Autor Wątek: Laura Samojłowicz  (Przeczytany 39549 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pat.

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 06, 2012, 22:41:32 »
Co do Hotelu to mogę się podpisać obiema rękami pod tym, co napisały dziewczyny. Niby szkoda, bo jeśli Laura zrezygnowałaby, to zniknęła by niemal całkowicie ze szklanego ekranu. Dla nas lepiej oczywiście, żeby w nim gościła. No ale, patrząc z perspektywy Laury, to zdecydowanie pozytywna zmiana! Rozumiem, że chce zerwać z postacią Natalii, bo nie oszukujmy się- większość kojarzy ją głównie z tego. Poza tym scenariusz, który ostatnimi czasami wspaniały nie jest. Ciągłe schematy, niedopowiedzenia, nieskończone tematy... Lepiej zakończyć coś, kiedy jeszcze jakiś poziom trzyma, niż czekać na całkowity upadek. Poza tym to wielka szansa dla L. na więcej ról teatralnych. Bo jednak aktor na scenie, a w serialu to zupełnie co innego. I głęboko wierzę,  że kiedyś tam, będę mogła zobaczyć Laurę na deskach teatru. smilie_girl_231

I chyba nie muszę dodawać, że także baaardzo chętnie widziałabym Laurę w nowej roli. Tak jak Luśka mówi, nie musi być  jakaś wyjątkowo duża, ale inna. Serial, albo jakiś film najlepiej marzy mi się! smilie_girl_231

Jeśli chodzi o "wyjścia publiczne" to zdecydowanie bardziej podoba mi się kreacja na pokazie mody. Chociaż w tej pierwszej, niewątpliwie urzekł mni smilie_girl_299e kolor smilie_girl_301 Cuuuudny! smilie_girl_301 I świetne obcasy! I te jej długaśne nogi. smilie_girl_299

I ja się piszę na Laurkową Konfę. Baaardzo chętnie wpadnę. Chyba czwartek też najbardziej mi pasiii smilie_girl_120

A może by tak zrobić taki prawdziwy hotelowy maraton. Taki trwający tydzień. I przez cały tydzień po dwa-trzy odc. może udałoby się nam obejrzeć?
I koniecznie musimy zrobić maraton emkowy
O taaaak! I hotelowy i emkowy!  Jak dawno maratoniku żadnego nie było! Zorganizujmy coś! :th_0girl_dance:
Tylko u mnie na razie tygodniowy odpada. Ale w wakacje, jeśli będzie wieczorkiem i będę miała czas, to czemu nie smilie_girl_253

Offline Luśka

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi Krejzole <3
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 06, 2012, 22:59:34 »
Tylko u mnie na razie tygodniowy odpada. Ale w wakacje, jeśli będzie wieczorkiem i będę miała czas, to czemu nie smilie_girl_253
Tygodniowy to raczej tylko w wakacje. :P
Sama teraz też bym nie mogła bo jeszcze egzamin mnie czeka  :-\

Offline Jagna

  • peczu94
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 06, 2012, 23:02:18 »
Cytuj
A może by tak zrobić taki prawdziwy hotelowy maraton. Taki trwający tydzień. I przez cały tydzień po dwa-trzy odc. może udałoby się nam obejrzeć?
I koniecznie musimy zrobić maraton emkowy
O taaaak! I hotelowy i emkowy!  Jak dawno maratoniku żadnego nie było! Zorganizujmy coś! :th_0girl_dance:

O, na taki eMkowy maraton z Laurą to ja się chętnie wproszę! Lubię ten okres, gdy Majka "zdobywała" Pawła i ten wybuch namiętności między nimi, albo jej przyjaźń z Sylwią... W ogóle lubię tamto MjM. Byłoby miło z Wami obejrzeć, sama nigdy się nie zabiorę do takich wspominek, więc liczę na Was. :)
Kolekcjonujesz swój słoik serc
 i rozrywasz miłość...

Mysza_99

  • Gość
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 06, 2012, 23:44:20 »
Właśnie mi się przypomniało, że byłam Laurką. Tylko nie mogę sobie przypomnieć... czemu.

