Autor Wątek: Lubiane/nielubiane postacie  (Przeczytany 1919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Lubiane/nielubiane postacie
« dnia: Czerwiec 08, 2012, 22:34:16 »
W tym wątku będziemy uzasadniać swoje zdanie o ulubionych bohaterach; za co ich lubimy, co wnoszą do serialu, co Nam się najbardziej podoba w tej postaci, czy chcielibyśmy nią być i co o niej sądzimy.

Zapraszam do dyskusji!  :th_0girl_dance:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2012, 12:23:30 wysłana przez Klaudia »
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline Malinowa

  • Damonowa ?
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 53
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ulubiony bohater
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2012, 23:00:56 »
Też pytanie! Damon oczywiście! smilie_girl_321
Jest taki słodki i przystojny. Lubię go i jako tego złego i dobrego. Dzięki niemu ten serial jest czasami śmieszny a czasami hmmm... doprowadza do płaczu? I te jego teksty! smilie_girl_101
Można by wymieniać dużo jego plusów (jako postaci) ale jeden najważniejszy: Jak  kocha to zabój - jak to powiedziała moja koleżanka.
It's not just that she makes him a better person. She does, but, he changes her too. Damon challenges her, surprises her. He makes her question her life, beliefs. Stefan is different. His love is pure and he'll always be good for her. Damon is either the best thing for her or the worst.-Rose?

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: Ulubiony bohater
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 09, 2012, 11:44:39 »
Jest wielu ulubionych, ale na pierwszym planie jest Damon - jego urok, humor i niebezpieczeństwo związane z nim daje Nam super mieszankę, która się podoba i fascynuję. Z początku sezonu był taką ciemną postacią, żył tylko zabijaniem i krwią ludzi, jednak coś w nim pękło. Jakby nie patrzeć Elena w jakiś sposób go zmieniła, na dobre oczywiście. :) Ale też sam podjął jakąś walkę z samym sobą! I w nim mi się to podoba, że postanowił być kimś innym niż tym złym. Potem jego przyjaciel Alaric - z początku wydawał mi się strasznie podejrzany, miał pierścień i nigdy go nie zdejmował, już myślałam że to następny jakiś nowy wampir, który chce namieszać w Mystic Falls. Okazało się, że jest normalnym człowiekiem, który poluję na wampiry, nie to raczej nie jest normalne. Od pierwszego wejrzenia mi przypadł do gustu!  smilie_girl_149
A Caroline, hm słodka idiotka,
Spoiler
która po przemianie stała się doroślejsza i swoje decyzje podejmuję słusznie i z rozsądkiem. I jej relacja z matką jest świetna, jak już wspominałam jakby musiało się coś takiego stać, aby były ze sobą szczere i jak matka z córką się dogadywały. ;)
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline Fiołek

  • VolleyGirl
  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Płeć: Kobieta
    • Volley Flash
  • Wyróżnienia:
Odp: Lubiane/nielubiane postacie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 14, 2012, 17:48:34 »
O moich ulubionych postaciach opowiem kiedy indziej...  ;)

A kogo nie lubicie?

Ja ostatnio coraz mniej lubię Bonnie. Denerwuję mnie tą swoją zachowawczością i unikaniem Damona i Stefana (ale to jeszcze można zrozumieć) oraz Eleny, swojej najlepszej przyjaciółki, czego nie zrozumiem. Może i teraz trochę się pogodziły, ale nadal widzę między nimi dystans i to głównie ze strony samej Bonnie.
Jestem w stanie zrozumieć, że nie chce mieć nic wspólnego z wampirami, ale dobrze, że pomimo tego zdecydowała się im pomóc, ponieważ chroni życie innych. Jednak po śmierci swojej babci bardzo się zmieniła i jakoś nie widzę jej w tym serialu. Nie pasuje mi jej charakter, tak jak kiedyś bardzo ją lubiłam (była taka pozytywna), tak teraz naprawdę coraz mniej. Zobaczymy, jak będzie dalej...
Za to o wiele bardziej polubiłam teraz Caroline.  ;)

Offline szyszata

  • crazy shipper
  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 247
  • Płeć: Kobieta
Odp: Lubiane/nielubiane postacie
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 14, 2012, 17:56:07 »
Jak już mówimy o nielubianych bohaterach, to nie mam na razie żadnych. Dlatego, że każdą postać można wytłumaczyć, np. Bonnie, nie patrząc na wszystko przez Damona i Stefana, a głównie przez Damona straciła babcię, która ją chowała od małego zamiast matka. No i postawić się na jej miejscu.. ja bym nie tryskała szczęściem przy nich, którzy cząstkowo przyczynili się do śmierci kogoś bliskiego. Z drugiej strony jej babcia i sama ona zgodziły się pomóc, i mogła spodziewać się jakiś komplikacji.
A Elena, również da się wytłumaczyć. Przed nią nie lada wyzwanie, musi wybrać jakiegoś brata Salvatore, których kocha, obu!
Spoiler
Choć, gdy zostanie wampirem przywrócą wspomnienia, i że Damona spotkała wiele lat wcześniej niż Stefana, i wyznanie miłości.
Ale jest uparta i nie da się jej przemówić do rozumu. Fakt, to czasem wkurza, już!

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2012, 15:42:44 wysłana przez Fiołek »
“Well, it seems to me that the best relationships - the ones that last - are frequently the ones that are rooted in friendship. You know, one day you look at the person and you see something more than you did the night before. Like a switch has been flicked somewhere. And the person who was just a friend is… suddenly the only person you can ever imagine yourself with.”

Offline karolina0255

  • Moderator Lokalny
  • *****
  • Wiadomości: 79
Odp: Lubiane/nielubiane postacie
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2012, 17:22:52 »
No to teraz opowiem o aktuanie nie lubianej mojej postaci.

Spoiler
Bez wątpienie jest to nowy łowca wampirów Connor. Myślę, że za szybko dołączyli go do serialu, bo Elena jeszcze nie wczuła się w to, że jest wampirem. Czyli Elena nie dość, że będzie musiała się przed nim bronić to jeszcze uczyć się jak żyć na świecie będąc wampirem. Czuje, że Connor będzie wiele komplikował i w końcu będzie wszystko tak zawiłe, że Julie sama będzie się w tym gubiła i zrobi nam powtórek z rozrwyki z sezonu 3...

Offline sandi

  • Zaawansowany
  • ****
  • Wiadomości: 690
  • Płeć: Kobieta
  • Wyróżnienia:
Odp: Lubiane/nielubiane postacie
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 20, 2012, 18:02:38 »
Spoiler
Też go nie lubię. Ale cwany jest z tą werbeną w dłoni. Dobrze, że Damon też jest cwany i przywitał się "z dystansu" :D
Ja myślę, że dobrze, że tak szybko dołączyli. Przynajmniej od początku coś się dzieje. Tylko mam nadzieję, że na tą całą historię z Connorem jest jakiś pomysł, bo jak on tak tylko będzie ich łapał to to się pewnie szybko znudzi. A Elena ma utrudnione zadanie, racja. Ale to właśnie może być fajne :P