Autor Wątek: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)  (Przeczytany 80918 razy)

Offline Meg

• Aktywny użytkownik
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1305 dnia: Luty 21, 2020, 19:46:08 »
https://fileshark.pl/pobierz/42129501/072bf/odc-1496-wmv

Maryś w nocy spaceruje w celu wyjaśnienia tajemnicy :)  masakra jakaś.
Opieka nad Mateuszkiem też cudna- wierzy nastolatkowi  <smiech> <smiech> <smiech> odpowiedzialność w tym wieku to ostatnia rzecz  <smiech>

Co do manifestacji Pieńkowskiej- jeżeli będzie tak ostentacyjnie manifestować swoje poglądy to wyleci z emki szybciej niż się spodziewa.
Kurdej-Szatan poszalała i jej koniec w emce powoli się zbliża. Pieńkowska też zaczyna pracować na swój niebyt.
Mniemanie zawsze miała wysokie o sobie rola w emce ją w tym utwierdziła, szkoda tylko że nie wpadła na pomysł że  gdyby nie emka to by cieniutko przędła. Już w Ateneum ostatnie lata były chudzieńkie,ogonki się malutkie grało a póżniej też teatralnie różnie bywało niekoniecznie  wielkie role grywała.

Dajcie link do insta, nie mam tam konta a zerknęłabym :)

Wiek nobliwy-50 lat.

Heloo w tym wieku raczej nobliwym się nie jest   <smiech> <smiech> <smiech>  uwierzcie na słowo  <smiech> <smiech> <hahaha> <hahaha>

Offline Sylwia_Kasia_Jot

• M&Ar-forever!
  • Słowa: ranią lub koją. Wybór należy do Nas.
Odp: Małgorzata Pieńkowska/Robert Moskwa (M&Ar Forever)
« Odpowiedź #1306 dnia: Luty 21, 2020, 22:09:58 »
https://www.instagram.com/malgorzata_pienkowska/
Link masz, Meg, powyżej.

Dziękuję za filmiki.

Może Małgorzata w wieku nobliwym nie jest, ale na pewno w takim, że odrobinę mądrości życiowej powinna mieć.  A ja mam wrażenie, że z każdą chwilą ta kobieta dziecinnieje, zamiast dojrzewać. Zupełnie inaczej słucha się wywiadów z Jadwigą Barańską, Barbarą Brylską, Ewą Kasprzyk, etc.

To tylko moja opinia, nikt nie musi się z nią zgadzać.

Sam ten jej gest to demonstracja na miarę przedszolaka. Na pewno nie wspierała tym gestem chorych, tylko własne ego. Szkoda, przecież sama przeszła leczenie nowotworowe. Wie co to za piekło.

Hosting zapewnia KYLOS