Mam z tą Laurą problem jak nie wiem. Lubiłam ją w "M jak miłość" - oczywiście pamiętam jej wpadkę z drzewem, ale tak generalnie była słodka. Kocham jej wersję śpiewaną - najlepsze odcinki "Jak oni śpiewają", to te z Laurą. A niektóre piosenki do dzisiaj sobie puszczam. Bardzo podobała mi się w teatrze, kiedy widziałam ją w sztuce "Motyle są wolne". Wydawało mi się, że aktorsko się wyrabia...

No i przechodzimy do sedna "Hotel 52". Tylko ten serial i "Przepis..." zdarza mi się oglądać, a tak, to porzuciłam wszystko, co polskie. Zaległości mam w obu, ale stopniowo posuwam się do przodu. No i właśnie w tym "Hotelu" Laura gra dla mnie fatalnie. Sztucznie. Na siłę. I faktycznie lepiej dla nas, jak potwierdzą się plotki, że odchodzi, bo szczerze mówiąc do oglądania mnie silnie zniechęca. W przeciwieństwie do Magdy Cieleckiej, która dodaje tej produkcji klasy i wdzięku. I tak, jak naprawdę lubiłam Laurę... tak tu mnie odrzuca, patrzyć się na nią nie da. Ech! Może gdyby jej dali jakiegoś fajnego faceta, przy którym mogłaby się wykazać, to byłoby znacznie lepiej. Ale dostała partnera nieatrakcyjnego, ciamcieramcię, który jak dla mnie gra jeszcze gorzej i jest totalną porażką. Trudno zagrać coś magnetycznie, jeżeli nie ma chociaż cienia chemii między postaciami. Właściwie między aktorami. A tu bez wątpienia nie ma. No i jej wątek jest zwyczajnie nudny. Niby główna bohaterka, a tak naprawdę traktowana jest tak marginalnie, jakby pomysł na nią się skończył w 1 serii, a dalej serial opowiada o całej załodze, a ona po prostu jest. Mam jeszcze 8 odcinków ostatniego sezonu do obejrzenia, ale... no ten początek mnie nie zachwycił. W sumie Iwona, Igor, Andrzej - jedyne, co mnie tam interesuje.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2012, 00:24:36 wysłana przez Mysza_99 »

Offline Gaba93

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #34 dnia: Czerwiec 07, 2012, 15:39:48 »
Szczerze mówiąc ta kreacja również średnio mi się podoba.
Za dużo szarości, czerni. Nie pasuje mi to do Laury.
I spódnica (sukienka?) zdecydowanie za długa :P
No to teraz ja się czepiam   :D
A mi się to dużo bardziej podoba niż sukienka z otwarcia SPA. Niby same szarości i czernie, ale jednak ładnie i elegancko  smilie_girl_120
W poprzednim wydaniu jak już ktoś chyba powiedział (chyba Karo) podobał mi się jedynie kolor, który świetnie ożywiał Laurę.

Luśka - chyba właśnie odebrałam Ci moje miejsce czepiania się  smilie_girl_356



Maratooon! Hotelowy, emkowy - jestem jak nabardziej zaaa! A może... obejrzyjmy "Ojca Mateusza"?!  smilie_girl_301
Ojej, aż sobie narobiłam ochoty na przypomnienie roli Gosi. Uwielbiam ten odcinek!
Ale to może sobie zostawimy początek lipca? Wszyscy będą mieć wakacje, skończy się Euro, będzie duuużo wolnego czasu  smilie_girl_120


Mam z tą Laurą problem jak nie wiem. Lubiłam ją w "M jak miłość" - oczywiście pamiętam jej wpadkę z drzewem, ale tak generalnie była słodka.
Ech.. to nieszczęsne drzewo. I ja do dzisiaj nie rozumiem co z nim było nie tak  smilie_girl_101
Ile razy tą scenę oglądałam, to scena z drzewem wydawała mi się zupełnie w porządku, ale za to odrobinkę wcześnie - przepychanie z Madzią! Ja temu mówię zdecydowane NIE  :th_girl_hideface:


I dla przypomnienia, może ktoś jeszcze nie wie, a zechce dołączyć.
Konferencja dzisiaj o 20:30 Zapraszamy serdecznie!  :buzki:

