce życzę powodzenia! El, Jean - możecie kończyć 'oddychanie' - problem znika, wszystko wróci do normy. :)

PS I nie robię tego dlatego, że Mario odchodzi. Ja podjęłam tę decyzję wcześniej, miałam przygotowanego pożegnalnego posta. :)

Lisbeth

  • Gość
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 13, 2012, 22:15:16 »
Nanoholic prosi o potwierdzenie usunięcia jego konta.
Tak więc Załogo do dzieła. Czyńcie powinność i nie ma odmowy.

Offline 007

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 13, 2012, 22:18:39 »
Kurde, popłakałem się smilie_girl_238
Nie wiem co to jest, ale lepiej to odstawić póki nie jest za późno. Ten ifilm to jednak musiało być ciekawe miejsce, bo że dziwni ludzi to już zdążyłem zauważyć :-)

Luluś

  • Gość
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 13, 2012, 22:39:54 »
Kurde, popłakałem się smilie_girl_238
Nie wiem co to jest, ale lepiej to odstawić póki nie jest za późno. Ten ifilm to jednak musiało być ciekawe miejsce, bo że dziwni ludzi to już zdążyłem zauważyć :-)

Po co odstawiać, 007?
Nawet najdziwniejsze rzeczy można dobrze wykorzystać.
have fun!   smilie_girl_149

A tak w ogoóle masz fajny nick - 007 mi się z Craigiem kojarzy i przystojnością. :-))

Offline 007

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przywitaj się i opowiedz o sobie
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 13, 2012, 22:52:11 »
Mów mi Bond, James Bond :D Często wstrząśnięty, ale nigdy zmieszany :-) Zabijam urokiem osobistym (to a'propos posiadanej licencji).
Wszystko można wykorzystać, ale ja nie jestem samobójcą :-)
Witam niniejszym wszystkich
Nie - ifilmowiec :)