Autor Wątek: Laura Samojłowicz  (Przeczytany 39540 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mycha

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Laura Samojłowicz
« dnia: Maj 28, 2012, 20:01:28 »
LAURA FILMOWO/SERIALOWO
Laura Samojłowicz urodziła się 14 lutego 1985 roku w Hamburgu, w Niemczech, gdzie mieszkała przez cztery lata. W 1989 roku ojciec postanowił wrócić wraz z rodziną do Polski. Rodzina Samojłowiczów zamieszkała na Mazurach. Laura Samojłowicz studiowała w warszawskiej Akademii Teatralnej. W czasie studiów wystąpiła m.in. w etiudzie Krzysztofa Szota "Między Nami". W 2007 roku zagrała epizody w kilku popularnych serialach, m.in. "Rodzina zastępcza". Pojawiła się też na scenie teatralnej rodzimej uczelni w spektaklu "Lokatorzy" Harolda Pintera w reżyserii Waldemara Śmigasiewicza. W 2007 roku otrzymała rolę w serialu "M jak Miłość" gdzie zagrała Majkę. W 2008 roku grała epizody w serialach kryminalnych "Trzeci oficer" i "Wydział zabójstw". W następnym roku pojawiła się w serialu komediowym "39 i pół" oraz kryminale "Ojciec Mateusz". Rok później otrzymała angaż do roli Julki w filmie "Dancing 4 U" Rolanda Rowińskiego. Również w 2010 roku Laura Samojłowicz zakończyła swoją przygodę z serialem "M jak Miłość" i zaczęła pracę na planie nowego serialu "Hotel 52", gdzie gra postać Natalii Lipskiej, właścicielki hotelu. Poza aktorstwem wielką pasją artystki jest śpiew.  W 2009 roku wygrała V edycję programu "Jak oni śpiewają". Natomiast 26 grudnia 2009 roku wystąpiła w świątecznym wydaniu programu "Szansa na sukces", podczas którego wykonała kolędę "Gdy śliczna Panna". W 2010 roku Laura otrzymała nominację do nagrody "Viva! Najpiękniejsi" w kategorii "Najpiękniejsza Polka". Od września 2011 roku jest aktorką Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie.

Filmografia:
?   2007: Między nami jako Dziewczyna,
?   2007?2008: Egzamin z życia jako Marlena, koleżanka Elżbiety,
?   2007?2010: M jak miłość jako Maja Chojnacka,
?   2007: Rodzina zastępcza jako dziewczyna w łóżku,
?   2008: Trzeci oficer jako sekretarka generała policji,
?   2008: Wydział zabójstw jako Anna Witkoś,
?   2009: Wódeczka i panienki jako Fajna niunia,
?   2009: 39 i pół jako Samanta,
?   2009: Ojciec Mateusz jako Gosia,
?   2009: Akademia,
?   2010: Dancing For You jako Julka,
?   od 2010: Hotel 52 jako Natalia Lipska, właścicielka "Hotelu 52",
?   2010: Czas honoru jako Inga (śpiew),
?   2011: Tajemnice domu Anubisa jako Nina (głos),

A teraz trochę bardziej szczegółowo. Laura ma już na swoim koncie całkiem spory 'dorobek' i myślę, że warto szerzej wspomnieć o każdej z jej ról  smilie_girl_253


''Między nami''

To krótka historia bez dialogu opowiadająca o skomplikowanych relacjach międzyludzkich w dzisiejszym "wyzwolonym" świecie. Etiuda zrealizowana przez studentów Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie, działających pod szyldem Lubelskiej Grupy Filmowej, we współpracy ze studentami Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie.
Etiuda ta to pierwsze przedsięwzięcie, w którym Laura miała okazje pokazać swoje umiejętności. I moim zdaniem było to wyzwanie niełatwe. Wyrażenie emocji za sprawą gestów, mimiki bez użycia słów nie jest wcale takie proste. Jednak pomimo tego Laura spisała się wspaniale. Bez dialogów, a za sprawą swojej mimiki, gestów, zachowań pokazała emocje w mistrzowski sposób. 



''Egzamin z życia''

W tym serialu Laura wciela się w postać Marleny, koleżanki Elżbiety. Laura jest po prostu boska w tej roli, jest zupełnie inna od pozostałych ról. Odnajduje się tutaj znakomicie!
Niby jest to tylko rólka epizodyczna, ale w ciągu tych.. sześciu odcinków jest jej dosyć sporo na ekranie. I jeszcze dodam, że Laura wygląda tutaj cudnie (loczki  smilie_girl_321 ) I było kilka takich scen, w których pokazała, że potrafi na prawdę wspaniale zagrać, nawet dziewczynę z pazurem   smilie_girl_299



''M jak miłość''

W tej wielopokoleniowej sadze rodu Mostowiaków Laura po raz pierwszy pojawiła się blisko 5 lat temu. Zagrała Majkę, początkowo koleżankę ze studiów Pawła Zduńskiego, a z czasem jego wielką miłość. Myślę, że to właśnie emka w największym stopniu przyczyniła się do tego iż Laura stała się rozpoznawalna. Sama poznałam ją właśnie dzięki temu serialowi. Majka była spokojną, ciepłą i sympatyczną dziewczyną. Moją przychylność zyskała od razu. Z całego serca kibicowałam jej, jako postaci a później jej i Pawłowi. W postać Majki Chojnackiej Laura wcielała się idealnie. Widząc ją na szklanym ekranie jako Chojnacką, po prostu się je wierzyło.Wniosła do serialu mnóstwo radości, ciepła i serdeczności.  Wydaje mi się, że ta rola po prostu pasowała do niej wspaniale. Maję Laura grała przez 3 lata. Zyskując przy tym całe mnóstwo fanów i sprzymierzeńców 



''Rodzina zastępcza''

W tym serialu Laura zagrała krótki epizod, jednak z całą pewnością warty uwagi.
Pojawiła się w odcinku 276, jako dziewczyna, która zakradła się do łóżka Jędruli po to, by dostać rolę w serialu :) Epizod z humorem ;)

 

''Trzeci Oficer''