Offline Mycha

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #35 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:44:56 »
O, na taki eMkowy maraton z Laurą to ja się chętnie wproszę! Lubię ten okres, gdy Majka "zdobywała" Pawła i ten wybuch namiętności między nimi, albo jej przyjaźń z Sylwią... W ogóle lubię tamto MjM. Byłoby miło z Wami obejrzeć, sama nigdy się nie zabiorę do takich wspominek, więc liczę na Was. :)
Będzie nam bardzo miło, jeśli zdecydujesz się oglądać z nami :D Jak tylko coś ustalimy, to damy znać :D Im więcej osób ogląda, tym fajniej :D
Ale to chyba faktycznie najlepiej będzie, tak jak Gabi wspomniała, jakoś w lipcu :D Pomyślimy!  :th_0girl_curtsey:

Kurcze muszę przyznać, że znowu mi się jakoś nie za bardzo podoba sukienka Laury, czy też bluzeczka i spódnica Laury :D Ciężko stwierdzić co to jest :D Ta szarość, czerń... Chociaż z drugiej strony - tak klasycznie, elegancko :D Mam mieszane uczucia :D
Ej, ale zauważyłyście włosy? Ma inaczej... Wycięła z boku, prawda? Bo wcześniej tego nie miała... Albo coś przegapiłam?
I nie byłabym sobą, gdybym nie dodała... że mam sentyment do Laury w długich włosach  smilie_girl_301


A co do emki, drzewa i przepychanek z Magdą - to jest chyba jedyny fragment z udziałem emkowej Majki, którego nie lubię oglądać. Dla mnie całość była taka trochę dziwna... I przy całej mojej sympatii do Laury przyznaję, że te scenki no tak nie całkiem wyszły :D Ale oj tam :D Jest milion innych scen, do których mogę wracać, wracać, wracać iiii.. wracać :D  smilie_girl_159

Offline Jagna

  • peczu94
  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 55
  • Płeć: Kobieta
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #36 dnia: Czerwiec 07, 2012, 22:46:57 »
A co do emki, drzewa i przepychanek z Magdą - to jest chyba jedyny fragment z udziałem emkowej Majki, którego nie lubię oglądać. Dla mnie całość była taka trochę dziwna... I przy całej mojej sympatii do Laury przyznaję, że te scenki no tak nie całkiem wyszły :D Ale oj tam :D Jest milion innych scen, do których mogę wracać, wracać, wracać iiii.. wracać :D  smilie_girl_159

Eeej, o co chodzi z tym drzewem? Albo nie pamiętam, albo po prostu nie kojarzę.  smilie_girl_120 Jakaś wpadka była?

No i co do włosów Laury, to byłam w szoku, gdy zobaczyłam te zdjęcia w krótkiej fryzurce. Długie dodawały jej zmysłowości, kobiecości i wyglądała wtedy pięęęknie. Nowy look mi się nie podoba- zbyt symetrycznie i jakoś tak... kwadratowo, bez polotu. Szkoooda takich pięknych włosów...  :th_0girl157: no, ale odrosną przecież.  smilie_girl_356
Kolekcjonujesz swój słoik serc
 i rozrywasz miłość...

Offline Gaba93

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #37 dnia: Czerwiec 09, 2012, 12:36:24 »
Ej, ale zauważyłyście włosy? Ma inaczej... Wycięła z boku, prawda? Bo wcześniej tego nie miała... Albo coś przegapiłam?
Tak! Ma inaczej i szczerze mówiąc w ogóle mi się to nie podoba...  smilie_girl_349
Tak jak Ty chyba zaczynam powoli tęsknić za jej dłuugimi, pięknymi włosami  smilie_girl_301


Eeej, o co chodzi z tym drzewem? Albo nie pamiętam, albo po prostu nie kojarzę.  smilie_girl_120 Jakaś wpadka była?
To był odcinek 704, kiedy Magda przyszła do Majki. Pokłóciły się, poprzepychały i jak Madzia poszła to Maja wściekła kopnęła w drzewo  ;D Od wieków jest to chyba uważane za jej najgorszą scenę  smilie_girl_356
Chociaż tak jak mówiłam, dla mnie dużo gorszy był moment odrobinę wcześniej - "bójka" z Magda. Dziiwnie było.

Ale... ogólnie lubię 704!
Później się pogodzili z Pawłem i kolejna piękna scena, kiedy Paweł daje jej pierścionek po profesorze  smilie_girl_301
P: Należał do dziewczyny profesora Dziduszki, kiedyś Ci o niej opowiadałem. Wielka romantyczna miłość w podczas powstania Warszawskiego. Chciałbym Ci go dać. To nie są oświadczyny, ale chciałbym Cię zapewnić o swojej szczerości i wyłączności. To znaczy, że będziesz już tylko Ty.
  smilie_girl_301 smilie_girl_301 Piękne, prawda?!

Offline Luśka

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi Krejzole <3
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #38 dnia: Czerwiec 09, 2012, 20:22:13 »
Ej, ale zauważyłyście włosy? Ma inaczej... Wycięła z boku, prawda? Bo wcześniej tego nie miała... Albo coś przegapiłam?
Tak! Ma inaczej i szczerze mówiąc w ogóle mi się to nie podoba...  smilie_girl_349
Tak jak Ty chyba zaczynam powoli tęsknić za jej dłuugimi, pięknymi włosami  smilie_girl_301
Też to zauważyłam! Również mi się nie podoba.  :th_0girl_impossible:
Tak jak Wam tęskni mi się do Laury z ślicznymi, długimi włosami  smilie_girl_301


Później się pogodzili z Pawłem i kolejna piękna scena, kiedy Paweł daje jej pierścionek po profesorze  smilie_girl_301
P: Należał do dziewczyny profesora Dziduszki, kiedyś Ci o niej opowiadałem. Wielka romantyczna miłość w podczas powstania Warszawskiego. Chciałbym Ci go dać. To nie są oświadczyny, ale chciałbym Cię zapewnić o swojej szczerości i wyłączności. To znaczy, że będziesz już tylko Ty.
  smilie_girl_301 smilie_girl_301 Piękne, prawda?!
Prawda, prawda. Jedna z moich ulubionych scenek  smilie_girl_321 smilie_girl_321

I jeszcze ta scenka jak Paweł tłumaczył Majce dlaczego jej nic nie powiedział i Majkowe "Koooootek"  smilie_girl_301 smilie_girl_301

Offline Pat.

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #39 dnia: Czerwiec 09, 2012, 20:50:20 »
Szkoooda takich pięknych włosów...  :th_0girl157: no, ale odrosną przecież.  smilie_girl_356
Nie  byłabym tego taka pewna. smilie_girl_299 Ostatnio Laura lubi eksperymentować z fryzurami. Radykalne cięcie, potem grzywka, teraz ten bok. Obawiam się, że na długie włosy będziemy musiały jeszcze trochę poczekać. O ile w ogóle.  smilie_girl_349
I mi też szkoooooda. Bo jej włosy uwielbiałam. Najbardziej chyba właśnie wtedy, przed ścięciem. Z tą grzywką na bok było jej cuuuudnie!  smilie_girl_159

Później się pogodzili z Pawłem i kolejna piękna scena, kiedy Paweł daje jej pierścionek po profesorze  smilie_girl_301
P: Należał do dziewczyny profesora Dziduszki, kiedyś Ci o niej opowiadałem. Wielka romantyczna miłość w podczas powstania Warszawskiego. Chciałbym Ci go dać. To nie są oświadczyny, ale chciałbym Cię zapewnić o swojej szczerości i wyłączności. To znaczy, że będziesz już tylko Ty.
  smilie_girl_301 smilie_girl_301 Piękne, prawda?!
Prawda, prawda. Jedna z moich ulubionych scenek  smilie_girl_321 smilie_girl_321

I jeszcze ta scenka jak Paweł tłumaczył Majce dlaczego jej nic nie powiedział i Majkowe "Koooootek"  smilie_girl_301 smilie_girl_301
O tak, te sceny też koocham! smilie_girl_301 To "Kooooootek" uwielbiam! Ogólnie Majkowe "Kotek" zawsze uwielbiałam. W tej scenie, czy w oświadczynowej: "Kotek, no nie dostaaniesz kosza"  smilie_girl_301