Laura pojawiła się tam w roli sekretarki generała policji.
Wypowiada do prawda tylko kilka krótkich zwrotów, takich jak: ''Do widzenia'', ''Czy mogę już panie generale?'' i ''To do jutra panie generale''. Pomimo tego że to niewielki epizod, polecam - warto zobaczyć Laurę w takiej odsłonie :)



''Wydział zabójstw''

Niestety w roli Anny Witkoś nie udało mi się zobaczyć Laury. Szukałam we wszystkich możliwych źródłach, ale nigdzie nie udało mi się znaleźć.
Może jednak ktoś widział? I zechce dodać kilka słów na temat tej roli Laury?  :th_0girl_dance:


''Wódeczk i panienki''

Osiemnastominutowy film Tatarkiewicza jest historią cierpiącego na depresję księgowego Stefana. Bohater podejrzewa swoją dziewczynę, że ta może chcieć go okantować. Sam decyduje się pójść za radą ojca i odwiedzić swoją nową sąsiadkę - emerytowaną prostytutkę. Od tej pory wiele rzeczy w życiu Stefana [Michał Koterski] zacznie się zmieniać - chociaż może nie aż tak bardzo.
W obsazie poza Michałem Koterskim w roli Stefana, wystąpili także Basia Bursztynowicz, Ewa Ziętek, Marysia Niklińska, Jacek Bursztynowicz, Maria Garbowska, Mateusz Motyczyński, Laura Samojłowicz, Kasia Kołaczek, Bartosz Zrałek oraz raper Rahim.Laura co prawda pojawia się w ostatnich sekundach i to na moment, jednak... z charakterem :D Zupełnie ina stylizacja, zupełnie inna Laura niż ta, do której przywykliśmy w pozostałych rolach :D



Offline Gaba93

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2012, 20:03:45 »
LAURA FILMOWO/SERIALOWO cd.

39 i pół

Serial komediowy opowiadający losy dobiegającego 40lat Dariusza Jankowskiego.
Laura wystąpiła w nim w swojej kolejnego epizodycznej roli, wcielając się tym razem w Samantę, uczennicę liceum.



Ojciec Mateusz
Serial kryminalny, będący polską adaptacją włoskiego serialu ?Don Mateo?. Każdy odcinek pokazuje historię nowych bohaterów, w których wcielają się znani aktorzy. W jednym z odcinków wystąpiła właśnie Laura, jako Gosia. Dziewczyna po śmierci swojego chłopaka Jacka postanawia wrócić do zespołu działającego przy kościele. Jednocześnie dla śledztwo a Małgosia zaczyna dostawać anonimy, ktoś demoluje jej mieszkanie, sugerując, że powinna wyprowadzić się z miasta.

Laura wypadła tutaj świetnie! Oprócz aktorstwa mogła pokazać również swój głos, wykonując fragment ?Do Ciebie Panie? oraz  ?Jutro nie nadejdzie nigdy?. Moim zdanie obie wykonane są pięknie! A oto końcowy fragment i wykonanie Laury:
http://www.youtube.com/watch?v=-YYVj6QMVu4  :wub:

I kilka screenów:




Akademia
Jest to serial którego bohaterami są studenci, wykładowcy i pracownicy Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Twórcami "wziętych z życia" intryg są portretujący samych siebie oraz swoich znajomych studenci i absolwenci Wydziałów Reżyserii, Wydziału Aktorskiego oraz pracownicy Akademii, którzy doskonale znają wewnętrzne życie uczelni i potrafią odnieść się do niego z dystansem i ironią.
Laura wystąpiła w odcinku 2. Prawdopodobnie jak większość niestety nie miałam możliwości zobaczenia Akademii, więc niestety nie mogę powiedzieć nic więcej na temat gry Laury w tej produkcji.


Dancing For You
Współczesny film obyczajowy, który dzieje się w środowisku artystów. Główni bohaterowie: reżyser i tancerka, była solistka baletu. "Dancing 4 U" jest opowieścią o przenikaniu się życia i sztuki, stawiającą pytania o wzajemny wpływ rzeczywistości na twórczość oraz granice miedzy prywatnością, a tym co można pokazać na scenie.
Postać Laury to Julka, o której niestety niewiele wiadomo, ponieważ film z niewiadomych powodów nie trafił do kina, nie pozwalając szerszej publiczności na poznanie tej historii.






Hotel 52
Jest to współczesna opowieść rozgrywająca się we wnętrzach czterogwiazdkowego hotelu. Główną bohaterką serialu jest Natalia Lipska (Laura Samojłowicz), 24-latka, która w wyniku nieoczekiwanego zbiegu okoliczności staje się właścicielką luksusowego hotelu. Jest młoda, spontaniczna, bezpośrednia; zupełnie nie pasuje do świata "białych rękawiczek" i zawodowej uprzejmości. Głównym wątkiem serialu jest przede wszystkich burzliwa historia miłosna Natalii i Artura.

Jest to kolejna rola po Majce, która pozwoliła szerszej grupie odbiorców poznać Laurę. Natalia jest postacią niezwykle złożoną, niejednoznaczną, wiele razy wzbudzającą sprzeczne emocje związane z odbiorem jej niektórych zachowań, decyzji. W swym skomplikowaniu dała Laurze bardzo szerokie pole do popisu.
Było wiele trudnych scen, między innymi rozmowa z ojcem, w której Natalia wyznała mu swoje wszystkie żale; czy też scena w hotelowej canteenie, gdy szaleniec grozi ukochanemu Lipskiej, Arturowi. Dwie wspomniane przeze mnie sceny były niezwykle emocjonalne i moim zdaniem Laura poradziła sobie z nimi doskonale. To właśnie jej umiejętność przekazania emocji może być uznana za jej największy atut. Uwielbiam jej mimikę, oczy którymi wyraża bardzo wiele..  smilie_girl_301

 


Czas Honoru
W tym wojennym serialu Laura użyczyła swojego głosu niemieckiej piosenkarce Indze Neuman (Karolia Gruszka). Wykonała dwie piosenki: ?Ich liebe das Lieben? oraz ?Eine dicke Zigarre?. Laura zachwyciła fenomenalnym wykonaniem oraz swoim niemieckim akcentem. Nawet jeżeli ktoś nie lubi niemieckiego (tak jak ja) w tym wykonaniu może się zakochać  smilie_girl_321
http://www.youtube.com/watch?v=i4f17mv8YBg