Tak sobie teraz myślę, że ja większość MajkowoPawciowych scenek uwielbiam smilie_girl_301
Szczególnie "truskawkową", ale też cuuudna była ta nad rzeką, w Grabinie i inne z tego odcinka, czy oświadczyny, te wspomniane wyżej i te oficjalne, albooo ich drugą pierwszą randkę i cały ten docinek. smilie_girl_301
Urocza propozycja Pawła, że nauczy Majkę tańczyć i twierdzenie, że należy im się następna pierwsza randka:
M:Sama bym potańczyła. No, mój tata w ogóle świetnie tańczył, a ja co? Królewna z drewna
[...]
P: A po co ci kurs tańca. Ja Cię wszystkiego nauczę. Uważam że nie potrzebujesz więcej niż kilku lekcji.
M: A ja uważam... że to nie jest dobry pomysł.
P: A ja uważam, że powinnaś dać się zaprosić w jakieś fajne miejsce
[...]
P:Ja wiem, że nam nie wyszło, ale uważam, że zasługujemy na drugą szansę. I powinniśmy jeszcze raz umówić się na pierwszą randkę.
M: Zobaczymy.

I potem ten cuuudowny taniec w parku.
M:Ja nie umiem
P:Co nie umiesz? Tańczyć? Umiesz, tylko nigdy nie miałaś odpowiedniego partnera.
Lekki, delikatny. Pełny zmysłowości. Mogę oglądać milion razy i za każdym razem będę nim zauroczona. Pięęękny! smilie_girl_321
 
M: To był naprawdę miły wieczór
P: Czułaś się jak na pierwszej randce
M: Tak
P: Ja też
M: No tooo. Dobrej nocy
P: Dobranoc
I to "spławienie" Pawła przy pocałunku. Widać, że chłopak liczył na więcej. :th_0girl_dance:
Ale scena sama w sobie piękna. Nie patrząc nawet na słowa, same ich spojrzenia, gesty... smilie_girl_231

No i końcóweczkaa!
P: Majka.
M:Co ty tu robisz?
P: Zapomniałem powiedzieć dobranoc.
M: Mówiłeś mi już dobranoc.
P: Tak?
M: Tak.
P:A może wejdę do ciebie jeszcze na chwile.
M: Nie. Mama śpi na dole
P: To wejdę przez balkon, żeby jej nie budzić
M: Zwariowałeś! Paweł!
I buuuuuziak smilie_girl_064
Uwielbiaaam! Uwielbiam tę scenę, odcinek. Mnóstwo pięknych słów, ale też spojrzeń, gestów. Sama mimika mówiła za wszystko. Baardzo często do niego wracam i na pewno wrócę jeszcze nie raz. Może uda się wcisnąć przy emkowym maratoniku? smilie_girl_299

Offline Mycha

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #40 dnia: Czerwiec 10, 2012, 13:23:51 »
Też obstawiam, że Laura nas jeszcze nie raz i nie jedną fryzurą zaskoczy  :th_0girl_dance:  Mogę się założyć, że to nie jest koniec przemian 'na jej głowie' :D
Ja z kolei najbardziej lubiłam te długie włosy, bez grzywki na prosto. Takie, jakie miała za czasów Majki. I uważam, że wtedy było jej najładniej :D Mam sentyment właśnie do tych włosów, bo właśnie taką 'wizualnie' Laurę poznałam i pokochałam :D
No ale... Nie można też powiedzieć, że obecna fryzura jest taka beee i w ogóle :D Dodaje jej dojrzałości :D Taka inna Laura :D Nie dziewczyna, a kobieta :D Piękna kobieta z klasą, o :D
Chociaż tego boku teraz to już mogła sobie nie wycinać  :th_0girl_curtsey:  No ale, skoro jej się tak bardziej podoba  :th_0girl_dance:  Niech i tak będzie :)


Majkowe 'Koooooooooootek'  smilie_girl_301  Uwielbiam! I za każdym razem jak to słyszałam, to uśmiech sam się wkradał. To takie urocze, słodkie  smilie_girl_321  A jeszcze wypowiadane jej głosem, takim tonem fajnym  smilie_girl_301  Cud, miód i orzeszki :D  smilie_girl_301

Pati i przywołałaś kolejną scenę, którą przeuwielbiam. 'Pierwsza' randka, ten taniec... I tak jak podkreśliłaś, gesty, mimika, spojrzenia, zachowania  smilie_girl_301  Ojej, uwielbiam ich takich  smilie_girl_301  Chemię czuć na kilometr! :D