Tajemnice domu Anubisa
W tej produkcji Laura stawiała swoje pierwsze kroki a dubbingu podkładając głos głównej bohaterce Ninie Martin. Chociaż był to jej debiut w tych charakterze poradziła sobie znakomicie. Idealnie oddała głosem to co dzieje się na ekranie, emocje bohaterki..
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2012, 23:39:46 wysłana przez Gaba93 »

Offline Mycha

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 28, 2012, 20:08:31 »
LAURA WOKALNIELaura to osoba wszechstronna. Dała nam się poznać także z innej strony, niż aktorstwo. Ma świetny słuch i wspaniały głos. O czym mogliśmy przekonać się w dwóch edycjach programy ''Jak Oni Śpiewają'' emitowanego przez Polsat. A także z Jej późniejszych występów na TopTrendy, w Szansie na sukces, Ojcu Mateuszu, Czasie Honoru i kilku innych. Lista piosenek, które Laura wykonała jest całkiem spora! :)



Jak Oni Śpiewają
- edycja 5:

odc:1 -Hafanana
odc:2 -In Your Eyes
odc:3 -I love you
odc:4 -Sweet dreams
odc:5 -Wielka woda
odc:6 -Hej szalała, szalała
odc:7 -Strong enough
odc:8 -When the rain begins to fall
odc:9 -Lasciate mi cantare
          -Nie budźcie marzeń ze snu
odc:10 ?Hound dog
            -No one
odc:11 -Aquarius
            -Szklanka wody
odc:12 -Jeszcze raz
            -I would do anything for love
            -Knockin' on heaven's door

TopTrendy:


-Wielka woda
-Kawiarenki

Jak Oni Śpiewają - edycja 6:


odc:1 -Piece of my heart
odc:2 -Prawy do lewego
odc:3 -This is the life
odc:4 ?Fever
odc:5 -Something stupid
          -Total eclipse of the heart
finał:   -?Conga?.


Szansa na sukces:


-Gdy śliczna panna

Ojciec Mateusz:


-Jutro nie nadejdzie nigdy
-Do Ciebie Panie

Czas Honoru:


-Ich liebe das Leben
-Eine Dicke Zigarre

Cinemamagic:


-Czy ja jestem fotogeniczna

Ze swojej strony pokuszę się o opisanie kilku piosenek, które szczególnie zapadły mi w pamięci.

Wystarczyło, że spojrzałam na te wszystkie tytuły i znowu przed oczami miałam naszą Laurencję na scenie, z mikrofonem w dłoni...

Sporo jest tych piosenek, sporo. I każda ma coś w sobie, odnośnie każdej można coś powiedzieć...

'This is the life'.
http://www.youtube.com/watch?v=ITDqxwMIPds
Piosenka, która towarzyszy mi do dnia dzisiejszego.
Piosenka, której nie lubiłam do czasu wykonania Laury.
Ten utwór w wykonaniu Amy Macdonald słyszałam wiele razy. Jednak zupełnie do mnie nie trafiał.
Dopiero Laura, na scenie 'Jak Oni Śpiewają?!' przekonała mnie do tej piosenki. Pokazała to, co w sobie kryje.
Interpretacja Laury, jej wykonanie, jej barwa głosu i te emocje, którymi emanowała na scenie sprawiły, że piosenka we mnie trafiła.
I nie chciałabym tutaj mówić, czy było to lepsze wykonanie od oryginały, czy nie, bo wiem, że opinie są różne, poza tym, wykonanie Laury było zupełnie inne, niż oryginał, Laura trochę inaczej tą piosenkę zinterpretowała.
Jedno jest pewne, to właśnie wykonanie Laury sprawiło, że zrozumiałam sens tej piosenki, nie oryginał.
A minusy... Ja minusów w przypadku tego utworu nie zauważyłam! ;)


'Jutro nie nadejdzie nigdy.'

http://www.youtube.com/watch?v=rqJxYQP2XrI
Wpadająca w ucho i bardzo przyjemna dla ucha piosenka, dodatkowo głos Laury...
I mogę słuchać bez końca.
Jak dla mnie barwa głosu Laury idealnie wpasowała się w rytm, melodię tego utworu...
Tutaj również, minusów nie zauważam.

'Wielka woda.'
http://www.youtube.com/watch?v=HUB4J-pzNjY
Tą piosenkę Laura śpiewała dwa razy.
I muszę przyznać, drugie wykonanie, podczas Festiwalu podobało mi się zdecydowanie bardziej niż to, podczas 'Jak Oni Śpiewają?!'. Podczas jej występu w Polsatowskim show czegoś mi w tym wykonaniu zabrakło. Jakby sama Laura nie czuła się w tej piosence pewnie. Wydawało mi się, że momentami głos jej drżał... 
Za to na scenie podczas TopTrendy Laura dała z siebie wszystko. Zaśpiewała całą piosenkę, przed o wiele większą publicznością. I wypadła genialnie.


Śpiew jest dla Laury ogromną pasją. Mówiła o tym w niejednym wywiadzie. Zarówno Jej jak i nam - Jej sprzymierzeńcom marzy się płyta. Ojeeej, to byłoby coś cudownego! :) Mamy nadzieję i trzymamy kciuki za to, by Laurze się udało! :) Jak sama mówiła, w odpowiednim czasie... ;)

Offline Gaba93

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 28, 2012, 20:10:32 »
LAURA TEATRALNIE

Laura doskonale radzi sobie przed kamerą, gdzie ważny jest każdy detal, ale bez wątpienia na scenie radzi sobie równie dobrze ;)


Na swoim koncie Laura ma również kilka ról teatralnych.
W 2007 roku wystąpiła w spektaklu dyplomowym ?Lokatorzy? według kilku jednoaktówek. Wcieliła się w postać Milly w ?Kursach Wieczorowych? oraz Suki w ?Rocznicy?.
 


Rok później wystąpiła w spektaklu pt. ?Nosorożce, Czyli Studium Przedmiotu?.



Motyle są wolne.
W tej sztuce Laura wystąpiła kilkakrotnie zastępując Martę Żmudę-Trzebiatowską. ?Motyle...? to komedia romantyczna opowiadająca o losach dwójki młodych ludzi ? niewidomego Dona i młodej aktorki Jill. Laura wcieliła się właśnie w główną bohaterką. Jill to młoda, atrakcyjna kobieta. Marzy jej się, by zostać aktorką, gwiazdą światowego formatu. Już od dawna nie mieszka z rodzicami, żyje na własny rachunek, według swoich reguł. Gdy poznała Dona, swojego nowego sąsiada, początkowo nie zauważyła jego inności. Chłopak przypadł jej do gustu, nie przeszkadzało jej to, że jest niewidomy. Była nim oczarowana, zresztą działało to w obydwie strony. Między tym dwojgiem wybucha ogniste uczucie.
Miałam przyjemność zobaczyć ten spektakl i mogę powiedzieć, że Laura wypadła w nim cudownie! Była niezwykle wiarygodna i od razu widać, że scena to jej świat. Z teatru wyszłam oczarowana i gdyby tylko ponownie nadarzyła się taka okazja bez wahania wybrałabym się zobaczyć Laurę w tym spektaklu  smilie_girl_321




Kolejny etap Laury to Teatr im. Juliusza Osterwy w Lublinie, w który gra od września 2011 roku.
Do tej pory wystąpiła tam w dwóch sztukach: ?Komedii teatralnej? oraz ?Białym dmuchawcu?.

Komedia teatralna.
Akcja komedii dzieje się w prowincjonalnym teatrze w Finlandii, w którym trwają przygotowania do kolejnej premiery. Sztuka Ahlforsa z humorem i ostrością pokazuje teatr zza kulis - odsłania funkcjonujące w nim mechanizmy i wzajemne relacje artystycznego światka wraz z jego koteriami, romansami i antagonizmami.
Laura gra tutaj postać Lotty, aktorki.




Biały dmuchawiec
Osią sztuki, określanej jako Góralska Masakra, przechodzącej momentami w czarną komedię, jest prywatne śledztwo prowadzone przez dwójkę młodych ludzi w sprawie brutalnego mordu z małżeńskim trójkątem w tle. Błyskotliwy dialog, soczysty jak u Masłowskiej język, przekazują gorzką refleksję nad wynaturzeniami polskiej obyczajowości, moralnym upadkiem i przenikaniem zła we wszystkie sfery życia. Sztuka przerażająca, zabawna i zastanawiająca zarazem.
Laura tym razem wciela się w postać Dominiki, w obsadzie określonej jako Turbo Laska.


Ja niestety nie miałam możliwości zobaczenia dwóch ostatnich sztuk, więc nie mogę dodać nic więcej. Może ktoś widział i może podzielić się swoimi odczuciami co do poczynań Laury na teatralnej scenie?  :)




LAURA SPORTOWO
Może nie wszyscy wiedzą, ale wielką pasją Laury jest gra w zośkę. Grę poznała jeszcze liceum i gra do dzisiaj. W zeszłym roku wzięła udział z Mistrzostwach Europy w Madrycie, w których udało jej się zdobyć aż 3 medale! Srebrny w kategorii Women's Doubles Net i dwa brązowe w Women Singles Net oraz Open Mixed Doubles Net. Zamiłowanie do sportu jeszcze bardziej wzbudza moją sympatię do niej. Podziwiam ją za jej upór, bo na pewno nie łatwo jest znaleźć czas na treningi pomiędzy zdjęciami do serialu i próbami w teatrze. Mam nadzieję, że Laura jeszcze nie raz przysporzy nam radości odnosząc sukcesy na zawodach  smilie_girl_299

Zdjęcie z ME w Madrycie, z fejsbukowego profilu zespołu Prosto Footbag Team



Zapraszamy do dyskusji!

Offline Pat.

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 18
  • Płeć: Kobieta
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2012, 22:00:49 »
Mogę śmiało powiedzieć, że Laura Samojłowicz jest obecnie moją ulubioną aktorką. Uwielbiam ją za jej grę, śpiew, a szczególnie za osobowość. Za to, że w tym "brutalnym świecie show-biznesu"  pozostała sobą, że ?sodówka? nie uderzyła jej do głowy. Ale od początku...

Laurę poznałam w ?M jak miłość?. Majka, postać którą grała nie od razu zdobyła moje serce. Kibicowałam Madzi, liczyłam, że to ona zwiąże się z Pawłem. Ale z odcinka, na odcinek sympatia do Mai rosła. Z wielkimi emocjami śledziłam losy Majki, a później także Pawła. Po pewnym czasie nie wyobrażałam sobie innej partnerki dla niego. Samą postać Mai też bardzo lubiłam. Na oczach widzów ze słabej i zagubionej dziewczyny przemieniła się w pewną siebie kobietę. Mimo że bywały słabsze momenty, Laura ujęła mnie swoją  grą aktorską. Świetnie wykreowała swoją bohaterkę. Włożyła na pewno dużo emocji i zaangażowania. Jak często były sceny wesołe, tak przewijały się te smutne. Śmierć ojca, informacja o tym, że Bożena jednak żyje, potem pojawienie się Magdy i problemy matki... Takich scen było wiele i moim zdaniem zagrane były bardzo wiarygodnie i przekonująco. Do niektórych scen często wracam i mam kilka takich serialowych perełek, które nigdy mi się nie znudzą.

Gdzieś w międzyczasie przewijał się program ?Jak Oni Śpiewają?. I tu Laura całkowicie podbiła moje serce. Uwielbiam jej głos, uwielbiam jak śpiewa, to w jaki sposób śpiewa. Piosenki JOS-iowe wciąż goszczą w moich głośnikach. Począwszy od ?Wielkiej wody? którą lubię chyba najbardziej, przez ?Nie budźcie marzeń ze snu?, które niesamowicie mnie ujmuje, ?Pice of my hart?, ?No one?...Uwielbiam! Uwielbiam głos Laury w każdym ?wydaniu?. Z jej wokalnej twórczości ogromnie lubię ?Czy ja jestem fotogeniczna?. Te gesty, mimika, ruchy.  Laura ma w sobie coś, ma coś szczególnego w swoim głosie,  co do mnie przemawia, co sprawia, że jej wierze.