I zdecydowanie trzeba to obejrzeć na maratoniku :D Ogólnie to ja myślę, żeby obejrzeć wszystko  smilie_girl_101  Bo szczerze mówiąc, to wątpię, żebyśmy były w stanie wybrać kilka scenek  smilie_girl_101  Przecież ja na przykład, to kocham wszystkie  smilie_girl_101  I jak mam wybrać kilka?  :o  No nieeee da się, nie ma szans :D
Trzeba wygospodarować sobie DUŻO czasu, na DUŻO scenek  smilie_girl_299

I mam dla Was jeszcze takie coś, o:


Ktoś się wybiera?  smilie_girl_301

Offline Nataliaaa

  • Nasze myśli mówią o nas wszystko. < 3 ? ? < 3
  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 121
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi Krejzole ?
    • blogger
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 11, 2012, 16:59:05 »
Laurkowe moje nie wiem czy to dobry temat ale chciałam wam podziękować za czwartkową konferencję i przeprosić że tak krótko byłam ale w piątek musiałam wcześniej wstać bo musiałam jechać do cioci ale następnej konfie będę dłużej obiecuję :*  :th_0girl_dance: 
ej a z tym moderatorem naszej grupy to jak będzie  ? :*

Offline Mycha

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 11, 2012, 17:19:29 »
Właśnie! Całkowicie mi z głowy wyleciało wspomnienie o czwartkowej konferencji :D Dziękuję za miły wieczór wszystkim, którzy byli!  :-*
Iii... Kinga, Gosia - jeśli nas przeglądacie, to mam nadzieję, że już niedługo Was tutaj zobaczymy! :D
A w ogóle to Nataliaaa - bardzo ładnie Ci w czekoladowym :D
Zresztą, wszystkim nam ładnie!  smilie_girl_301
Strasznie się cieszę, że mamy już grupę i kolorek. W Laurkowych siła  smilie_girl_301


A co do moderatora grupy... To jest właśnie pytanie, bo trzeba kogoś wybrać. ;)

Offline Pat Mariah

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 11, 2012, 18:19:22 »
Ja żałuję, że nie mogłam być, ale mam nadzieję nadrobimy!

Myszka ma rację, Nataliaaa - bardzo Ci ładnie w naszym kolorku :D

Oj tak, ja też się bardzo cieszę. Rośniemy w siłę! I zgadzam się, że wypadałoby kogoś wybrać!  :-X
Może na jakiejś konferencji?

I powiem Wam, że mi też brakuje długich włosów Laury... och, strasznie. Mam do takiej Laury ogromny sentyment. Ostatnio jak oglądałam odcinki M&P, to aż mi się żal zrobiło, że Laura je ścięła... przepięknie wyglądała, no ale cóż - teraz też nie jest źle, chociaż wycięcie mi się również nie podoba... :)

Offline Gaba93

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 12, 2012, 17:45:05 »
Kochani, wszyscy baardzo się cieszymy, że otrzymaliśmy grupę i swój kolorek, ale nie możemy zapominać, że nadal musi dbać o to miejsce! W końcu chcemy otrzymać swój dział prawda? Rozwijajmy się, rozwijajmy, rozwijajmy..  smilie_girl_120
A wybór moderatora nie jest na razie aż tak bardzo niezbędny w tej chwili.


Oj uwielbiam to zdjęcie! Piękne jest, takie radosne!  smilie_girl_301 smilie_girl_301
Już to kiedyś mówiłam, ale najwyżej powtórzę się - baardzo jej pasuje różowy kolor!  smilie_girl_299 I do tego jeszcze te długie włosy związane w kucyk  smilie_girl_120
Swoją drogą też baaardzo chciałabym zobaczyć ją w tym spektaklu. Ze wszystkim opisów, zdjęć wydaje mi się, że może być naprawdę ciekawy! Ciekawe czy będą to jeszcze grać w następnym sezonie....


Muszę sobie w najbliższym czasie jakoś uporządkować wszystkie występy wokalne L. i w tedy napiszę coś dłuższego na ten temat. Teraz jedynie mogę powiedzieć, że uwielbiam jak śpiewa!  smilie_girl_301