Przewinęło się też kilka epizodów. Moim zdaniem najlepszym z nich jest ?Ojciec Mateusz?. Rola Małgosi niezwykle ujmująca. I tu kolejny raz urzekły mnie emocje, przekaz. W scenach, według mnie, nie łatwych, bo rola też- do łatwych nie należała. I dużym atutem w tym epizodzie był śpiew Laury. Piosenka finałowa bardzo przyjemna. Optymistyczna, dająca trochę  do myślenia zarówno w odniesieniu do wątku Małgosi, jak i ogólnie do życia.

No i aktualny ?Hotel 52?. Rola Tuśki- młodej, szalonej, zwariowanej właścicielki hotelu jak najbardziej na plus. Serial sam w sobie ciekawy, inny od wszystkich. A Laura moim zdaniem sprawdza się idealnie. Może na szefową tak poważnego hotelu dość oryginalna- ale to właśnie jest fajne. I tu tak jak w emce- wiele scen było zabawnych, radosnych, ale też od grona tych smutnych w których idealnie Laura ukazała emocje. Jak np. w scenie przy umierającej kobiecie, na samym początku, kiedy dowiedziała się o śmierci ojca, czy w scenach, które podawała Gabi. I ten przekaz właśnie, emocje, gesty, mimika to jest jedna z tych rzeczy,cech które cenie w Laurze.

Może ode mnie na razie tyle tych "ochów" i "achów". Co do reszty wypowiem się w najbliższej przyszłości smilie_girl_299

Offline Aga

  • HaPi
  • *****
  • Wiadomości: 324
  • Płeć: Kobieta
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 30, 2012, 14:15:40 »
Laura stała się moją ulubioną polską aktorką! :) Śledziłam jej wokalne występy w programie "Jak Oni Śpiewają?" i wtedy do gustu przypadł mi jej głos :) Pamiętam jeszcze Laurę za czasów gdy występowała w serialu "M jak Miłość". Ah, co to były za czasy. Niestety ze względu na brak czasu nie oglądam serialu "Hotel 52" ale, czasami zdarza mi się go oglądnąć i Laura na prawdę super w nim gra i to jest świetna aktorka! :)


Zapamiętaj jutra nie będzie...
Ewelina Lisowska!

Offline Mycha

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 30, 2012, 16:41:01 »
Pamiętam jeszcze Laurę za czasów gdy występowała w serialu "M jak Miłość". Ah, co to były za czasy.
Oj tak, masz rację! Co to były za czasy  smilie_girl_301 Pamiętam, jak śledziłam dokładnie każdy odcinek. Ba! Ja przeszukiwałam wszystkie gazety, strony w internecie - wszystko, gdzie tylko była szansa na pojawienie się jakieś informacji o Laurze czy też jej postaci - Majce  smilie_girl_321 Mam całe mnóstwo takich wycinków z gazet, w teczce, leżą sobie i czasami z sentymentem je przeglądam.

Z wszystkich ról Laury chyba właśnie do Majki mam największy sentyment. Nie dość, że dzięki niej poznałam i pokochałam Laurę, to jeszcze Majka była bardzo fajną postacią, taką bliską mnie samej. Strasznie mi jej brakowało później w emce. Zresztą nadal brakuje... Jednak uważam, że Laura decydując się na odejście z emki dobrze zrobiła. Ciężko mi było się z tym pogodzić, bo uwielbiałam wątek Majka-Paweł. Ale Jej to wyszło na dobre, i to jest najważniejsze! :)
Laura podjęła ryzyko, nie chciała pewnej posadki i zaszufladkowania, zrezygnowała z jednego serialu. I pojawił się następny, gdzie dalej może rozwijać swoje umiejętności. A przede wszystkim pojawił się teatr. A w teatrze to już w ogóle może spełniać swoje marzenia.  smilie_girl_301 I bardzo się z tego cieszę! :)


A teraz muszę trochę z innej beczki :D Laurkowi, tak jak już na ifi było wspomniane i  zresztą Wy doskonale wiecie niedługo małe święto Laury :D I doszliśmy do wniosku, że najlepiej najprościej, ale z serca. List. Z życzeniami. Napiszemy go wspólnie, prawda?
Tylko pojawia się pytanie, czy wysyłamy internetowo czy może pocztą? Z tym, że jak pocztą, to trzeba troszkę wcześniej, bo wiecie sami jak to bywa :D
Czekam na Wasze zdanie :)

Offline Gaba93

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 30, 2012, 17:12:43 »
Karo! Mogę się podpisać pod Twoim postem obiema rękami!  smilie_girl_120

Chyba właśnie do roli Majki mam największy sentyment! Podobnie chyba jak każdy to właśnie tam pierwszy raz zobaczyłam Laurę, potem powstało FC i tak ją powoli poznawałam i zaczynałam lubić coraz bardziej.

Maja całkowicie podbiła moje serce! Prosta, przesympatyczna, ciepła dziewczyna. Uwielbiałam jej wątek z Pawłem i często wracam sobie do poszczególnych scen. Miło sobie tak powspominać czasem dawne czasy. Zaręczyny, wyjazd do Grabiny, "pierwszą" randkę  smilie_girl_321 Swoją drogą jestem ciekawa jakie są Wasze ulubione sceny  smilie_girl_120
Ale tak jak Karolina uważam, że decyzja Laury o odejściu z 'emki' była w pełni słuszna. Na początku oczywiście, było bardzo szkoda i żal, że musi skończyć się coś tak fajnego, ale z drugiej strony Laura ma teraz szansę pokazać się z innej strony, w czymś innym. Miała odwagę zaryzykować i podjąć nowe wyzwanie, rozwijać się i należą jej się brawa!  :bravojs0:


A teraz co do pytania Karolci, to... sama nie wiem. Z jednej strony fejs daje nam pewność, że to co chcemy na pewno dotrze do Laury, bo z pocztą różnie bywa i mogliśmy się już o tym przekonać na własnej skórze. Ale z drugiej strony dostać prawdziwy list, pocztą, na papierze to coś zupełnie innego. Na pewno dużo przyjemniej jest móc sobie coś po prostu wciąż w ręce przeczytać.
Dlatego chyba jednak bardzie skłaniałabym się ku poczcie. Z samym listem nie powinno być tyle kłopotów co z paczką  ;D

Offline Mycha

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 30, 2012, 17:46:51 »
Z samym listem nie powinno być tyle kłopotów co z paczką  ;D
Otóż to :D O tym też już mieliśmy okazję przekonać się na własnej skórze :D Przecież list, który wysyłaliśmy jakiś czas temu doszedł bez problemu :D A nawet doczekaliśmy się odpowiedzi :D Problemy, to były z paczką. Ale.. też je ogarnęliśmy :D W końcu w Laurkowych siła  :th_0girl_dance: No i Laurkowi zawsze dają radę, co nie?!  :th_0girl_curtsey:


Swoja drogą jestem ciekawa jakie są Wasze ulubione sceny  smilie_girl_120
:th_0girl_dance: Ty masz pojęcie, ile ja mam takich scen?  :th_0girl_curtsey: :D Gdybym tak teraz otworzyła odpowiedni folder... To nie zamknęłabym go do jutra, oglądając ulubione sceny!  :th_0girl_dance:
Ale tak na szybko, to może kilka. Po pierwsze cały odcinek 699.  smilie_girl_301 Tam to chyba kocham każdą scenę  smilie_girl_321

M: Ja przepraszam, że ja tak bez zapowiedzi, ale mam bardzo ważny powód! Stęskniłam się  smilie_girl_301
P: Ja też.  smilie_girl_301


M: A co Ty się tak uśmiechasz?
P: A jak myślisz?
M: Yyym.. Nie wiem?
P: Cholernie mi trudno mówić o pewnych sprawach... Wiesz, że mi na Tobie zależy?
M: Wiem.
P: Wczoraj mieliśmy małą rocznicę.  smilie_girl_321
M: Pamiętałeś.
P: O takich rzeczach się nie zapomina.
M: To dopiero parę miesięcy.
P: Aż pare miesięcy. Ja jestem cierpliwy. Ale nie aż tak...
M: To znaczy... Chciałam Ci bardzo podziękować, zaaa... wyrozumiałość. I że w pewnych rzeczach nie naciskałeś, tak? Bo to dla mnie bardzo dużo znaczy. O wiele więcej niż słowa.  smilie_girl_301

M: Ojeeej, aleś Ty szarmancki!  smilie_girl_321
P: Dziadkowie pewnie w oknie patrzą  smilie_girl_101



P: U nas w rodzinie co miesiąc nowe dziecko... A my wpadliśmy...
Lucjan: Co?! Nie przerażaj mnie!  smilie_girl_101 smilie_girl_101 smilie_girl_101


M: Słabiutko Panie Zduński, słabiutko!
P: Reka mi drży! Za chwilę może się okazać, że wzbogacę się o kolejnego kuzyna.
Buuuuuuuuuuuzi  smilie_girl_301
P: Nie wiem co to się dzieje w mojej rodzinie. Jakiś baby boom.
M: Ja uważam, że to super! Ja też bym chciała mieć liczną rodzinę. Ja będę miała dużo dzieci.
P: Taaak?
M: Za 10 lat!  :th_0girl_dance: smilie_girl_301


P: Gdyby kiedyś coś mi uderzyło do głowy...I założyłbym rodzinę. Wiesz, dzieci, żona... To pierwszy raz widzę kogoś konkretnego w tej roli. Ciebie  smilie_girl_301 smilie_girl_301 smilie_girl_301


P: Starzeję się, coraz bardziej lubię Happy Endy.
M: Ja też lubię szczęśliwe zakończenia. A najbardziej jestem ciekawa, co dalej...  smilie_girl_301 smilie_girl_301 smilie_girl_301


P: Kocham Cię.
M: W końcu mi to powiedziałeś. Ja Ciebie też.  smilie_girl_321 smilie_girl_321 smilie_girl_321
I ten cudny uśmiech malujący się na jej twarzy, kiedy wypowiadał te słowa, jeeeejć!  smilie_girl_301
Najpiękniejszy odcinek ever!  smilie_girl_321 smilie_girl_321

Generalnie to mogłabym tak o wieeeeeeelu odcinkach  smilie_girl_301 Takich scen, które kocham, które oglądam nałogowo, do których wracam z ogromną częstotliwością i których dialogi znam na pamięć jest całe mnóstwo. W tym momencie przychodzi mi jeszcze do głowy 'Pafcio' i słynne już 'Szkoooooooooda' z 584 odcinka  smilie_girl_301 Ojej, te początki też były cudowne!  smilie_girl_301
Albo odcinek 596  smilie_girl_321 I taaaaaaaa scena:

buuuuzi :D
P: Mam przestać?
M: Nieee...
buuuuuuuuzi :D
P: Mówiłem, że mam na Ciebie zły wpływ.
M: Wiem.
buuuuuuuuzi :D
 smilie_girl_301 smilie_girl_301 smilie_girl_301

No to może na ten moment to by było na tyle :D
Ale jeszcze z całą pewnością później coś napiszę odnośnie ulubionych scenek!  smilie_girl_301
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2012, 17:57:48 wysłana przez Mycha »

Offline Gaba93

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 155
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 30, 2012, 18:55:35 »
Problemy, to były z paczką. Ale.. też je ogarnęliśmy :D W końcu w Laurkowych siła  :th_0girl_dance: No i Laurkowi zawsze dają radę, co nie?!  :th_0girl_curtsey:
Otóż to! Dokładnie tak!
Więc czekamy na opinie innych osób  smilie_girl_253

Ty masz pojęcie, ile ja mam takich scen?  :th_0girl_curtsey: :D
Mam  smilie_girl_120

Jejku, kocham to wszystko co wymieniłaś!  smilie_girl_301 smilie_girl_301 smilie_girl_301
Ach, aż mi narobiłaś ochoty na oglądanie!

Mam! 680 i słynne sadzenie truskawek  smilie_girl_301

M: Po 30cm odstępu. Noo mniej więcej.
P: Jaka piękna..
M: Piękna, tylko pamiętaj, korzeniami do dołu.
P: No przecież wiem! Jestem..
M: Kim jesteś? Wybitnym znawcą sadzenia truskawek, tak?
P: O, o! Właśnie!
 smilie_girl_101 smilie_girl_101

M: Trochę późno się zrobiło, nie uważasz?
P: Zmywam się. Muszę tylko skorzystać z łazienki i możesz mnie wystawić za drzwi.
M: Dobrze, dobrze, chodźmy. Chodź umyję Cię
 smilie_girl_101

P: Ale jestem zmęczony.
M: No bez przesady, aż tak bardzo się nie napracowałeś, ale.. dziękuję.
P: Słucham? Cały dzień tyrałem, pracowałem w pocie czoła.. Cały dzień niewolniczej pracy i tylko takie krótkie dziękuję.
M: No mogę dłużej. Dzięękuuujeee.
P: Myślałem, że stać Cię na jakieś sensowniejsze podziękowanie.
buuuuzi.
M: No bez przesady, aż tak bardzo się nie napracowałeś.
P: Co Ty tam wiesz.
buuuzi.
 smilie_girl_301 smilie_girl_301 smilie_girl_301


A jak już się tak zrobiło wspomnieniowo, nostalgicznie, to....
http://www.youtube.com/watch?v=gOzZyaoyY64
"Fever" z 6 edycji JOS'ia. Fenomenalne wykonanie! Na prawdę nie wiem, czy nie jest to najlepsze wykonanie Laury. Co myślicie?
Uwielbiam do tego wracać! Laura wprost czaruje!  smilie_girl_301 smilie_girl_301 A jeszcze większe wrażenie robi wykonanie wraz obrazem, ale jakoś niestety nigdzie nie mogę znaleźć takiej wersji  :( Gesty, mimika idealnie dopełniają całą piosenkę!  smilie_girl_321

Nie mogę się doczekać, kiedy Laura zdecyduje się na rozwój w sferze wokalnej. Kiedykolwiek by to nie było, na pewno powstanie coś pięknego! Jestem pewna, że warto czekać i trzymać kciuki!

Offline Luśka

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 87
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi Krejzole <3
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 30, 2012, 21:02:30 »
Problemy, to były z paczką. Ale.. też je ogarnęliśmy :D W końcu w Laurkowych siła  :th_0girl_dance: No i Laurkowi zawsze dają radę, co nie?!  :th_0girl_curtsey:
Otóż to! Dokładnie tak!
Więc czekamy na opinie innych osób  smilie_girl_253
Ja już sama nie wiem... listy, paczki mają te swoje zwyczaje, że nie zawsze trafiają do odbiorcy, a z fejsem tego problemu nie ma... Ale może warto by spróbować tak tradycyjnie, pocztą...  smilie_girl_253


A wracając do tematu Emki i serialowej Majki.
Również z wielkim sentymentem wracam do tych czasów. To dzięki tej roli, tej postaci poznałam i pokochałam Laurę. Maja była taką sympatyczną postacią. Miała w sobie tyle ciepła, że aż chciało się na nią patrzeć...


Oj dziewczynki, ale mi narobiłyście ochoty na oglądanie  smilie_girl_299 Aż sobie włączę i coś oglądnę  smilie_girl_299
I kocham to co wymieniłyście!  smilie_girl_301
A teraz jedna z moich ulubionych scenek z odc. 710

P: No bo widzisz, z Tobą to jest dziwna historia. Wiele rzeczy dzieje się po raz pierwszy dla mnie i trochę się w tym nieswojo czuję. Ale pomyślałem, że... że może dużo lepiej byś się poczuła jakbyś do Grabiny pojechała jako moja... narzeczona?
P: No bo zobacz, w sumie sprawa jest prosta pierścionek już masz i zostałoby tylko trochę formalności. Iiiii no co ty na to?
M:...  smilie_girl_299
P: Jak myślisz nie dostanę kosza?
M: ...   :th_0girl_dance:
P: No powiedz coś!
M: Coś... Kotek no nie dostaniesz kosza no! 
P: Naprawdę? 
buuuuuuuuuuzi  smilie_girl_321 smilie_girl_321
P: Wiesz co trochę to staroświeckie ale....   smilie_girl_321


Nie mogę się doczekać, kiedy Laura zdecyduje się na rozwój w sferze wokalnej. Kiedykolwiek by to nie było, na pewno powstanie coś pięknego! Jestem pewna, że warto czekać i trzymać kciuki!
Ja też! Ja też! I też jestem tego pewna, że to będzie coś pięknego, taka 'Perełka', która będzie warta tego czekania  smilie_girl_253

Offline Pat Mariah

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Kobieta
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 30, 2012, 22:50:32 »
Czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeść!

Teoretycznie, to nie wiem, dlaczego zaglądam tutaj wtedy, kiedy nie powinnam... ale... Gabi mnie już tak namawiała, że postanowiłam spróbować! Pewnie na razie będę się rzadziej wypowiadać, bo dzieje się u mnie zbyt dużo, ale... jestem! Laurkowe mają taką magiczną siłę przyciągania...  smilie_girl_321

Była mjakmajka, nowa Pat Mariah.

A tak nawiązując do tematu, również podpisuję się pod postem Karo obiema rękoma! Każda z tych scen przywołuje fantastyczne emocje, wspomnienia... 699 - cud, miód i orzeszki! Chyba najpiękniejszy odcinek... a na pewno jeden z piękniejszych!

Generalnie, to wiecie co... może to dziwne, ale... w jednym z ostatnich odcinków, gdy zamykano Oazę, poczułam jakąś taką dziwną pustkę - że zakończyli jedyny ostały, Majkowy wątek. Wiadomo, Paweł ma Majkę we wspomnieniach, niewykluczone, że kiedyś jeszcze jej temat z Asią czy inną dziewczyną zostanie poruszony - ale mimo wszystko, jedno z miejsc, gdzie Mai było najwięcej...

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 31, 2012, 10:39:03 »
Ja również lubię Laurę, jako Aktorkę i wokalistkę, gdyż bardzo Jej kibicowałam kiedy śpiewała z JOŚ'iu.
Moja sympatia narodziła się do Jej osoby podczas serialu M jak Miłość, a następnie śledziłam losy bohaterki Laury w Hotelu.
Cieszy mnie, że nie gra w każdym lepszym "serialiku", a mimo to możemy Ją podziwiać na szklanym ekranie.
Wydaje się być sympatyczną, ciepłą, a przede wszystkim skromną dziewczyną, co bardzo cenię!
Jest po prostu sobą, nie kreuję się na celebrytkę i to jest fajne. smilie_girl_020
Chciałabym zobczyć Samojłowicz na deskach teatru, gdyż na pewno jest świetna! :D

Offline Mycha

  • Laurkowi
  • *****
  • Wiadomości: 54
  • Płeć: Kobieta
  • Laurkowi krejzole ?
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 31, 2012, 14:25:05 »
Kompaktowa - nawet nie wiesz, jak cieszą takie słowa :D :) Strasznie miło się robi, jak czyta się takie wypowiedzi, o naszej Laurze  smilie_girl_301

A wracając jeszcze do ulubionych scen  :th_0girl_dance: Obejrzałam sobie kilka scenek no i nie byłabym sobą, gdybym o nich tutaj nie wspomniała  :th_0girl_curtsey:

Odcinek 597, kolejny po tym z pierwszym pocałunkiem przy kolacji, który opisywałam wcześniej.
Paweł na werandzie na Deszczowej i Majka, która do niego przychodzi.  :th_0girl_dance:
P: Halo? (jak zabrała mu papierosa :D ) Co Ty tu robisz? Dlaczego nie jesteś na randce?
M: Umówiłam się z Kingą, a nie na randkę. Pozory czasem mylą.
P: Taaa, na pewno. Pilnujesz mnie. Papierosy i te sprawy...
M: Jakie sprawy?
P: A różne sprawy...
M: Te o których mówiłeś, że mężczyźni nie traktują ich poważnie? :D Takieee jak nasz pocałunek?
P: Majka? W co Ty pogrywasz?
M: W nic. Faktycznie nie przywiązujesz wagi do pewnych spraw... Miałeś mi dziś dać rachunek za telefon!  :th_0girl_dance: (Czyli szybka zmiana tematu :D )

Jejć, jak ja ich kocham, takich z tych początków. Gdzie jeszcze niby nic między nimi nie było... Ale na kilometr czuło się taką chemię, takie przyciąganie  smilie_girl_301 To było uroooooooocze!  smilie_girl_301 I mogłabym gadać o tym bez końca :D

Obejrzałam dziś też odcinek 687  smilie_girl_301 Koooooooreeeeepetycje :D Ta cała sceneria, ogród, piękna pogoda i oni.  smilie_girl_301
M: No dobra, jaką decyzję byś podjął? Uwaga! Halo? Powiedzmy, że masz 2 miliony dolarów kredytu i nierentowne przedsiębiorstwo. Co robisz?
P: Rozpraszam Cię.
M: Mieliśmy się uczyć.
P: No ile można? Zresztą po co mi dwa miliony dolarów, jak mam tutaj taki skarb?  smilie_girl_301 smilie_girl_301 smilie_girl_301
M: (śmiech) :D


P: Rozpraszasz mnie.
M: Mogę zaraz coś temu zaradzić.
P: Nie, nie, proszę nie. Lubię jak mnie rozpraszasz.  smilie_girl_321
buuuuuuuuuuuuuzi  :-*


I później, jak leżą sobie na kocyku  smilie_girl_301 smilie_girl_301
M: Piękny dzień.
P: Mhmm... Nie jest źle.
M: Powiedz coś.
P: Wiesz co wolę od gadania?
M: Co?
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzi  :-*


M: No dobra, zbieramy się.
P: Już?!  :o Luuubię tą naszą naukę!
M: Taaa. Zauważyłam ten Twój pęd do wiedzy.
P: No weź, nie przerobiliśmy nawet połowy materiału!
M: Ale to nie moja wina.
P: Jakby Ci to powiedzieć, nooo właśnie Twoja.  smilie_girl_301

KOCHAM ICH  smilie_girl_231 I wiem, że moje gadanie staje się już nudne  :th_0girl_dance: Ale i tak ich kocham :D


Jejku, kocham to wszystko co wymieniłaś!  smilie_girl_301 smilie_girl_301 smilie_girl_301
Ach, aż mi narobiłaś ochoty na oglądanie!

Mam! 680 i słynne sadzenie truskawek  smilie_girl_301

M: Po 30cm odstępu. Noo mniej więcej.
P: Jaka piękna..
M: Piękna, tylko pamiętaj, korzeniami do dołu.
P: No przecież wiem! Jestem..
M: Kim jesteś? Wybitnym znawcą sadzenia truskawek, tak?
P: O, o! Właśnie!
 smilie_girl_101 smilie_girl_101

M: Trochę późno się zrobiło, nie uważasz?
P: Zmywam się. Muszę tylko skorzystać z łazienki i możesz mnie wystawić za drzwi.
M: Dobrze, dobrze, chodźmy. Chodź umyję Cię
 smilie_girl_101

P: Ale jestem zmęczony.
M: No bez przesady, aż tak bardzo się nie napracowałeś, ale.. dziękuję.
P: Słucham? Cały dzień tyrałem, pracowałem w pocie czoła.. Cały dzień niewolniczej pracy i tylko takie krótkie dziękuję.
M: No mogę dłużej. Dzięękuuujeee.
P: Myślałem, że stać Cię na jakieś sensowniejsze podziękowanie.
buuuuzi.
M: No bez przesady, aż tak bardzo się nie napracowałeś.
P: Co Ty tam wiesz.
buuuzi.
 smilie_girl_301 smilie_girl_301 smilie_girl_301

To też jest jeden z moich ulubionych odcinków!  smilie_girl_231 smilie_girl_301 smilie_girl_301 smilie_girl_301

« Ostatnia zmiana: Maj 31, 2012, 14:40:43 wysłana przez Mycha »

Offline Kompaktowa

  • Art's Souls
  • *****
  • Wiadomości: 771
  • Płeć: Kobieta
    • Artistic Souls
Odp: Laura Samojłowicz
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 31, 2012, 14:43:52 »
Miło mi! ;)
A ja uwielbiam takich ludzi jak Wy, którzy tworzą zgraną paczkę prawdziwych fanów! ;)
Brawo, dziewczyny! Tak trzymać! :D
I myślę, że Laura zasługuje na takich ludzi jak Wy - oddanych w 100% miłośników.
Wgłębiam się w te Wasze cytaty, dialogi etc. Nie powiem, przyjemnie się to wszytko czyta. ;)